Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Haftalık Ücretsiz Burç Yorumlarınız: Bu Hafta Nasıl Geçecek?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşk, ve sosyal hayatınla ilgili merak ettiğin her şey burada! Haftaya en deneyimli astrologlarımızın hazırladığı haftalık burç yorumlarımızı okuyarak başla. Seni bekleyen tüm sürprizlere açık ol, yükselen burcunu da okumayı sakın unutma.

 

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Uğraşlar: Keyfinize diyecek yok! Eylemlerinizle belirlediğiniz hedefler sonunda birbirlerine uyuşuyor. Karmaşık durumların üstesinden gelme konusunda oldukça iyisiniz ve krizleri zarar görmeden atlatmayı başarıyorsunuz.


İlişkiler: Venüs ve Merkür sempatik kişilerle tanışmanıza hatta bu tanışıklığı bir adım öteye taşımanıza imkan sağlıyor! Ailenizle de partnerinizle de saatlerce gelecek planları hakkında sohbet ediyorsunuz.

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

Uğraşlar: Güneş ve Uranüs sizi titretiyor, ama endişelenmeyin, bu iyi anlamda bir titreşim! Harekete geçmek için artık diğer insanları beklemiyorsunuz, eylemlerinizde kendinizi daha bağımsız hissediyorsunuz ve kendinizi geliştirmek adına alışkanlıklarınızı değiştirmekten çekinmiyorsunuz.


İlişkiler: Özel yaşamınızın kontrolünü elinizden bırakmasanız iyi edersiniz, aksi takdirde yakınlarınızla aranız bozulabilir ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz!

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Uğraşlar: Hala nasıl davranmanız gerektiğini tam olarak bilmiyorsunuz ve farklı uğraş alanları arasında kendinizi kaybediyorsunuz. Taleplerinizi doğru insanlara iletmiyorsunuz. Girişimlerinizin hedeflerini daha iyi belirlemek için çaba sarfedin!


İlişkiler: İnsanlarla iletişim kurmaya yönelik hevesiniz bir yığın arkadaşınızı size daha da yaklaştırıyor ve özel yaşamınızda ise partnerinizi şaşırtıp rutinden kurtulmanızı sağlayacak birçok taktik keşfediyorsunuz.

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

Uğraşlar: Karşınızdakini incitmeden, ısrarcı ama bir o kadar da diplomatik bir şekilde fikirlerinizi savunuyorsunuz. Sonuç mu? İnsanlar sizin otoritenize boyun eğiyor ve böylelikle siz de her açıdan tatmin oluyorsunuz.


İlişkiler: Sizin için aşksız bir yaşamın neredeyse hiçbir değeri yok. Olayları dramatikleştirmeye gerek yok; bir hayal kırıklığı yaşadığınız ortada. Aşk acısından başka uğraş alanlarına odaklanmaya çalışın!

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Uğraşlar: Yıldızların olumlu etkileri sayesinde kazançlarınızı artıracak yeni taktikler keşfediyorsunuz. Israrcı olun ve diğer insanların harekete geçmesini beklemeden eyleme geçin. Ne de olsa şans her zaman sizden yana olmayacak…


İlişkiler: Özel yaşamınızın kaptan sizsiniz ve geminiz sizden soruluyor! İyilik, yardımseverlik ve otoriteniz sayesinde yakınlarınızı koruyorsunuz ve iyi amaçlar uğruna harekete geçiyorsunuz.

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

Uğraşlar: İş hayatındaki uğraşlarınız size ağır geliyor. Bu yüzden bazı görevleri yerine getirmekte gecikiyorsunuz ve adeta tüm olayların gerisinde kalmış gibi hissediyorsunuz. Hadi ama canım, olayları bu kadar büyütmenin alemi yok!


İlişkiler: Her ne kadar aile ve arkadaş çevrenizde keyifli zaman geçiriyor olsanız da, Venüs etkisiyle bu hafta daha çok içinize kapanıyorsunuz. Bu çok ciddi bir sorun teşkil etmiyor ama romantik ilişkilerinizde aynı sıcaklığı bulamayabilirsiniz.

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Uğraşlar: Uçarı yönünüzü bir tarafa bırakıp profesyonel aktivitelerinize odaklanmaya başlıyorsunuz. Şimdi rahatlığın sırası değil ve motivasyonlarınızı gözden geçirmek için yoğun bir ihtiyaç hissediyorsunuz.


İlişkiler: İlişki durumunuz ne olursa olsun, Aşk meleği size romantik mektuplar yolluyor ve kalbinizi ısıtıyor. Ayrıca Mars duygusal yaşamınızı hareketlendiriyor. Karşı konulamaz baştan çıkarıcı kadın kostümünü üzerinize geçiriyorsunuz.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

Uğraşlar: Sosyal ve profesyonel anlamda iyi bir denge yakalamak adına kendinizi koruyorsunuz. İşlerinizi ilerletmek adına onlara maksimum seviyede odaklanma ihtiyacı hissediyorsunuz.


İlişkiler: Özel yaşamınızda bağımsız olma isteğiniz giderek artsa da hala partnerinize yoğun bir bağlılık hissediyorsunuz. Uranüs sizi kendinizi kanıtlamaya yönlendiriyor ve kimi zaman aşırı tavırlarınızla insanları şaşırtıyorsunuz.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

Uğraşlar: İş hayatıyla ilgili hırslarınız konusunda en ufak bir eksiğiniz olduğu söylenemez. Çalışmak sizin için bu haftanın en önemli kelimesi ve yaşamınızın her bir dakikası hatalardan engellerden kaçınmak adına ihtiyatlı davranmakla geçiyor.


İlişkiler: Salı günü Ay ve Jüpiter çevrenizde hoş bir ambiyans oluşturmanıza imkan sağlıyor. Gülümsemeniz tüm insanların dikkatini çekiyor! Kalbiniz ise tüm hafta boyunca bir kere bile boş kalmıyor!

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

Uğraşlar: Organizasyon yeteneğiniz, ciddiyetiniz ve aşırı titizliğiniz insanlar tarafından takdir ediliyor. Onlar bunu dile getirmese dahi alınganlık göstermeyin. Ne de olsa ne kadar değerli olduğunuz kulislerde konuşuluyor!


İlişkiler: Hakkaniyetli tavrınız sayesinde çevrenizdeki insanlar sizden tavsiye istiyor. Kararlı davranıyorsunuz ve zaman kaybetmeden tartışmaları çözüme kavuşturuyorsunuz.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

Uğraşlar: Derin düşüncelere dalıyorsunuz ve en yerleşik fikirlerinizi dahi terazinin kefelerine koyup yeniden tartıyorsunuz. Eğer bilimsel bir alanda çalışıyorsanız ya da bir araştırma yürütüyorsanız kendinizi kanıtlıyorsunuz.


İlişkiler: İşinizle ilgili düşünceler zihninizi işgal etse de arkadaşlık ve aşk ilişkilerinizin görece huzurlu olduğunu söyleyebiliriz.

 


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

Uğraşlar: Yaşadığınız duygusal gelgitleri tam kavrayamadan, yoğun tutku dolu dönemlerden bir anda sakin huzurlu anlara geçiş yapıyorsunuz. Bu durum telafi etmeniz gereken çeşitli zararlara yol açabilir. Yemek sofrasında ise alabileceğiniz kalorilerin sınırlarını zorluyorsunuz!


İlişkiler: İnsanların sizin hakkında konuşmasını sağlamak adına adeta sanatçı kaprisleri yapıyorsunuz ve iç gerilimlerinizi ve çelişkilerinizi açıkça ortaya koyuyorsunuz.

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...