Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Terazi Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

TERAZİ BURCU AŞK UYUMU

Hava elementinin öncü burcudur. Uyum ve estetik onun için çok değerlidir. Güzelliği temsil eder. Karar vermek onun için hiç de kolay değildir; çünkü bir terazi için neden birinin diğerinden daha iyi ya da kötü olabileceği sonsuz olasılık içermektedir ve bunlar içinden sadece birini geçerli doğru olarak belirlemek ona anlamsız gelir. Yaşamda en çok kurduğu ilişkiler aracılığıyla deneyimledikleriyle gelişim gösterir. Kendini karşısından ona yansıyanlarda arar. Seçimler yaparak bu seçimlerin sorumluluğunu alabilmesi ve bu anlamda kendini ifade edebilmesi onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Objektif olabilmek onun için önemlidir. Romantik doğası, entelektüel bir birikim de arzular. İçerideki barış, yaşamı boyunca dışarıda sağlamaya çalıştığı barıştan önce olmalıdır.

 

Arketip*: sevgili, sanatçı, arabulucu, bilge hâkim 
Sembol: terazi, ufukta akşam güneşi (denge ve barış) 
Uyum: Aslan ve Yay 
Aşk: Koç 
Yönetici: Venüs (boğa burcundan okuyabilirsiniz)

 


🔮 En İyilerle Etkili Falın 10dksı Sadece 1 Euro! 🔮


 

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Terazi burcu kadını söz konusu aşk hayatı olduğunda tam bir dişidir. Güzel, çekici ve hoş bir kadındır. Aşk söz konusu olduğunda birçok burcun kadını, Terazi burcu kadını ile baş edemez. Çok yönlü özellikleri vardır, dolu, dolu bir sevgiye sahiptir. Rahat ve güzelliklerle dolu bir kadındır. Aşk hayatının dolu doku sevgi ile geçmesini ister. Ayrıca çok çekicidir ve kendisi de bu özelliğinin farkındadır. Çevresindeki insanlara hayranlık uyandırır ve bunu yaparken de oldukça zevk alır.

 

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Terazi burcu erkeği son derece zevkli bir kişiliğe sahiptir. Güzel olan her şeyden hoşlanır. Hem kendisinin hem de karşısındaki insanın hislerine fazlaca değer verir. Yalandan nefret eder olabildiğince dürüst olmaya çalışır. Hoş, iyi niyetli ve kibar bir erkektir. Aşk hayatında verdiği sözleri yerine getirmeye çalışır. Kendisi nasıl davranıyorsa karşısındaki insandan da aynı davranışı bekler. Yumuşak ses tonlu, sakin Terazi erkeğinin his yönü oldukça kuvvetlidir. Partnerinden sürekli olarak tatlı sözler duymak iste.

 

Terazi Burcu İş Hayatı

Terazi burcu insanları dürüst, diplomat ve tarafsız bakış açıları ile iş hayatında başarılı olabilir. Düşüncelerini hiçbir etki altında kalmadan kolayca aktarması, insanları dinleyebilme yetenekleri ile yargıç olarak başarıyı yakalayabilir ve tam olarak bu mesleği insanları olduğunu söylemek gerekir. İnsanların yaşamlarına karşı olan merakları ile iyi bir psikolog olabilir. Duygusaldır, sezgileri oldukça güçlüdür ve iletişim yeteneği üst seviyededir. Bu sayede insanların düşüncelerini kalpten ve düşünce olarak değiştirme yetenekleri vardır. Sorumluluk gerektiren işlerden hoşlanır, görev almayı sever.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...