Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Nasıl Geçecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma.

 

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar: Hiçbir şey sizi durduramıyor. İş hayatı söz konusu olduğunda, rekabetle başa çıkmayı iyi beceriyorsunuz. Eğer ortada hoşunuza gitmeyen bir şey varsa kapıyı çarpıp başka tarafa yöneliyorsunuz. Sizi yakalamak neredeyse imkansız..

İlişkiler: Aile bireyleriniz geçinmesi oldukça zor insanlar. Genel anlamdaysa arkadaş ilişkileriniz i karartıcı, partnerinizle ise ayrı telden çalıyorsunuz. Ortak bir zemin bulmak oldukça zor!

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Salı gününden itibaren girişimlerinizde aynı anda daha etkin ve daha kararlı hissediyorsunuz. Hiç kimse sizi şüpheye düşüremiyor, oldukça gerekli gördüğünüz bir projeye atılıyorsunuz!

İlişkiler: Tüm duygusal bağlarınızı korumanıza karşın bir tür bağımsızlık ihtiyacı hissediyorsunuz ve bunu belli ediyorsunuz, ailevi yükümlülüklerinizden uzak duruyor ya da yakınlarınızı şaşırtabilecek biçimde özgür davranıyorsunuz.

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Yönetimle ilgili evrak işleriyle uğraşmanız yahut hesaplarınızı düzene sokmanız gerekiyor! Eğer önemli bir iş ya da belge üzerinde çalışıyorsanız dikkatinizi iki katına çıkarın!

İlişkiler: Kafanızdaki sorular hiç de az sayılmaz. Salı günü gerçekleşecek Dolunay sizi radikal bir karar almaya itiyor. Pek uyuşmadığınız birini hayatınızdan defetmek mi niyetindesiniz? Oldukça sert tepkiler veriyorsunuz!

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Mars ve Uranüs içinize cesaret, yüreklilik ve kendinizi her yerde kabul ettirmenizi mümkün kılan bir tutam pervasızlık üflüyor. Hiçbir şey; hatta sebep olabileceğiniz karışıklıklar bile sizi korkutmuyor.

İlişkiler: İyi niyetinize rağmen sevgili yardımcı pilotunuz size kıyasla fazla beklenti içinde ve onu tatmin etmekte zorluk çekiyorsunuz. Böyle bir durumda her şeyden önce sakın kendinizden şüphe duymayın. Merak etmeyin, geçecektir!

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Eğer önemli bir görüşmeniz ya da randevunuz varsa yıldızlar onları olumlu bir biçimde etkiliyor. Ölçüyü kaçırmamaya özen gösterin, sizi en ufak detaya göre bile yargılayabilirler.

İlişkiler: Uzun zamandır hayalini kurduğunuz ideal centilmenle tanışabilirsiniz. İlişkisi olan Aslanlar ise onlara sunulan çiçekleri sadakatsizlik belirtisi olarak yorumlamamalı. Zira partneriniz bir anda romantikleşiyor!

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar: Salı günü, Mars’a düzgün bir açıyla bağlanan Başak burcundaki Dolunay profesyonel yaşamızla ya da bir meseleyle ilgili yolunuzu aydınlatıyor ve bu yeni düzene uygun bir biçimde hareket etmenize olanak sağlıyor.

İlişkiler: İlişkilerinizde oldukça berrak bir görüşe sahipsiniz. Hiçbir şey sizden kaçmıyor. Oynanan bütün oyunları bozuyorsunuz, gizemleri açığa çıkarıyorsunuz. Bu durumdan kafanızı kurcalayan soruları sormak adına faydalanmaya çalışın!

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Kendinize hakim olamıyorsunuz! Finansal anlamda rahata erdiğiniz anda kredi kartınızı makul olandan çok daha fazla kullanıyorsunuz. Bu oldukça düşüncesizce bir hareket zira beklemediğiniz bir ekstre bütçenizi sarsabilir.

İlişkiler: Yıldızlar sizi macera yaşamaya ya da tanıdık çevrenizi genişletmeye yönlendiriyor! Ani bir tanışıklık sizi mutlu ediyor ve geleceğe olan güveninizi yeniden hayata geçiriyor.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Bingo! İyi bir imajın tadını çıkarıyorsunuz. Muhteşem ününüz sayesinde bütün girişimlerinizde ilerliyorsunuz. Keyif ve güven verici bir durum söz konusu!

İlişkiler: Sizden, yeterince gerekçelendirilmemiş fazla kesin kurallara uymanız istendiğinde en ufak sabrı dahi göstermiyorsunuz. Herkesi bir çırpıda savuşturuyorsunuz. Neyse ki ilişkiniz oldukça sağlam.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Az bir miktarda işten bile bunalıyorsunuz. Cuma günü ve hafta sonu sizi para harcarken hesap yapmamaya iten Merkür ve Jüpiter’e dikkat edin. Cüzdanınız giderek boşalıyor!

İlişkiler: İlişkilerinizde gerçekten oldukça rahatsınız, özellikle de yeni yüzlerle tanışmak söz konusu olduğunda. İstemeden de olsa üstlendiğiniz aracı yönünüzle çok farklı çevrelerden insanları bir araya getiriyorsunuz.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Zihninizdeki canlılık ve fırsatlardan yararlanma kapasiteniz en güçlü müttefikleriniz. Çarşamba gününe kadar yapılacak çok şey var. Sezgilerinize de güvenmeyi ihmal etmeyin, ne de olsa işe yarayabilirler!

İlişkiler: Merkür size romantik bir tanışıklık sunarken Venüs ve Satürn bu tanışıklığı sağlamlaştırıyor… Tutkularınızın hedefindeki kişiyle uzun vadeli planlar yapmanın tam zamanı! Aile kurmuş Oğlakların ise çocukları neşe içinde!

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Gündelik hayatın problemleriyle mücadele etmek için otokontrol mekanizmanızı kullanıyorsunuz. İşle ilgili bir para transferi yahut finansal bir işbirliği için pazartesi önemli bir güne işaret ediyor.

İlişkiler: Partneriniz ilişkinize tat katıyor. He zaman birbirinize uygun düşmeseniz de engellerin üstesinden gelmeyi biliyorsunuz. Aşkınız adeta bir beton gibi sağlam!

 


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Salı gününden itibaren Güneş ve Mars size akıl almaz bir enerji sunuyor. Çeşitli irişimlerinizi ilerletmek adına motivasyon ya da heves konusunda eksiğiniz olduğu söylenemez!

İlişkiler: Özellikle aşk ilişkilerinde oldukça tereddütlüsünüz. Salı günü meydana gelecek Dolunay sizi sarsıyor değerlerinizin farkına varmanızı sağlıyor. Ne isteyip ne istemediğinizi daha iyi biliyorsunuz.

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...