Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Nasıl Geçecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

 Koç Burcu

Koç

Uğraşlar: Çevrenizdeki bazı kişiler gibi işiniz yüzünden hastalanmaya niyetiniz yok. Silahlarınız : mizah duygusu ve kurnazlık. Bu gözünüzün önünden ayırmadığınız hedefleriniz için olabilecek en iyi işbirliği!

İlişkiler: Amacınıza ulaşıyorsunuz. Hayallerinizin erkeği kollarınızda. İlişkinizde bağlarınız kusursuz bi hal alıyor. Bunu resmiyete dökmenin tam zamanı!

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Geçen gün kendinizi yorgun mu hissettiniz? Mars sizi destekliyor ve onun sayesinde silkinip kendinize geliyorsunuz. Olayların gidişatını değiştirmeye hazır bir savaşçısınız, nokta!

İlişkiler: Zevkler söz konusu olduğunda Venüs ve Jüpiter sizde aşırılıklara sebep olabiliyor. İlişkisi olan Boğalar yaşama tüm güçleriyle sarılıyor. Bekar Boğalar ise aşk oyunlarından keyif alıyor ve kendilerini sınırlamıyor.

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Duraksıyorsunuz, şüphe duyuyorsunuz. Biraz sabır, önünüzde inatçı rakipler var. Yaşça daha büyük kişilerin sizi etkilemesine ya da maço bir patronun size hakaret etmesine izin vermeyin.

İlişkiler: Yaşam sizin için adeta bir şenlik! Venüs ilişkinizin geleceği için keyifle çalışıyor. Aranızdaki sönmüş ateşi canlandırıyor ve anlaşamadığınız takdirde ortaya çıkan tartışmaları yatıştırıyor.

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Salı gününden itibaren, Merkür ve Mars size yükseğe taşıyor! Fiziksel ve ruhsal gücünüzünün zirvesinde, işinizde harikalar yaratıyorsunuz. Boş vakitlerinizde ise her şeyi yapmaya hazırsınız : Takım ya da dayanıklılık sporları : Seçim sizin!

İlişkiler: Gökyüzü size ayak bağı olan bir ilişkiden kurtulmanızı emrededursun, bir yandan da yeni tanışıklıklar sizi bekliyor. Şimdi ne yapacaksınız? Tamam mı devam mı?

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Üzerinde bulunduğunuz zeminin pek de güvenilir olduğu söylenemez ama öyle ya da böyle ilerliyorsunuz. Zorluklarla karşılaştığınız takdirde sahip olduğunuz belli ilişkiler üzerine yoğunlaşın. Bazı kapıları çalmaktan çekinmeyin; şaşıracaksınız ama açılacaklar!

İlişkiler: Aşk sizi arzunun kanatlarına taşıyor. Karşı koyduğunuz takdirde hata edersiniz zira bu hafta duygusal ve cinsel beklentileriniz konusunda muradınıza eriyorsunuz.

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar: Sürekli tekrara düşmemek için her şeyden önce kaçmaya ve eğlenmeye ihtiyacınız var. İş yerinde “ayın elemanı” sayılmasanız da, umut vaat eden sonuçlar elde ediyorsunuz.

İlişkiler: İlişkinize yük olan “söylenmemiş sözler”in sonu geldi : Partnerinizle iletişim kuruyor ve derdinizi açıkça ortaya koyuyorsunuz ki o da bunun bilince hareket edebilsin..

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Rekabet öngördüğünüzden daha şiddetli gözüküyor, önünüze çıkan engeller artıyor. Jüpiter size kendine güven duygusu ve otorite bahşediyor. Kesinlikle bir kolay lokma değilsiniz!

İlişkiler: Aile içerisinde herkesin mutluluğu için kendinizi paralıyorsunuz. Bunun karşılığında olumlu bir sonuç elde etmeyi bekliyorsunuz. Bekar Teraziler, tek bir göz kırpmayla dahi karşılarındakileri etkilemeyi başarıyor ve kıskançlık dolu bakışlara yol açıyor.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Rüzgar sizden yöne esiyor. İşiniz olsun ya da olmasın, günlük aktivitelerinizde belirgin bir ilerleme kaydettiğinizi gözlemliyorsunuz. Zaman sizin lehinize akıyor. Verimli çalışmanın yanında sabırlı hareket etmeye çaba sarf edin!

İlişkiler: Güçlü bedensel arzularınız ve son zamanlarda özgürlüğünüze verdiğiniz önem arasında dengeyi bulmak da ilişkilerinizi sağlam bir zemine oturtmak da her zaman kolay olmuyor. Sabır!

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Pazartesinden itibaren Yay burcundaki Dolunay haftanın gidişatını belirliyor! Sizi huzursuz eden bir durum karşısında kendinizi daha dürüst ve net bir şekilde analiz etmenize olanak sağlıyor

İlişkiler: Venüs tutkularınızı uyandırıyor. Jüpiter ise size baştan çıkarıcı meziyetler ve yüzünüzden silinmeyen bir gülümseme bahşediyor! Kendinizi rahat hissediyorsunuz ve duygusal yaşamınız parlak renklere boyanıyor.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Salı gününden itibareni kontrolünüzü kaybetmemek adına ruh hallerinizi mantıksal bir zeminine oturtmaya çalışıyorsunuz. Sağduyunuz size yol gösterse de sezgilerinizin Satürn ve Neptün sayesinde sizi yarı yolda bırakmadığını da unutmamak gerek!

İlişkiler: Verilen bazı sözler sizi korkutuyor zira onların içtenliğinden şüphe ediyorsunuz. Ki haksız da sayılmazsınız.. Arkadaşlık ilişkilerine odaklanıyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Girişimleriniz yahut son zamanlarda yaptığınız bir iş finansal anlamda sizi şaşırtacak ve mutlu edecek bir haber alacaksınız. Yoksa yeni bir iş teklifi mi alacaksınız?

İlişkiler: Adeta spot ışıklarının altında gibisiniz. En ufak bir çaba dahi sarf etmeden insanları baştan çıkarıyorsunuz. İnsanlar dışa dönük, güler yüzlü tavırlarınıza hayran, rengarenk kıyafetlerinize bayılıyor; sizin hayalinizi kuruyorlar!

 


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Satürn ve Neptün girişimleriniz konusunda sizi cesaretlendiriyor. Eğer işsizseniz, size mantıksız gelseler bile, aldığınız tekliflere burun kıvırmayın. Peşini bırakmayın!

İlişkiler: İşinizi iyi biliyorsunuz: birisine azıcık ilgi gösteriyor, ötekine nazik kelimeler fısıldıyorsunuz İnsanları idare etme sanatına sahipsiniz. Yine de sınırları aşanlar olursa, onlardan kurtulmaktan çekinmeyin.

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...