Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

11 Ağustos Aslan Burcunda Güneş Tutulması ve Yeniay

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

ASLAN BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

11 Ağustos’ta Türkiye saatine göre 12.57’de, Aslan burcunun 18.derecesinde Yeniayla beraber bir Güneş Tutulması yaşanacak. Bu, 2018 yılının üçüncü ve son güneş tutulması olacak. Bundan sonraki güneş tutulması 2019 yılının Ocak ayında yaşanacak.

Bu tutulmanın burçlar için ana teması düşünmek ve tartışmak olacak.


En iyi falcı ve medyumlardan gelecek yorumları, uygun fiyatlara Astrocenter'da!

Online Falcıları Gör


Sevgili Aslan burçları, bu tutulma size şunu öğüt veriyor: Bir konu hakkında fikrinizi söylemeden önce kendi düşüncelerinizi ve tutumlarınızı dikkatlice gözden geçirin. Fevri hareketleri bir kenara bırakın, eleştirilere açık olun ve harekete geçmeden önce bir kez daha düşünün.

Güneş tutulmasıyla baş etmenin en iyi ılımlı ve disiplinli olmaktır. Küçük detaylara odaklanmayı unutmayın. Konsantrasyon eksikliğiniz ya da odaklanamama sorununuz, bazı hatalarla sonuçlanabilir.

Bu dönem aşırı duygusallık sizi kibirli, hatta bağnaz bir hale getirebilir. Gelecek için planlar yaparken çok fazla söz vermeyin veya abartılı hayaller kurmayın.

Geçmişteki sorunlarınız tekrar su yüzüne çıkabilir. Özellikle, yaşamış olduğunuz problemler ve sorunlu olduğunuz kişilerle yüz yüze gelecek, hesap defterlerinizi tamamen kapatacaksınız.  İletişim konuları, yazışmalar, anlaşmalar ve sözleşmeler gündeminizde olacak. Bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girip çıkabilir, hayatınızda yeni bir dönem başlayabilir, ya da kişiliğinizde kalıcı bir değişiklik olabilir.

 

İlişkiniz uzun soluklu olacak mı? Uzmanlarımız yanıtlıyor >

 

Yapmayı düşündüğünüz şeyleri bu ay içinde ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Artık sizi motive eden şeyleri detaylıca düşünmeli, daha mutlu hissetmek için yaşamınızda nelerin eksik olduğunu bulmalısınız.

Güneş tutulması Aslan burcunun yanı sıra Akreplere de başarı getirecek. Tutulmalar güçlü gök olayları olduğundan etkileri aylarca sürer. Bu yüzden 11 Ağustos Güneş Tutulması özellikle Aslan ve Akrep burcu için bir sonraki Güneş tutulmasına kadar gerek kişisel gerek toplumsal alanlarda çok belirleyici olacak.

 İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...