Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

14 Eylül Dolunayı: Burcunuzu Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

14 Eylül tarihli bu Dolunay Balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay’a doğrudan bağlı Mars ve Neptün size birçok sürpriz hazırlıyor. İlişkilerinize iyilik ve hassasiyet katsa da, bu Dolunay aynı zamanda hayatınızda karmaşaya sebep olup aşırı duygusallığa işaret ediyor olabilir. Burcunuz üzerindeki etkisini öğrenmek için okumaya devam edin.

 

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

  

 

Balık Dolunayı: ikiye katlanan duygular

Balık burcundaki bu Dolunay doğrudan Mars ve Neptün gezegenine bağlanıyor. Bu iki gezegen sizi yaşayacağınız geçici zorluluklara hazırlıklı olmaya itiyor. Biraz geri adım atın ve başınızı dik tutun.

Bu iki gezegenin zıt konumuna, Jüpiter transiti de eklenince duygusal yaşamınızda karmaşalar ortaya çıkabilir. Giderek yoğunlaşan duygularınız baskın çıkıp acele bir biçimde üzerinde düşünmediğiniz kararlar almanıza sebep olabilir. Hassas ve duygusal burçların etraflarını güven duydukları insanlarla çevirmeleri yerinde olacaktır. Kendinizi yorgun ve kaygılı hissediyorsanız, bu huzursuzluğun geçeceğinden emin olabilirsiniz. Bu durum gerçeklikten çok sizin hayata dair izlenimlerinizle bağlantılı, dolayısıyla kendinizi koyvermeyin. Yarın bambaşka bir gün olacak!

Ayrıca, Dolunay’a düz bir açıyla bağlanan Plüton sayesinde olumsuz durumlardan olumlu sonuçlar çıkarmak ve zorlukları en az zararla aşmak mümkün olacak. Satürn ise, problemlerinizi düzgün bir biçimde çözmeniz adına, ayaklarınızın yere sağlam basmasını sağlıyor ve sizi mantıklı düşünmeye davet ediyor: Kaygılarınızdan kurtulmak için rahatlama tekniklerinden faydalanmaya ne dersiniz?

Son olarak 14 Eylül’de gerçekleşecek Venüs - Merkür Kavuşumu duygularınızı apaçık bir biçimde ortaya koymanızı, duygu durumlarınızı insanlarla paylaşmanızı ve bunun karşılığında da anlayışlı dinleyicilerin size kulak vermesini sağlayacak.

Bu Dolunay sizi daha hassaslaştırma riski taşıyor. Dolayısıyla kendinizi dışarıya kapatmaktan kaçınmanız gerek. Ailenizle ve arkadaşlarınızla yakınlaşmaktan çekinmeyin, kim bilir belki de onlarla çok değerli paylaşımlar yapabilirsiniz!,

 

Bu Dolunayda bizi neler bekliyor?

14 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay’dan tüm burçlar etkilenecek ama bu etkileri en yoğun yaşayacak burçlar Balık, Başak, İkizler, Yay, Koç ve Akrep olacak.

Unutmayın: Dolunayın etkileri gerçekleşeceği tarihten biraz daha önce başlar ve daha sonra sona erer. Bu etkiler bir gün önceden hissedilmeye başlar, gece boyunca devam eder ve bir gün sonrasına kadar da devam eder.

 

Burçlara göre Dolunay'ın etkileri:

   

   

   Koç Burcu

 

Koç : Huzura yeniden kavuşmaya çalışın!

Sevgili Koç, sabırsızlığınıza ve içgüdülerinize göre hareket etme eğiliminize bir dur demeniz gerekecek. Aceleci davranmak ve olaylara zor kullanarak müdahale etmek ne yazık ki bu sefer fayda etmeyecek. Eylemlerinizin sonuçları üzerine düşünmeyi öğrenirseniz, daha iyi sonuçlar elde ettiğinizi göreceksiniz.

 

 

 

 

 

 

Boğa Burcu

Boğa : Kendi ritmininizi takip edin!

Sevgili Boğa, işleri ağırdan alarak yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. Herhangi bir şeyi atlamadan, küçük adımlarla ilerleyin. Kendinizle ve yakın çevrenizdekilerle daha çok ilgilenme eğilimindesiniz.

 

 

 

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler : Korku sizi adeta felç ediyor!

Son zamanlarda oldukça gergin ve kaygılarınızın pençesine düşmüş bir haldesiniz. Yeni yeni korkular sizi etkisi altına alıyor. Yaptığınız hiçbir işe kendinizi veremiyorsunuz. Her ne yapıyorsanız öncelikle kendinize güvenmeniz gerek!

 

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç: Duyguların peşinde

İşinizde ve yakınlarınızla beraberken daha yoğun bir atmosferle karşı karşıya olduğunuzu hissediyorsunuz. Herkes biraz daha huzursuz, gergin ve duygusal. Siz de benzer bir durumdasınız ama garip bir şekilde pek de zorluk yaşamıyorsunuz; insanlara yardım etmeye hazır bir biçimde güçlü sezgileriniz sayesinde herkesin peşinde koşuyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan : Fakir ama gururlu!

Finansal anlamda dengesiz bir dönem geçiriyorsunuz. Hoş olmayan sürprizler yaşayabilirsiniz, bu yüzden hesaplarınızı iyice kontrol edin. Duygusal anlamda ise bu Dolunay sizi aileye ve aşka daha çok zaman ayırmaya yönlendiriyor.

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak : Her şey güzel olacak!

Yaşadıklarınız karşısında kendinizi çaresiz ve gergin hissediyorsunuz. İşler sizin istediğiniz gibi gitmediği zaman tepki göstermeniz de durumu daha da kötüleştiriyor. Olayları dramatize etmemeyi, işleri ağırdan almayı ve gemileri yakmak yerine sabırlı olmayı deneyin.

           

 

 

  

Online fal sadece 1 Euro! >

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi : Şu aşk acısı yok mu…

Sevgili Terazi, duygusal anlamda oldukça belirsiz bir dönemden geçiyorsun. Rahatlatılmaya ve güven duyduğunuz birinin yanınızda olmasına ihtiyacınız var. İçinize kapanıp üzülmek yerine birileriyle iletişim kurun. Ve huzursuzluğunuzu pozitif enerjiye dönüştürün : yapmaktan keyif aldığınız bir uğraşınız varsa peşinden gidin; bir spor yapın, yazın, çizin…

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep : Empati duygunuzun izinde

Sezgileriniz inanılmaz, medyum olmadığınızdan emin misiniz? Yakınlarınızın duygularını ve endişelerini bizzat size aitmişçesine anlayabiliyorsunuz. Ama tüm problemleri çözmenizin mümkün olmadığını da unutmayın, zira Ay sizi daha hassas ve duygusal bir hale sokuyor. Aşk hayatınızda arzularınızın peşinden gidiyorsunuz.

 

 

 

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay : Bırakın ruhunuz nefes alsın!

Sevgili Yay, belirsizlikler ve kaygılarla dolmuş durumdasınız ve bu durum sizi oldukça huzursuz kılıyor. Siz olayları net görmeye uğraştıkça onlar daha da karmaşıklaşıyor. En iyi çözüm : Derdinizi güven duyduğunuz insanlarla paylaşmak. Yalnız kalmaktan vazgeçin ve hayatınızda biraz değişiklik yapın.

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak : İyi ki varsınız!

Sevgili Oğlak, görüştüğünüz birçok kişiden farklı olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve ayaklarınız yere sağlam basıyor. Ailenizin, dostlarınızın ve meslektaşlarınızın sırtı sizin sayenizde yere gelmiyor. En zor dönemlerde bile en doğru şekilde hareket etmeyi ve karar almayı beceriyorsunuz.

 

 

 

   

 

Kova Burcu

Kova : Finansal ve duygusal durumunuza dikkat

Fazla harcama yapmamaya özen gösterin, aksi takdirde ayın sonunu zor getireceksiniz. Duygusal anlamdaysa partnerinizle yaşadığınız küçük yanlış anlaşılmalar ve gerilimlere rağmen her şey yolunda. İyi bir iletişime gereksinim duyacaksınız. Bu Dolunay sizi çevrelerinizdekilere daha çok zaman ayırmaya yöneltiyor ve onların beklentileri karşısında tetikte kılıyor.

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık : Yalnızlık sizi korkutuyor

Sevgili Balık, hiç olmadığı kadar çok etrafınızdaki insanlarla yakınlaşmaya, eski arkadaşlarınızla bir araya gelmeye, çocuklarınızla vakit geçirmeye ve partnerinizin dikkatini çekmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. Aile bağları ve duygusal ilişkiler üzerine yoğunlaşan bir Dolunay sizi bekliyor. Bu bağlar, umutsuzluğa kapıldığınız anlarda adeta sizin cankurtaranınız olacak.

 

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...