Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

27 Temmuz Tam Ay Tutulmasının Burçlara Etkileri Nelerdir?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

Tam Ay Tutulması Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      


Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Astrologlarımız 27 Temmuz'da gerçekleşecek Tam Ay Tutulmasının etkilerini sizler için yazdı.  

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Sevgili Koçlar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenize nede olsa da, bu süreç sizin için çok kolay geçmeyecek gibi duruyor. Ekonomik hedefleriniz gündeminizde daha büyük bir yer tutmaya başlıyor, geri kalan tüm hedefleriniz para olgusuna yönelik olarak şekilleniyor. Artık size kazanç sağlamayan her konuda daha temkinli bir yol izliyorsunuz. Aile ve arkadaşlık konularında yeni düzenlemelere gidiyor, daha uzun vadeli ilişkiler kurmak için bir takım hedefler ediniyorsunuz.

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Sevgili Boğalar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, yeni projelerinizi gerçekleştirmek için cesaret verici olsa da, Mars iki ayrı burçta ilerlediği için, temkinli olmakta, projelerinizi Eylül ayına kadar yeniden gözden geçirmekte fayda var. Artık sizin için tesadüfen yaşamak söz konusu değil, her konuda ince eleyip sık dokuyor, adımlarınızı bilerek atıyorsunuz. İş hayatınız sizin için yeniden sorgulanabilir hale geliyor. Beklentilerinizi, kafanızın içindekileri, geçmiş tecrübelerinizi de göz önüne alarak bakacaksınız. Bu ay tutulması, Eylül ayındaki büyük değişikliğin hazırlık evresi.  Kişisel gelişiminizle ilgili önemli sorular baş gösteriyor, ekip çalışmaları ön plana çıkıyor ve liderlik konularında büyük ilerleme kaydediyorsunuz.

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Sevgili İkizler, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, hayat felsefesinizi gözden geçirmenize yarayacak bir fırsat. Şu aralar Mars, iki ayrı burçta geriliyor. Durum böyle olunca Ay Tutulması kendi içinde belli bir hassasiyet yaratıyor ve size temkinli olup iyice düşünmeyi salık veriyor. Bu gözlem süreci çok önemli. Çünkü eğer gözlemleriniz güzel düşüncelerce sonuçlanırsa, başta finansal konular olmak üzere birçok konuda ilerleme kaydedeceksiniz. Uranüs’ün Boğa burcundaki ileri geri hareketleri kendinizi aşmanızı, gelecek düşlerinizi tasarlamanızı sağlayacak. Sizler bu Ay Tutulmasında, yeni kararlar vermek yerine aldığınız kararları tekrar masaya yatıracaksınız. Bu, sizin için bir yeniden doğma süreci olacak, birçok düşünceniz yerli yerine oturacak. Beklediğiniz anlamlı ve derin tanışmalar, nihayet ve kendinizi tamamlama sürecinden çıktığınızda gerçekleşecek.

 


☎ Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Sevgili Yengeçler, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, finansal konularda yeni adımlar atacağınızın habercisi olsa da, Mars iki ayrı burçta geriliyor. Bu durum hem özel hem de iş yaşantınızda biraz geri plana düşeceğinize, daha pasif bir tavır takınacağınıza işaret ediyor. Yolunuzda engeller olacak. Ancak bu engeller olumsuz değil. Önünüze çıkan zorluklar, yanlış adımlar atmanızı engeller nitelikte olacak.  Bilakis sizi yanlış yatırım ve yanlış bir adımdan koruyucudur. düşündükleriniz hemen yürürlüğe konmayabilir, istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. İnsanlarla iletişimde sorun çekeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Bu durum sizi biraz yalnızlığa itiyor, ancak siz yine de sizden daha tecrübelilere danışmaktan imtina etmeyin. Biraz daha özgüven sahibi olmanız gerekiyor.

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Sevgili Aslanlar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, özel hayatınızı düzenleme, yeni birisiyle tanışma, iş ortaklığı kurmak gibi konulara işaret ediyor. Yeni beraberlikler getirecek bir Tutulma olacak. Hem iş hem de özel hayatınızda şu anda beklemedesiniz. Yeni tanışmalara karşı temkinli olun ve karşınızdakini iyice tanımadan kararlar almayın. Eğer evliyseniz ya da devam eden bir ilişkiniz varsa, birlikteliğinizdeki sorunları masaya yatırmanın vakti gelmiş durumda. Ortaklık, iş değişimi ve maddi ilerleyiş Aslanlar için önümüzdeki yılların gündemini oluşturacak. Bu tutulma bazı yeni başlangıçlara gebe olsa da, bunların olgunlaşması zaman alacak. Aslanlar için gerçekçi olma vakti geliyor.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu >>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Sevgili Başaklar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, iş hayatı ve sağlık konularında bir takım yanıtlara işaret ediyor. Ancak Mars iki ayrı burçta geriliyor ve bu konularda hızlı bir ilerlemenin önüne geçiyor. Ancak yavaş ilerleyiş, bir engel değil. İhtiyatlı ve temkinli olmak sizin de işinize gelecek. Problemlere duygularınız yerine akılla yaklaşmanız gerekecek. Özellikle aşk ilişkilerinizde durup mantıklı davranmanın tam sırası. Bu yüzden sakin olun ve kendi iç dünyanıza yönelmeyi deneyin. Eylül ayına kadar bir duraksama döneminde olacaksınız, ancak Eylül’den itibaren projelerinizi hayata geçirmeniz için gereken ortam sağlanmış olacak.

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Sevgili Teraziler, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, aşk ve eğlence hayatı, değişiklik ve özgürlük arzusu gibi konulara işaret ediyor. Ancak Mars iki ayrı burçta gerilediği için, bir yandan da ailevi konular sizi baskı altına alıyor. Yenilikler yapmak istiyorsunuz. Ancak şimdi durup düşünme, temkinli olma zamanı. En azından Eylül ayına kadar. Bugünlerde, aşk hayatımızda geçmiş meseleler gündeme geliyor. Giden sevgili geri dönebilir, bizde bir şeyleri yeniden uyandırabilir. Hayatınıza yeni biri girebilir, ancak çok temkinli olmanızda fayda var. Biraz yavaşladığınızı hissediyorsunuz. Fakat bu durgunluk hedeflerinizi belirlemede size yardımcı olacak.

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Sevgili Akrepler, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, aile hayatı,  iş hayatı, yer değişikliği ya da taşınma gibi konulara işaret ediyor. Planlarınızı harekete geçirebilirsiniz, ancak gerçekçi olup her adımınızı hesaplamalısınız. İş-ev arasındaki dengeyi yeniden kurmaya ihtiyacınız var. Uranüs şu aralar boğa burcunda ileri-geri harekette. Bu durum ilişki, evlilik, boşanma gibi konuları da gündeminize getiriyor. Bundan sonra daha akılcı davranacak, maddi getirilerinizi daha ön planda tutacaksınız.. Evinizle ilgili değişim ya da taşınma gibi konular gündeminize girecek ve Eylül ayına doğru kesinleşmiş olacak.

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Sevgili Yaylar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, her ne kadar yeniliklere eğitim-iş-yerleşim-maceralar-yabancı ülke-inanç-hukuk-sosyal hayat yönünde istekli olsak da, şu aralar Mars iki ayrı burçta geriliyor ve sizleri ekonomik anlamda yavaşlatıyor. Taşınma durumları gündeminize geliyor ancak nasıl bir yerde yaşamak istediğinizi bilemiyorsunuz. Daha önce attığınız adımları sonuçlandırma, yarıda kalan projelerinizi hayata geçirme şansı yakalayabilirsiniz. Uranüs Boğa burcunda olduğundan, bu Tutulmanın yöneticisi olarak sizi değişik projelere hazırlıyor. Önümüzdeki Eylül ayına kadar hazırlık, toparlanma ve geçmiş meseleleri yeniden gözden geçirme konularında sabırlı ve bilinçli olmakta yarar var.

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, sizi maddi konularda tutumlu olmaya davet ediyor. Ek kazanca ya da başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Mars gezegeninin iki ayrı burçtaki gerilemesi, özel hayatımız konusunda da dikkatli olmamızı söylüyor. Temkinli tutumuzunu özellikle Eylül ayına kadar koruyun. Uranüs, bu Tutulmanın yöneticisi olarak Boğa burcunda ileri-geri hareketler yapacak. Bu durum aslında aşk hayatınız ve yeteneklerinizi keşfetmeniz açısından olumlu etkiler uyandıracak. Yeni gelir kaynakları söz konusu olabilir. Şu aralar parasal hedeflerin, daha dikkatli ele alınması gerekiyor.

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Sevgili Kovalar, 27 Temmuz saat 23:22 burcunuzda oluşacak Tam Ay Tutulması özgürlük tutkunuza işaret ediyor. Özel ve sıradışı bir karaktere sahipsiniz. Mars, iki ayrı burçta geriliyor. Burcunuzdaki gerileme projelerinizi hayat geçirmekte bir tutukluk yaratsa da, özel hayatınızda daha sağlam ilişkiler kurmanızın önünü açıyor. Uranüs, şu aralar Boğa burcunda ileri-geri hareketleriyle Tutulmaya eşlik ederken sizin iç dünyanızda alışagelmiş şeyleri değiştiriyor, yeni ufuklar açıyor. Artık yerleşik düzenle ilgili fikirleriniz değişiyor. Kimseye bağımlı olmadan yaşamak istiyorsunuz. Tüm bu gelişimlerin olgunlaşması için zamana ihtiyacınız olacak.  Onun için kişisel kararlarınızı ilişki veya diğer konularda sakince gözden geçirmek, aceleyle hareket etmemek lazım.

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Sevgili Balıklar, 27 Temmuz saat 23:22 Kova burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, kendinize vakit ayırmanız gerektiğini söylüyor. Artık kendi iç sesinizi dinliyor, arzularınızı anlamaya çalışıyorsunuz. Hayatınızdaki önemli meseleleri tekrar ele alıyor, bu kez büyük bir kararlılıkla ilerliyorsunuz. Yaptığınız analizler önünüzde duran engelleri aşmanız için faydalı olacak. Uranüs, bu Tutulmanın yöneticisi olarak ileri-geri hareketleriyle Boğa burcuna geçti. Çevreniz değişiyor, fikirleriniz yenileniyor, yeteneklerinizi hangi alanda maddi güce dönüştüreceğiniz belirleniyor. Bu Tutulmada psikolojik ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor. Gereksiz stresten kaçının ve çevrenizdekilerin size üzmesine izin vermeyin.

 


🔮 Arayın, En İyi Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...