Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Yay Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

YAY BURCU AŞK UYUMU

Ateş elementinin değişken burcudur. İdeal ve inanç kavramları onu anlatan önemli unsurlardır. Hem iç hem dış dünyasının ufuklarını genişletebilme arzusundadır. Seyyah bir ruh taşır ve öğrenmek onun için deneyimlemek ve anlamak demektir. İdealler ve gerçekler arasında kuracağı köprü onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. İç motivasyonu güçlüdür. Samimi bir tevazu geliştirebilmesi onun için önemlidir. Zekâsı yüksek ve çok kez epey şanslıdır. İçindeki gezgin, öğrenci ve filozof parçaları birbirlerinden beslenebilen bir ilişki içinde tutabilmesi gerekir. Sağlıklı bir yol haritası olmadığında, dağınık bir deneyimler bütünü ile karşı karşıya kalır ve bulamadığına inandığı cevaplar onu içsel bir arayışa sürükleyebilir. Bilginin her zaman ‘’canlı’’ olduğunu kabul ederek özde olana gitme cesaretini gösterebilmelidir. 

Arketip*: gezgin, öğrenci, filozof, yüce rahip, misyoner 
Sembol: gökyüzüne nişan almış ok (yüksek şeylere ulaşma), insan başlı at (yüce amaçlar taşımasına rağmen içgüdüsel bir yapı) 
Uyum: Terazi ve Kova 
Aşk: İkizler 
Yönetici: Jüpiter (genişleme, yayılma, iyimserlik, adalet, inanç, din, prensipler, hukuk, fırsat, başarı, refah, cömertlik, savurganlık, abartma, ziyankârlık) 

 


🔮 Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte! 🔮


 

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Yay burcu kadını değişikliğin insanıdır. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da bir takım değişiklikleri arzular. Burcunun erkeği gibi çekincelerinin üstüne geleceğini bilir. Erkeklerin ilgisini vücuduna çekmeye çalışır. Erkekleri baştan çıkarmakta tam bir ustadır. Bu tarz yetenekleri sorgulandığında ise kendisini korumasını bilir ki bu da Yay burcu kadınlarının en temel özelliğidir.

 

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Yay burcu erkeği aşk hayatında romantik ve duygusal davranışlar sergilemez. Tam anlamıyla yaramaz çocuktur. Aşk hayatı macera dolu geçer ve kolay kolay ciddi beraberliklere adım atmaz. Aşk hayatında partnerinin neşeli, eğlenmeyi bilen ve iyi bir arkadaş olmasını ister. Böyle bir partner bulursa doğru kişinin yanında olduğundan emin olabilir.

 

Yay Burcu İş Hayatı

Yay burcu insanları iş hayatında girişimci bir ruha sahiptir ve bu konuda kendilerine oldukça fazla güvenleri vardır. Ancak bu güven kimi zaman yaptıkları girişimlerde başarısız olmalarına neden olabilir. İş hayatında yaptıklarını takdir edecek bir çevreye ihtiyaçları vardır. Çabalarının veya yaratıcılıklarının beğenilmesini, onay almasını ister. Yay burcu insanları, diğer insanların kaderlerini belirlemek ister ve bu nedenle iyi bir öğretici olabilir veya profesör olabilir.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...