Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Balık Burcu: Aşk Hayatı, Burçlarla Uyumu ve Özellikleri

 

 

BALIK BURCU AŞK UYUMU

Su elementinin değişken burcudur. Ruh ve metafizik onu anlatabilecek iki önemli kavramdır. Bu dünyadan değilmiş gibidir. Puslu düşünsel âlemi ile kendine has, çok kez anlaşılması güç özellikler taşır. Son burç olarak Tanrısal birleşmeyi simgeler. Fedakâr bir ruhu vardır. Sağlıklı bir ego ve kendine güven geliştirmek onun yaşamda ulaşabileceği noktayı belirler. Yaşamda ne üzerine uzmanlaşmak istediğine karar vermeli ve oradaki kararlılığını koruyabilmelidir. Hislerine kulak vermelidir. Bilinç onun için algıdan önce gelir. Bilinçte var ettikleriyle yaşamı ve dünyayıalgılar. Hayalci bir doğası vardır. Yer yer hayaller ve gerçekler birbirine karışabilir ki bu onun kaçış yöntemidir. Dünya ile kurduğu ilişki önemlidir. Bedeninin varlığıyla ve yaşamda olma gerçekliğiyle barışması gerekir. Yaşamı daha bütünsel algılar ve bu bütünlükteki yerini ve bunun anlamını bulabilmelidir. 

Arketip*: mistik, hayalci, şair, pandomimci, kâhin, hayırsever 
Sembol: her biri ayrı yönde yüzmeye çalışan birbirine bağlı iki balık 
Uyum: Boğa ve Oğlak 
Aşk: Başak 
Yönetici: Jüpiter (yay burcundan okuyabilirsiniz) ve Neptün (duyarlılık, etkilenebilirlik, empati, spiritüellik, ilizyon, hayal gücü, idealizm, rüyalar, aldatma, fedakarlık, belirsizlik, kendini adama, içsel rehber, kaçış) 

 


<< Aşk, İş, Evlilik Hayatınıza Dair Sorularınızı En İyi Fal Uzmanlarımıza Sorun >>


 

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı ♀

Balık burcu kadınları için aşk, diğer burçlardan daha fazla önemlidir. Balık burcu kadını, hayatını resmen aşka adamaktadır. Hayatları boyunca aşkın, çok fazla yeri olacağına inanır. Yaptıkları her şeyin aşka bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Ne kadar romantik bir kadın olduklarını kestirmek oldukça zordur. Duyguları çok yoğundur.

 

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı ♂

Balık burcu erkeği söz konusu aşk hayatı olunca, utangaç davranışlar sergileyebilir. Yapıları kırılgan, duyguları hızlı bir şekilde değişen erkeklerdir. İşte bu, diyeceği bir kadını bulması uzun arayışlar sonunda gerçekleşir. Romantik bir âşık olduğunu söyleyebiliriz. Kadınlara karşı gerçekten nazik ve ince davranır. Bu sayede birçok kadını etkilemeyi başarır.

 

Balık Burcu İş Hayatı

Balık burcu insanları iş hayatında son derece uyumlu insanlardır. Ekip çalışmasında hiçbir sorun çıkartmazlar. Yardım etme konusunda içten oldukları için, birçok insanın sorunları ile yakından ilgilenir. Paylaşımcı olduklarını söyleyebiliriz. İş hayatında verimli çalışması isteniliyorsa, teşvik edilmesi gerekir. Kolay kolay ince detayları atlamazlar, sezgilerini bu yönde olumlu bir şekilde kullanırlar. Başarı göstermek istiyorlarsa, yaratıcılık gerektiren işleri seçmelerinde fayda var. Balık burcu insanları için, iş hayatın para çok önemli değildir. Para geçimlerini sağlasın onlar için yeterlidir. İş hayatındaki saygınlığına, paradan daha fazla önem verir.

 

(*)Arketipler, kolektif bilinçdışında mevcut olan ve büyücü, bilge kişi, daire veya mandala (Uzak Doğu'da meditasyon amacıyla kullanılan bir araç) gibi simgeler biçiminde bilinçte yansıyan, birtakım temel insan düşünce imajlarıdır.

 

 Diğer Burçların Aşk Uyumları ve Karakter Özellikleri:


 

aries-horoscopo-2018
Koç
tauro-horoscopo-2018
Boğa
geminis-horoscopo-2018
İkizler
cancer-horoscopo-2018
Yengeç
sagitario-horoscopo-2018

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...