Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Nasıl Geçecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma!

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

 Koç Burcu

Koç

Uğraşlar: Merkür ve Uranüs düzenininizi bozuyor. Dikkatli olun, acele hareket ederek finansal bir tuzağa düşebilirsiniz. Kurnaz ve sinsi insanlardan uzak durun. Tatildeyken valizlerinize de dikkat edin!

İlişkiler: Pazartesi günü Ay ve Merkür size arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel dakikalar sunuyor. Hafta boyunca duygusal anlamda hoş deneyimler yaşama şansınız var; tabi eğer etrafınıza karşı aşırı sert tavırlar sergilemezseniz!

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Mars, Başak burcunda giredursun, gücünüzü ve dikkatinizi yeniden kazanmanızı sağlıyor. Ve böylelikle daha girişimcisiniz. Motivasyonlarınızın peşinden gidin, kendinizi yaşama sevincinizin ve yaratıcı hamlelerinizin kollarına bırakın.

İlişkiler: Hafta başında olayları kendi haline bırakıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren Toprak burcundaki Venüs, partnerinizle ilişkinizi sağlamlaştırıyor. Ona ortak planlar önerin!

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Ailenizin her bir üyesi için canınızı dişinize takıyorsunuz. Mars sizi evinizle alakalı bir projeye adım atmaya yönlendiriyor. En iyi sonuçları elde etmek istiyorsanız tüm kavrayışınıza başvurmaktan çekinmeyin!

İlişkiler: Perşembe gününden sonra ve hafta sonu boyunca olası didişmelerden uzak durun. Görünüşe göre insanlar sizi kontrol etmek istiyor ama siz buna sert bir şekilde karşı koyuyorsunuz! Eğer durumlar kötüleşirse ortamı yatıştırmaya çalışın.

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Mars ve Neptün, işlerinizin şu anki gidişatı hakkında şüpheleriniz olsa da gerekli yeteneğe ve sezgiye sahipsiniz.. Eğer meseleleri gözünüzde büyütmezseniz her şey yolunda gidecektir!

İlişkiler: Yaz aşklarından ve bazı insanların sırlarından uzak duruyorsunuz ve karşılığında siz de onlara güvenmiyorsunuz. Hakkınız da var, hislerinizin arkasında durun!

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: İşinizde azımsanamayacak kadar çok enerjiye ihtiyacınız var ama tembellik etme niyetinde de değilsiniz. Hafta ortasında entelektüel kapasiteleriniz daha çok öne çıkıyor. Lafınızı esirgemeyin!

İlişkiler: Duygusal anlamda tutkularınızın peşinden gidin ve sezgilerinizi keskinleştirin. Venüs sizi daha aktif kılıyor, partnerinizle ortak planlar yapma ihtiyacı hissediyorsunuz. Yeni fikirlerinizi gerçekleştirmek için tatilinizin son demlerinden faydalanın!

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar: Venüs kendinize ve yöntemlerinize güven duymanızı sağlıyor. Buna karşılık, pazartesi ve salı günü finansal anlamda bazı insanların iyi niyetlerinden şüphe duyuyorsunuz. Birilerini gözünüz tutmadı mı? Hiçbir şeye imzanızı atmayın!

İlişkiler: Hafta başında kendinizi biraz geriye çekiyorsunuz ama cuma günü ve hafta sonu boyunca burcunuzda meydana gelen Güneş, Venüs ve Mars Kavuşumu sonucunda tutkunun sizi ele geçirdiğini hissediyorsunuz.

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Amaçlarınıza ulaşmak adına tüm kapasitenizi ortaya koyuyorsunuz ama yaptıklarınızla ilgili o kadar mükemmeliyetçisiniz ki kimi zaman işinizi tamamlamakta sıkıntı çekiyorsunuz.

İlişkiler: Hafta ortasında birinden hoşlanabilirsiniz. Buna karşılık, duygularınızdan çekiniyorsunuz ve sonrasında hayal kırıklığına uğramamak adına onları minimum seviyede tutmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi biraz serbest bırakın!

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Bu hafta oldukça coşkulu geçiyor. Dahası, hafta sonuna doğru Güneş ve Mars size unutulmaz bir başarı vaat ediyor. Etrafınızdaki tüm oyları topluyorsunuz ve istediğinizi elde ediyorsunuz.

İlişkiler: Karşı cinsi baştan çıkarmak adına kusursuz bir strateji ortaya koyuyorsunuz ve şansa bakın ki işe yarıyor. Çarşamba gününden sonra, bir buluşma ya da sohbet sonrası söz konusu kişiye dair umut beslemenizi sağlayan bir şeyler olacak.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: Yeteneklerinizi ortaya koymak için bu güzel günlerden faydalanın, özellikle de yeni bir iş arıyorsanız. Eğer patronunuzdan bir şeyler talep edecekseniz, onla karşılaşmak için fırsatlar yaratmayı deneyin. Salı ve perşembe arasında, Merkür ve Jüpiter’in başarınızı garantilediğinden emin olabilirsiniz!

İlişkiler: Hayatınızda aşkın olmadığı söylenemez ama durumlar biraz karmaşık. Çarşamba gününden sonra kalbinizin sahibi biraz fazla kaprisli davranıyor.

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Pazartesi ve salı günü, kendinizi daha çok baskı altında hissedebilirsiniz. Her şeyden önce çok sabırsızsınız ve insanların size karşı çıkmasına katlanamıyorsunuz. Çarşamba gününden itibaren kendinizi daha sakin ve rahat hissediyorsunuz.

İlişkiler: Partnerizle daha sağlıklı bir iletişime ve karşılıklı hoşgörüye yeniden kavuşuyorsunuz. Bekarsanız, Güneş, Venüs ve Mars bu hafta sonu size umut vaat eden bir tanışıklık sunuyor.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: İşinizde enerji yoksunluğunuzu dengeleyen bir tür şansa sahipsiniz. Tam formda olduğunuz söylenemez. Tatilde bilmediğiniz yollarda bisikletle dolaşmaktan kaçının ve biraz dinlenmeye bakın!

İlişkiler: İşlerinizden başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığı aşikar. Romantik ilişkilerden çok ailenize yönelmiş durumdasınız. Çarşamba günü Ay ve Uranüs sizi daha da bağımsızlığınıza düşkün kılıyor.

 


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Tahammül edemediğiniz bazı davranışları değiştirmek için harekete geçmek istiyorsunuz. Zor durumdakilerin yardımına koşuyorsunuz. Wonder Woman kostümü size pek yakışacaktır. Eğer üzerinizdeki baskının arttığını hissediyorsunuz, bir dakikacık da olsa yalnız kalmayı deneyin!

İlişkiler: Çarşamba gününden sonra Venüs size duygusal ilişkilerinizde yaşayacağınız tatlı dakikalar bahşediyor. Bu hafta sonu, tutkular ön planda. Partnerinizle tam bir uyum içindesiniz ve bu sizi inanılmaz rahatlatıyor!

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...