Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Burç Yorumlarınız: Burcunu Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Haftalık Burç Yorumlarınız                     

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma.

 

2019 Burç Yorumlarınız Burada >

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar : Canınız hiç çalışmak istemiyor! Her şeyden çok bir tatile ihtiyacınız var. Aktif bir şekilde hareket etmekten ziyade düşüncelere dalar haldesiniz ve özellikle yaptığınız şeyden keyif almıyorsanız kendinizi onu yapmaya zorlamakta güçlük çekiyorsunuz.

İlişkiler: Havalar ısınıyor! Menüde sevmeler ve okşamalar var. Bekar Koçlar için kendi kalıplarına uygun birini bulmak kolay sayılmaz ama etrafta sizi tavlamaya çalışanlar var. Bu durum içinize su serpiyor.

 


En iyi medyumlar geleceğinizi anlatıyor! >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Üretmek, keşfetmek ve yeni yaklaşımlar ortaya koymak söz konusu olduğunda fikirlerinize güvenin. Eğer sanatsal yeteneklere sahipseniz, onları harika bir şekilde ifade ediyorsunuz.

İlişkiler: Yeni bir ilişkiye yelken açsanız da, uzun süredir aynı gemide yol alsanız da, bu yıl sonunda deniz dalgasız ve güneş üzerinizde parlıyor. Yeni ufukları göz önünde bulundurmanın tam sırası. Bekarsanız, bu sakin hava sizi de etkileyecek.

 


Canlı Falın 10dksı 1 Euro! >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Kendinizi etrafınızda iyi bir iletişim kurmaya imkan sağlayan bir güven ortamı yaratmaya adıyorsunuz. Böylelikle ekip çalışmalarında uzmanlaşıyorsunuz. 

İlişkiler: Bu yıl sonu yakın ilişkilerinizde adeta bir bukalemun gibisiniz: bazen oyunbaz ve maceraperestsiniz, bazen de kendini koruma pozisyonunda, şüphelerinizin esiri olmuş durumdasınız. Aşklarınız baştan çıkarıcı ya da utangaç ruh hallerinize göre değişiklik gösteriyor.

 


Sevgilinle geleceğinizi öğrenmek ister misin? >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Belki Mandarince öğrenmeye karar vereceksiniz? Her ne olursa olsun, yeni bir öğrenme fırsatı sayesinde bilgi yelpazenizi geliştirme isteğine ve imkanına sahipsiniz.

İlişkiler: Tutkunuz karşınıza çıkıyor ama paniğe gerek yok. Zira bu olumlu etkileri olan bir tutku. Her türlü yıkım düşüncesinden uzakta, huzur ve şefkati göklere çıkarıyor, sevgi gösterileri talep ediyorsunuz.

 


En iyi falcılardan gelecek yorumu burada >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Birden çok şeyi aynı anda yapma kapasitesine sahipsiniz, uyum yeteneğiniz sayesinde işinizde harikalar yaratıyorsunuz. Böyle devam edin!

İlişkiler: Aşk hayatınızı sakinleştirmek oldukça güç: ne zaman en küçük hataları aramayı bıraksanız, bu sefer karşınızdaki aynı şeyi yapıyor. İlişkinizi rüya gibi, huzurlu bir hale getirmek için ne yapmanız gerektiğini artık bilemiyorsunuz.

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar : Satürn iyi bir düzen kurma konusunda yardımcı olsa da, kimi zaman hayallere kapılıp fırsatların kaçmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun!

İlişkiler: İlişkinizde partnerinizin gözü kapalı peşinden gitmek istiyorsunuz. Bekarsanız biraz gizemli, daha ilk heceden söylediğinizi anlayan sezgisi güçlü insanlar arayışındasınız. Gayet de bulma şansına sahipsiniz!

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Eğer işiniz fazla yerleşik ve rutin bir karaktere sahipse, sırf hayatınıza heyecan katmak adına iş arkadaşlarınız arasında tartışma yaratma riski taşıyorsunuz. Bunun yerine bastırılmış hayallerinizi uyandırmak daha yerinde olacaktır.

İlişkiler: Kalbinizde pek bir hareketlilik yok. Canınız sürekli göz göze bakışmak istemiyor. Partnerinizle dışarı çıkıp sosyal hayatınızı paylaşmak istiyorsunuz.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Gökyüzü perileri üzerinizde dolaşıyor. Harika öngörünüz sayesinde, yolunuz ne olursa olsun kaybolma ihtimaliniz yok. Nereye gittiğinizi, nasıl hareket etmeniz gerektiğini, en iyi sonuçları nasıl elde edeceğinizi biliyorsunuz.

İlişkiler: Venüs size krallara layık bir ziyafet hazırlıyor: Kendinizi hazırlayın: çok sayıda övgü alıyor, aşık gibi dikkatleri üzerinize çekiyor, ilişkinizde yeniden bir uyum halinin keyfini çıkarıyorsunuz.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Hafta başındaki koyvermişlik haline rağmen, sizin daha peşine bile düşmeden karşınıza çıkan bir kazanç çeşitli avantajlar sağlıyor. Maddi anlamda daha rahatsınız.

İlişkiler:  Venüs, Bekar Yayların kolay aşklara kapılıp gitmelerine engel oluyor. İlişkisi olan Yayların arzu nesneleri tereddüt ediyor yahut kapris yapıyor… Bu can sıkıcı bir durum ama gerekli mesafeyi koyuyor ve olayları dramatize etmekten kaçınıyorsunuz.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Sizin için hiçbir şey gizli kalmıyor, en ufak bir sır bile size karşı koyamıyor. İş hayatınızda şüpheleri ve üstü kapalı imaları seziyorsunuz ve bu sizin karşınızdakilerin ruh haline göre davranmanıza olanak sağlıyor.

İlişkiler: Ayın 13’üne kadar durumlar gergin. Ardından rahat bir nefes alıyorsunuz. Her şey normal gidişatına geri dönüyor, duygusal yaşamınıza ve aile hayatınıza denge getiriyor, (yeni) birlikteliğini güçlendiriyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Perşembe gününe kadar diplomatik tutumunuz işbirlikleri söz konusu olduğunda harikalar yaratıyor. İsteklerinizi karşınızdaki kişinin hassas yönlerini incitmeden kabul ettirmeyi biliyorsunuz. Kafanız fikirlerle dolu. CV göndermenin tam zamanı!

İlişkiler: Projeleriniz söz konusu olduğunda kişisel istekleriniz ve aile yaşamınız arasında kalmış gibi gözüküyorsunuz. Etrafınıza zarar vermeden bir uzlaşmaya varmayı görev edinin.

  


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Çok yüksek irade gücüne ve cesarete sahipsiniz. Bu yıl çok aşama katettiğiniz izlenimine sahipsiniz ve bu ilerlemelerden olumlu bir değerlendirme yapıyorsunuz.

İlişkiler: Baştan çıkarıcılığınız beklentilerinizin çok üstünde! Aşk sizi, sizin dünyanın sekizinci harikası olduğunuzu düşünen birine yönlendiriyor… Adeta uyanıkken görülen bir rüya gibi! İlişkinizde ya da aile yaşamınızda şefkat içinde yüzüyorsunuz.

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...