Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Para Harcamayı En Çok Seven, En Müsrif 5 Burç

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 EN MÜSRİF BURÇLAR

Paramızı boş yere harcamayıp tasarruf etmenin her zaman için bir yolu var, ancak bazen ayağımızı yorganımıza göre uzatmak oldukça zorlaşıyor. Özellikle de bazı burçlar için! Para harcamayı en  çok seven, en savurgan burçlardan mısınız? Hemen öğrenin !

Müsrif, tutumlu ya da cimri olmamız fark etmeksizin, parayla olan ilişkimiz kişiliğimiz üzerine çok şey söyler.

  

İşte en müsrif burçlar :

 

1. Koç

Kendinizi şımartmayı ve hayattan keyif almayı seviyorsunuz. Size göre para, yalnızca ekonominin dönmesini sağlayan bir araç konumunda, bu yüzden onu elde tutmak için hiçbir sebep yok ! Bu konuda içgüdülerinizle hareket etmeyi seviyorsunuz, alışverişin kraliçesi/kralı sizsiniz !  İçgüdülerinize hakim olmaya çalışın, zira « indirim » lafına direnmeniz çok zor !

 

 

2. Yengeç

Çocuk ruhlusunuz. Vitrinde gördüğünüz, bütçenizi aşan bir kıyafeti almak için her türlü kaprisi yapabilirsiniz. Cüzdanınız dolu olmadığı zaman büyük bir hayal kırıklığına uğruyor, sanki bu konuda hiçbir sorumluluğunuz yokmuş gibi davranıyorsunuz. Kafanızı deve kuşu gibi kuma gömmeyi tercih ediyor, kendinizi suçlu ilan etmeyi reddediyorsunuz !

 

 


 

Chat'ten Falın 5 Dakikası Bedava! > 

 

3. Aslan

Toplum içinde ön planda olmaya, her daim parlamaya ihtiyacınız var : Lüks tüketim, moda ve alışveriş sizin için vazgeçilmez. Para, sizin elinizde hiç olmadığı kadar serbest dolaşım hakkına sahip, gösterişli şeylere bayılıyorsunuz. Sizi ön plana çıkaracak şeylere para harcarken bir saniye bile düşünmüyorsunuz.  

 

 

 

4. Terazi

En güzel şeyleri alabilmek için milyarder olmayı çok isterdiniz :  Mücevher, özel tasarım kıyafetler, teknolojik ürünler… Güzel olana karşı ayrı bir ilginiz var, ve konu güzellik olduğunda para sizin için bir engel teşkil edemez. Yine de en azından indirim günlerini takip etmeye özen gösterin !

 

 


 

En İyi Falcılar Telefondan Tarot Falınıza Baksın >


 

 

5. Akrep

Banka hesabınızdaki miktar sürekli olarak iniyor ve çıkıyor, sahip olduğunuz bir tutkuyu gerçekleştirmek için elinizdeki tüm parayı, hiç düşünmeden harcayabilirsiniz. Para harcamak konusunda tehlike almayı seviyorsunuz, harcadıkça yaşadığınızı hissediyorsunuz ! Vitrinlere bakmaktan vazgeçseniz iyi olur !

 

-Sizce en müsrif burçlar hangileri? Yorumlarınızı bekliyoruz? :-)

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...