Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

13 Temmuz Yengeç Burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

YENGEÇ BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

Sevgili Yengeçler, 13 Temmuz’da burcunuzda gerçekleşek Yeni Ay ve Kısmi Güneş Tutulması, uzun vadeli, yavaş yavaş gelişen bir olgunlaşma yoluna gireceğinizin habercisi.

Hayatın döngüsü içerisinde, en kritik yeni başlangıçların veya kapanışların yaşandığı dönemler tutulma dönemleridir. Bu tutulmada kafanız daha net berrak bi hale geliyor, yaşadığınız gelişim önemli kararlar almanızı sağlıyor. Aldığınız kararlardan özellikle ilişkiniz etkilenecektir. Bu yüzden olabildiğince temkinli olmalı, olaylara daha geniş bir perspektiften bakmayı öğrenmelisiniz.

 


Bu Yeni Ay Aşk Hayatını Nasıl Etkileyecek? Tıkla, En İyi Uzmanlar Yanıtlasın


Kişiliğinizde meydana gelecek olumlu değişimler hayata bakışınızı, ideallerinizi, yaşam felsefenizi ve amaçlarınızı yeniden şekillendirmenize yardımcı olacak. Geçmiştekine göre çok daha net ve kendinden emin bir şekilde karar vereceksiniz.

Eskiden çok hassas ve biraz da korkaktınız. Şimdi ne yaptığınızı bilerek hareket edecek, istediklerinizi elde etmek için mücadele edeceksiniz.

Kendinize olan güveniniz, ilişkilerinize de farklı bir boyut katacak. İlişkinizdeki problemleri daha kolay göreceğiniz ve bunları cesurca konuşmaktan çekinmeyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sorunları tespit edip, çözüm arayışına başvuracaksınız. Evliyseniz veya uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizde sorumluluk ve güven duyguları öne çıkacak.

Kendinizi daha iyi tanıyacak, kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu bileceksiniz. Ekonomik anlamda önünüzü göremediğiniz bir dönem olabilir. Bu yüzden harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Değersiz işlerle vakit öldürmekten, paranızı ve enerjinizi boşa harcamaktan kaçının.


Uzmanlarımıza Danışın

Aşağıdaki deneyimli ve profesyonel falcılarımızdan birini seçin, geleceğinizle ilgili soru işaretlerinizi aydınlatsın. Uzmanlarımız her türlü sorunuzu gizlilik esasına dayanarak ve hoşgörüyle yanıtlar.

   

 


 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...