Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

9 Ekim Terazi Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Olan Etkileri

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

9 Ekim Terazi Yeniayı Sizi Nasıl Etkileyecek?

Seni neler bekliyor?                                      

9 Ekim Salı günü Terazi burcunda meydana gelecek Yeniay önemli farkındalıklara işaret ediyor. Her burç için temel konuların neler olabileceğini sizler için kaleme aldık!

Yeniayın burçlara etkileri şöyle olacak:

 


☎ İlişkinizdeki her türlü problemi en iyi fal yorumcularına sorun: 00902129002511☎

En İyi Falcılara Fal Baktır


 

Yükselen burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

 Koç

Bu dönemde kariyerinizde radikal kararlar almak olumsuz sonuçlar doğurabilir. İşinizde ve ilişkinizde mevcut durumu iyice ölçüp tartmalısınız. İş hayatında durağanlıklar yaşıyorsanuz moral bozmaya gerek yok. Bu, sizin sahip olduğunuz konumun değerini kavramanızı sağlayacak. Kapasitelerinizi ve gücünüzü gözden geçirin ve kendi sınırlarınızı tanımaya çalışın. Böylelikle Venüs Retrosu’nun negatif etkilerinden korunabilirsiniz!

 

 

 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Terazi Yeniayı, işinizle ilgili hissettiklerinizi gözden geçirmenizi öğütlüyor. Venüs’ün geri hareketi sosyal hayatınızda ve iş ilişkilerinizde gelişmeleri yavaşlatsa da, tehlikelere karşı önlem alıp ihtiyatlı davranmanıza imkan veriyor. Mutlu musunuz, ilişkiniz sizi tatmin ediyor mu sorularına kafa yormak için doğru zaman olabilir. Bu sayede gelecekle ilgili doğru adımlar atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Bu dönem sizi, ilişkinizde değişime yelken açmak yerine mevcut durumu gözden geçirip geçmişteki ilişkilerinizle kıyaslamaya yönlendiriyor. Aşkın sizin için ne ifade ettiğini sorgulamaya başlıyorsunuz. Venüs’ün hareketi sizi içinize döndürüyor. İş hayatına ve finansal durumunuza yeni bir bakış açışından bakmak faydalı olabilir. Umutsuzluğa kapılmayın! Yaşadığınız iç sıkıntısı, Kasım ayının ikinci yarısında ortadan kayboluyor, rahat bir nefes alıyorsunuz.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Bu Yeniay’da, geçmişte yarım kalmış meselelerle tekrar karşılaşabilirsiniz ve onlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Geri hareketle birlikte meydana gelen Yeniay, aile ya da iş yaşamınızdaki planladığınız değişimlerin önünü kesebilir. Ama canınız sıkılmasın. Böylece ev taşımayı ya da çocuk yapmayı düşünüyorsanız, bu kararın daha önce fark etmediğiniz bir yönünü keşfediyorsunuz. Sabırlı olun, bir süre sonra işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Canınız sıkkın, işler istediğiniz gibi gitmiyor. Ama bardağın dolu tarafından bakmakta fayda var. Venüs Retrosu sayesinde aldığınız kararlarda gözden kaçırdığınız noktaları fark ediyorsunuz. Aile ilişkilerinize daha çok kafa yoruyorsunuz. Bu dönem, yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşler arapsaçına mı döndü? Birazcık geri çekilin ve durumu değerlendirmeye çalışın. Çünkü beklenmedik bir gelişme bütün problemleri çözüme ulaştıracak. Ne de olsa her şey olacağına varır!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Terazi Yeniayı, girişimlerinizi ve kararlarınızı gözden geçirmenizi sağlıyor. Yeni bakış açıları keşfetmek size iyi geliyor. Kısa bir yerinde sayma dönemi keyfinizi kaçırmasın. Venüs’ün gerilemesi sizi tehlikelerden koruyor ve ekonomik sıkıntılarınıza çözüm yolları buluyorsunuz. Bu dönemde har vurup harman savurmamaya çalışın, adım atmadan önce iyice düşünün!

 

 

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Aile hayatınızda da, işyerinizde de bir tür duraklama döneminden geçiyorsunuz. Bu bekleyiş oldukça olumlu sonuçlanıyor çünkü gelecekteki potansiyel pişmanlıklardan kurtuluyorsunuz. Bunu bir mola gibi düşünün. Hayallerinizi ve dertlerinize bakıp her şeyi artısına ve eksisine göre değerlendirmeniz mümkün. Acele etmeyin, şimdi değişimin zamanı değil. Koşulların uygun olmadığını kabul etmelisiniz. Kasım ayında Venüs’ün hareketindeki değişime kadar sabredin!

 

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep

Bireysel problemlerinizi ilişkinizdeki sıkıntıları tekrar düşünmenin tam zamanı. Gizli bir ilişkiniz mi var? Değer yargılarınız sallantıda gibi gözüküyor. Bu beraberlik sizi mutlu mu ediyor, yoksa üzüyor mu karar vermelisiniz. Duygusal istikrarsızlığın yoğun olduğu bir dönem geçiriyorsunuz. Geçmişe dönüp bakmanız faydalı olabilir. Netleşmemiş durumlarla ilgili analizleriniz ilerde yerinde kararlar vermenizi sağlayacak.

 

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay

Terazi Yeniayı, iş hayatınızda, sosyal ve duygusal ilişkilerinizde bir sınama dönemini ifade ediyor. Karar süreçlerindeki başlangıç noktanızı ve attığınız adımların üzerinden tekrar geçin. Arkadaşlık ilişkilerinizde kırılmalara, sekteye uğramış girişimlerinize geçmişin perspektifinden bakmak faydalı olabilir. İş değiştirmek ve tekliflere balıklama dalmaktan kaçınmalısınız. Önce elinizin altındaki meseleleri açıklığa kavuşturup ileride alacağınız kararlar üzerine düşünmeyi tercih edin. Ekonomik anlamda aklınızı kullanmakta fayda var, biraz analitik düşünün!

 

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

Bu dönem, kariyerinizde yolunda gitmeyen noktaları derinlemesine ele almayı öğütlüyor. Gelecekteki girişimleriniz için bir hazırlık döneminden geçiyor, doğru kararlar almak için kılıçları kuşanıyorsunuz. Belki çevrenize yönelik biraz asabisiniz, kendinize yönelmekten daha çok keyif alıyorsunuz. Yine de ılımlı olmaya çaba sarf edin ve özellikle profesyonel ilişkilerinizde insanlara ayak uydurmaya çalışın. Karşınıza olumlu bir teklif çıksa da, sonuçlarını öngörmeye çalışın. Kasım ayında her şey yoluna girecek ve planlarınız tıkır tıkır işlemeye başlayacak.

 

 

 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Terazi burcundaki Yeniay, Kovalar için şartlardaki değişimlere işaret ediyor. Size olumsuz gibi görünen bu durum, karşılaştığınız engellerin neden ve sonuçlarını ele almak için iyi bir fırsat. Seyahat planlarınız ya da eğitim hayatınızdaki projelerde aksamalar olabilir. Dış etkenlerdeki bu negatif etkiler sizi mevcut problemlerinizle daha etraflıca ilgilenmenizi sağlayacak. Suratınızı asıp umutsuzluğa kapılmadan geçiş döneminin bitmesini bekleyin. Sonunda mutluluğun filizlendiğini göreceksiniz.

 

 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Planlarınız ve girişimleriniz için adeta bir kuluçka dönemindesiniz. Ekonomik anlamda bazı beklentileriniz yolunda gitmeyebilir ya da bir anlaşmanız bozulabilir. İş arkadaşlarınızla ve partnerinizle ilişkilerinizdeki bu istikrarsızlıkları derinlemesine düşünmeye çalışın. Yaşadığınız sıkıntıların olumlu yönlerine odaklanmalısınız. Böylece sıkıntılarınızın ardında yatan gerçek sebepleri keşfedeceksiniz. Kasım ortasında bu bekleyiş hali meyvelerini veriyor, merak etmeyin!

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...