Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

25 Eylül Koç Dolunayı Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

25 Eylül Koç Dolunayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

25 Eylül günü öğlen Koç burcunda meydana gelecek Dolunay burcunuzu nasıl etkileyecek? Dolunaylar önemli kapanışları, farkındalıkları işaret eder. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

25 Eylül Dolunayı, 2018 yılının en pozitif ve değişime açık gök olaylarından biri olacak. Hemen hemen bütün burçlar doğru bir yol izlediklerinde bu dolunayın pozitif etkilerini hayatlarında gözlemleyebilirler. Bu yüzden bu bayram tatili hayattaki hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz için çok büyük bir fırsat!

25 Eylül Dolunayı'nın burçlara etkileri şöyle olacak:

 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

Sevgili Koçlar, 25 Eylül’de burcunuzda meydana gelecek Dolunay, artık ipleri elinize aldığınızın habercisi. Eylemlerinizden, olumlu ya da olumsuz, siz sorumlusunuz.  Bu yüzden başkalarının beklentilerinden çok, kendi iradeniz ve istekleriniz önemli hale geliyor. Bu dönem yapacağınız iş görüşmeleri sizin için ayrıca önemli. İş veya ortaklık görüşmelerinde her zamanki açık sözlü tutumunuzdan ödün vermeye, karşınızdakilere daha ılımlı yaklaşmaya özen gösterin.

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Sevgili Boğalar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, başlayıp bitirmediğiniz işleri yeniden gündeme getiriyor. Önemli projelerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. Artık enerjinizi boşa harcamaya hiç niyetiniz yok. Dolunay, bazı açılardan ailevi sorunlara neden olabilir. Ancak bunların üzerinde fazla durmayıp, işiniz ile özel hayatınız arasındaki dengeyi bulmanız gerekiyor.

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Sevgili İkizler, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ikna kabiliyetinizin işe yaradığını size gösterecek. Sosyal açıdan daha da ön plana çıkacak, aşk konusunda ise her zamankinden daha şanslı olacaksınız. Hedefe varmanız ve yeni girişimlerde bulunmanız kolaylaşıyor. Ancak parasal anlamda daha dikkatli olup birikim yapmaya başlamanın vakti geliyor.

 


☎ Sevgilinle Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Sevgili Yengeçler, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ailenizi ve evinizi ilgilendiren konuları yeniden gözden geçirmenize işaret ediyor. Özellikle ev alma-satma, yuva kurma veya dağıtma gibi konular gündeme geliyor ve sizi bir karar almaya zorluyor. Aşırı duygusal tepkilerden kaçınıp, attığınız adımlara inanmalısınız. Biraz daha cesur olma zamanı geldi de geçiyor!

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Sevgili Aslanlar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, çevremizle ilişkimiz, eğitim veya iş konularındaki görüşmelerle ilgili alınacak kararlara işaret ediyor. Her konuda bir zaman sıkıntısı içindesiniz, ancak işlerinizi aceleye getirmekten kaçının. İşleriniz başkaları tarafından sıkça eleştirilebilir, bunlara karşı temkinli ve soğukkanlı olun. Genel olarak baktığımızda, bu Dolunay size zamanı iyi değerlendirmenizi salık veriyor.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu >>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Sevgili Başaklar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, paranın gücüne olan inancınızı artırıyor. Bununla birlikte tüketim arzunuz baş gösteriyor, elinizdeki parayı tutmakta zorlanıyorsunuz. Kendinizden ziyade başkalarını düşünüyor, çevrenizdekileri mutlu etmek için yaşıyorsunuz.  Ancak burada bir denge tutturmalı, kendimizle ve isteklerimizde yüzleşmeyi bilmeliyiz.

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Sevgili Teraziler, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkinizde karşı tarafın beklentilerini karşılamakta zorlanacağınız bir dönemin habercisi. Anlaşmazlıkları gidermek için uygun bir dille konuşmanız, içinizdekileri açıkça ortaya dökmeniz lazım. Ailevi sorumluluklar artabilir. Kendi meselelerinizi halletmek isterken, kendinizi başkalarının sorunlarıyla ilgilenirken bulabilirsiniz. Arzularınızı dinlemeyi bilmeniz çok önemli.

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Sevgili Akrepler, 25 Eylül’de oluşacak Dolunay, duygularınızı ve içinizde birikenleri dökmeniz için çok önemli. Kendinize fazla yüklenmeyin. Kendinizi doğru şekilde ifade ettiğiniz sürece, karşınızdakiler sizi dinlemeye hazır olacaktır. Bu Dolunayda sağlık kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Ayrıca, bir yakınınız size ihtiyaç duyabilir, tetikte olun ve etrafınızdakileri dinlemeye çalışın.

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Sevgili Yaylar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, sosyal hayatınızda ve özel hayatınızda bir takım yakınlaşmalara işaret ediyor. Gerçekten özel biriyle karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız kişi sizde muhteşem duygular yaratabilir. Bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Sakin ve sessiz başlayan bir ilişki hızlı bir seyir alabilir. Parasal konularda biraz zorlanabilirsiniz. Bu yüzden riskli yatırım ve harcamalardan uzak durun.

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ailenin ihtiyaçları ile kendi istekleriniz arasında bi gerginlik doğuruyor. Bu, en çok da ekonomik anlamda kendini hissettiriyor.  Bir yandan ailevi harcamalarınıza bütçe ayırmak istiyor, diğer yandan ise kendi arzularınızı yerine getirmek istiyorsunuz. Gereken özeni gösterip dikkatli hareket ederseniz ikisi arasında bir denge tutturabilirsiniz.

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Sevgili Kovalar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, Mars gezegeninin burcunuzda ilerlemesiyle etkili bir anlam kazanıyor. Merkür’ün ilerlemesi özellikle insan ilişkilerinizde belirli etkiler yaratıyor. Özellikle partneriniz/eşinizle olan ilişkinizde yeni bir döneme girebilir, ilişkinizdeki problemleri masaya yatırabilirsiniz. İşle ilgili bir ortaklık gündeminizde olabilir. Uzaklardan önemli bir haber alabilirsiniz.

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Sevgili Balıklar, 25 Eylül’de Koç burcunda oluşacak Dolunay, ihtiyaçlarımız ve isteklerimiz arasında doğan uçurumun farkına varılmasını sağlıyor. Eğer bir şeyler size göre yolunda gitmiyorsa, sabırlı olun, zira bu iki mesele arasında birini tercih etmeniz an meselesi. Büyük borçlar, yatırımlar ya da girişimler için uygun bir zaman değil. Biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

 


🔮 Arayın, En İyi Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...