Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kova Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

KOVA BURCU AŞK UYUMU

Hava elementinin sabit burcudur. Yenilik ve orijinallik onu anlatan iki temel unsurdur. Kovanın ruhunda eskiyi yıkıp yeniyi inşa etmek vardır. Eskiyle derin bir bağı vardır ve gerçekliği, bu eskinin köklerini koruyarak yenilenmesini sağlaması üzerinedir. Elektrik enerjisi gibidir, ani dalgalanmalar ve anlık kıvılcımlar görülebilir. ‘’geleceği yaratan burç’’ olarak bilinir, ileri görüşlüdür. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler onunla anılır. Yüksek zekâ sahibidir. Toplumsal süreçlerle uyumlanmak onun için kolay olmayabilir. Hümanist ve yardımsever bir ruh taşır. Dış dünya ile sağlıklı bir ilişki geliştirebilmek ve gözlemleriyle edindiklerini hayata geçirebilmek onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Farklı olan her zaman ilgisini çeker, kendi isteği dâhilinde değişime açıktır, ekip çalışmalarına yatkındır. 

Arketip*: dahi, devrimci, doğrucu, bilim adamı, sürgün, bilge, abdal 
Sembol: sonsuzlukta yok olan sürekli bir hareket 
Uyum: Koç ve Yay 
Aşk: Aslan 
Yönetici: Satürn (oğlak burcundan okuyabilirsiniz) ve Uranüs (ani değişim, devrim, isyan, teknoloji, bağımsızlık, sıra dışılık, özgünlük, eksantriklik, özgürlük)

 


🔮 En İyi Falcılardan Gelecek Falının 10 dksı Sadece 1 Euro! 🔮


 

Kova Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Kova burcu kadını aşk hayatında kısıtlanmaya gelemez. Özgürlüğüne düşkün, becerikli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Sevecen ve neşeli bir kişiliği vardır. Kova burcu kadını karşı cinsi öncellikle zekâsı ile etkiler. Söz konusu aşk olduğunda sahiplenici değildir ve böylede davranılmasını istemez. Kıskanç değildir, ancak kimi zaman istisnalar olabilir. Aşk konusunda oldukça tutkuludur ve kendini tam anlamıyla partnerine adaması için güçlü bağlara ihtiyaç duymayacaktır.

 

Kova Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Kova burcu erkeği yüksek enerjiye sahip, hareketli ve heyecanlı bir erkektir. Bu erkek hemen her kadının başını kolaylıkla döndürebilir. Kova burcu erkeğinin zekâsından, konuşma tarzından etkilenmeyecek kadın çok azdır. Kova burcu erkeği aşk hayatında kendisini bir partnere adayamaz. Bu demek değildir ki Kova burcu erkeği tam âşık olamaz. Çok fazla sevebilir, ancak doğası gereği aşkını paylaşmayı tercih eder.

 

Kova Burcu İş Hayatı

Kova burcu insanları iş hayatında karmaşık işlerin aranılan elemanlarıdır. Sorunlarla, çıkmaz durumlarla baş etmeyi iyi bilir. Genel olarak Kova burcu insanları hedefleri doğrultusunda ve dünyaya bakış açıları hareket ederler. Kova burcu insanları birçok işe uygun değildir. Belirli iş alanlarında daha başarılı olabilir. Çalıştığı işte bilgilerin açık ve net olmasını, sonuçların belirli olmasını ister. Karışık, çözümlenme ihtiyacının olduğu işlerde başarılı olur.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu’da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...