Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Akrep Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

AKREP BURCU AŞK UYUMU

Su elementinin sabit burcudur. Gizem ve güç onu anlatan iki önemli temadır. Yoğun bir şekilde derinlere inme arzusu taşır. Analiz yeteneği ve sezgisel hafızası güçlüdür. Genel olarak yıkıcı bir enerjisi vardır; bununla birlikte iyileşme ve iyileştirme yeteneği de güçlüdür. Lider bir ruh taşıyor olsa da bu liderlik daha çok perde arkasından süreçleri yönetme şeklinde kendini gösterebilir. Hipnotik bir doğası vardır. Hassas yanlarını gizleme ve güçlü görünüşünü korumaya çalışmak yerine içsel dönüşüm sağlayabilmesi onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Daha derin bir anlam arayışı, onu ihtiyaç duyduğu tatmine götürecektir. Yönetmek yerine çok kez kayıtsızlaşarak kendi içindeki parçaların onun için ne anlam ifade ettiğini fark edebilmesi gerekir. Herkesin kendine ait bir yolu olduğunu hatırlamalı ve kendi yolunu bulmalıdır. Kendine karşı geliştirebildiği şefkat onun için önemlidir. 

Arketip*: dedektif, büyücü, hipnozcu, şaman 
Sembol: akrebin ölümcül ifadesi ile tamamlanan ölüm 
Uyum: Başak ve Oğlak 
Aşk: Boğa 
Yönetici: Mars (koç burcundan okuyabilirsiniz) ve Pluto (dönüşüm, ıslah etmek, ölmek, yeniden doğmak, yok etmek(yıkım), ölüm, güç, derin analiz, dayanılmaz istek)

 


<< En Kaliteli Tarot, Kahve, Su Falı ve Daha Fazlası İçin Tıkla! >>


 

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Akrep burcu kadını aşk hayatında gelip geçici heveslere, bu tarz yaklaşımlarda bulunanlara yer vermez. Kendini bilen erkekler Akrep burcu kadınına yaklaşabilir. Aslında bunu başarmak bile oldukça tecrübe gerektirir. Akrep burcu kadını gizemlidir ve karşısındaki erkeğin düşüncelerini okumakta oldukça başarılıdır. Aşk hayatında tecrübesi bulunmayan bir erkek, Akrep burcu kadınının tecrübeleri ile asla boy ölçüştüremez.

 

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Akrep burcu erkeği için tam bir erkek denilebilir. Aşk hayatında tutkulu, çok şey verebilen özelliklere sahiptir. Coşku, Akrep burcu erkeğinin en önemli özelliği arasında bulunur. Birçok kadın, Akrep burcunun bu özelliklerinden dolayı kendisini zor olarak görebilir. Kadınlar üzerinde inanılmaz bir çekim gücüne sahiptir ve kolay kolay hiçbir kadın bu çekim gücüne karşı koyamaz. Hiçbir kadın Akrep burcu erkeğinin yaklaşımlarını göz ardı edemez, görmezden gelemez. Yanında bulunan kadını illaki kendisine çeker, bir sevgili olarak veya bir dost olarak.

 

Akrep Burcu İş Hayatı

Akrep burcu insanları iş hayatında hemen her alanda önemli bir yere sahiptir. Gerçeklerin peşinden koşmayı ister ve gerçekçi düşünce yapısına sahiptir. Düşünce yapısı da oldukça derindir. Dışarıdan bakıldığında hırslı görünmeyebilir ancak durum aslında öyle değildir. Hırslarını kendi içlerinde yaşarlar ve amaçlarına bağlı bir şekilde hareket ederler. Amacına giden yolda çoğu insanın hesap edemediği ayrıntıları hesap eder, baktığı açının farklı boyutlarını inceler ve analiz eder. Sezgileri ile hemen her şeyin farkına varırlar.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...