Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Nasıl Geçecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma.

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

 Koç Burcu

Koç

Uğraşlar: Formunuz ruh halinize olduğu kadar fikirlerinizi değiştirme kapasitenize de bağlı. İçinizde bir seyahate çıkma arzusu uyanıyor zira giderek hareket etme ve bakış açınızı değiştirme ihtiyacı hissediyorsunuz.

İlişkiler: Tutku dolusunuz ve coşkunluğa kapılmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Yoğun duygulara sahipsiniz, kalbiniz dile geliyor. Hiç kimse yaşama sevincinize engel olamıyor, özellikle de aşk söz konusu olduğunda!

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Girişimlerinizi sonuca ulaştırmak adına her türlü şansı değerlendiriyorsunuz ancak  kendinizi yapayalnız bulma riskiyle karşı karşıyasınız. Korkmayın ve sezgilerinizi takip edin, onların size doğru yolu göstereceğinden emin olabilirsiniz.

İlişkiler: Birlikteliğinizin sağlamlığına rağmen, partneriniz de siz de bağımsızlığınızı korumayı başarıyorsunuz. Karşılıklı olarak özgürlüklerinize saygı göstererek ilişkinizin dengesini sağlıyorsunuz. Bu ilişkide boyun eğmeye yer yok.

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Güneş ve Merkür iş görüşmelerine yönelik kapasitelerinizi besliyor. Akıcı bir şekilde konuşuyorsunuz, fikirleriniz ise oldukça net. Kendinizi ifade etmek için mikrofonu kapmaktan çekinmeyin!

İlişkiler: Tanıştığınız yeni insanlar bakış açınızı değiştirmenize olanak sağlıyor zira kalbinizde aşkla ilgili bazı şüphelere sahipsiniz. Partnerinizin pek bir “fırıldak” olduğunu düşünüyorsunuz. Bekar İkizler ise karışık sinyallerle karşı karşıya…

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Bugünlerde enerjiniz adeta tavan yapmış durumda! Harekete geçip alışkın olduğunuz sınırların dışına çıkma vakti geldi. İsyankar tavrınız sizi dahi şaşırtıyor.

İlişkiler: Mars ve Venüs duygusal yaşamınıza tutku katıyor. İlişkileriniz sizi mutluluğa boğuyor. Her zaman hoşlandığınız gibi duygularınızı dolu dolu yaşıyorsunuz. Bekar Yengeçler ise ilkbaharı kalplerinde hissediyor.

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Daha iyi bir noktaya getirmek istediğiniz finansal durumunuz üzerine eğiliyorsunuz. Çalışmayı hedeflediğiniz e-ticaret sektöründe de, kâr elde etmeye uğraştığınız diğer alanlarda da, işlerinizin yolunda olduğunundan emin olabilirsiniz.

İlişkiler: Bugünlerde özellikle pek bir sabırsızsınız. Eğer partneriniz sizin canınızı acıtan bir noktaya değmeye kalkarsa pişman olabilir, ne de olsa valizlerinizi toplamaya dünden hazırsınız!

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar: Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bu günlerin oldukça kazançlı olduğunu söyleyebiliriz. Fikirleriniz sayesinde dokunduğunuz her şey altına dönüşüyor. Finansal bir ortaklık sayesinde cüzdanızı doldurma şansına sahipsiniz.

İlişkiler: Beklenmedik olaylar, merak uyandıran dakikalar… Rutininizi karman çorman edecek her şeyin olması mümkün! O halde, süslenip püslenin ve fazla soru sormadan hayata gülümseyin!

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Bu haftaya sıkı bir tempoyla, herhangi bir engelle karşılaşmaksızın başlıyorsunuz. Tasarılarınızı gerçekleştirmek adına her türlü araca ve yetkinliğe sahipsiniz. Dolayısıyla tereddüt etmeyin ve harekete geçin!

İlişkiler: Bu dönemde iç güdülerinize uygun biçimde, dolu dolu yaşıyorsunuz. Eğer birini seviyorsanız, ona hemen o anda ve tam anlamıyla sahip olmak istiyorsunuz! Biri canınızı mı sıktı, anında o kişiden kaçınmaya başlıyorsunuz.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: İşlerinizi yeniden açıklığa kavuşturmanız gerekiyor! Yönetimle ilgili her tür mesele size yük oluyor. Sizle ilgili konularda verimliliğinizi ortaya koyup hayal kırıklıklarına karşı hazırlıklı olmanız gerek.

İlişkiler: Arkadaş ilişkilerinde olduğu gibi aşk hayatında da işlerin yavaş ilerlemesinden nefret ediyorsunuz. Çözüme kavuşturulması gereken bir mesele mi var, kararlı bir şekilde üstüne gitmekten çekinmiyorsunuz. Ne pahasına olursa olsun, ilerleme kaydetmek arzusuna sahipsiniz.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: İşleriniz dengesiz bir hal alıyor. Sanki hesaplarınızı kontrol dahi etmeden, nereye gittiğinizden habersiz günü gününe yaşıyor gibisiniz… Ani durum değişikliklerine karşı dikkatli olun ve gerçekleri görmezden gelmekten vazgeçin!

İlişkiler: Eğer ilişkinizin iyi bir şekilde devam etmesini istiyorsanız bazı değişimleri kesinlikle kabul etmeniz gerek. Aksi takdirde kendinizi nafile bir tartışmanın içinde bulabilirsiniz.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Faydalı ve güzeli bir araya getiren bir işe yahut kişisel olarak fazla çaba sarf etmenizi gerektirmeyen bir projeye yönelmeyi tercih ediyorsunuz. Bu işlerden kazançlı çıkmak istiyorsunuz ve bu sebeple hedefinize ağır ağır ama kararlı bir biçimde ilerliyorsunuz.

İlişkiler: Venüs ve Uranüs hafta başında size aşk hayatınızla ilgili bir sürpriz hazırlıyor. Bu, duygusal çevreniz için oldukça hareketli bir dönem, olaylar kendiliğinden sonuca kavuşuyor.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: İlham perileri peşinizi bırakmıyor. Yıldızlar başladığınız işi bitirmeye yönelik kapasitenizi artırıyor. Bu dönemde özellikle finansal yaşamınızda bir gelişme meydana gelmesini bekleyebilirsiniz. Şans yüzünüze gülüyor.

İlişkiler: Çocuklarınız ya da ailenizin diğer bireyleri adeta sabrınızın sınırlarını zorluyor ve artık alnızca kendinizle ilgilenmek adına uzaklara gitmek istiyorsunuz.

 


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: İşinizde olduğu gibi kendi içinizde de arafta gibisiniz. Belirsizlikler içinde düşe kalka ilerliyorsunuz. Kendinize tüm bunları ilerde yoluna koyacağınıza dair sözler veriyorsunuz.

İlişkiler: Partneriniz sizden ona bağlılığınızı kanıtlamanızı mı bekliyor? Alın kalemi elinize, ona bir mektup yazın ve romantik olun. On dokuzuncu yüzyıl şairlerinden birkaç dize eklemeyi de unutmayın!

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...