Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

15 Ağustos Dolunayı: Burcunuzu Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

15 Ağustos tarihinde Kova burcunda meydana gelecek Dolunay’da arkadaşlık ve aşk ilişkilerinizin gündemde olacak. Ayağını sağlam kazığa bağladığını düşünenlerin dikkatli olması gerek, zira bu Dolunay bazı anlaşmaların sonunu getirebilir. Burcunuz bu Dolunayda neler yaşayacak merak mı ediyorsunuz. Cevaplar bizde!

Dolunayın yaşamımız üzerinde çok sayıda etkisi vardır. Ay, kendimizi yaşamda yeniden konumlandırmamızı ve sonrasında daha farklı davranmamızı sağlayan bir aydınlanmayı, bir farkına varışı beraberinde getirir. Dolunay, bir önceki Yeni Ay’dan sonra sarf ettiğimiz çabaları mükafatlandırır ve kimi zaman kadınların hamile kalmasına yardımcı olur. Ama gökyüzündeki konumuna göre, etkileri farklılık gösterir. 15 Ağustos Kova Dolunayı’nın burcunuz üzerindeki etkilerini öğrenmek için okumaya devam edin!

 

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

  

 

Yakın Plan: 15 Ağustos Kova Dolunayı

Kova burcunda meydana gelen bir Dolunay bizi ilerlemeye, geleceği hedeflemeye ve cesur bir biçimde hareket etmeye yönlendirir. Elbette tüm burçlar “Yeni Ay” ve “Dolunay”ın etkilerine maruz kalır. Bu dolunaydan Koç, İkizler, Terazi ve Yay burçları olumlu yönde etkilenirken Aslan, Kova, Boğa ve Akrep burçları negatif anlamda sarsılacak.

 

Bu Dolunayda bizi neler bekliyor?

Olumlu etkilerine bakacak olursak, Mars ve Venüs’e pozitif bir açıyla bağlanan Kova burcundaki Dolunay aşk hayatınıza tutkulu bir yön katacak. Birini arzuluyorsunuz ve bunu açıkça dile getirmekten çekinmiyorsunuz. Eğer, ilişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilir ya da aldığınız güzel bir haberle kanatlanıp uçabilirsiniz. Ama yine de dikkat etmekte fayda var. Plüton ve Uranüs’le kare yapan Merkür’e negatif bir açıyla bağlı bu Dolunayda çalkantılı bir durumun ortaya çıkmasına sebep olabilir. Özgürleştirici ama bir o kadar da radikal bir teklif alabilirsiniz.

Neyse ki, 15 Ağustos Dolunayı, ayın 11’inde düz hareketine geri dönen Jüpiter’in etkisi altında gerçekleşecek. Oğlak burcundaki Jüpiter, tüm burçlara pozitif enerji dalgaları dağıtacak. Başarı şanslarını artırıp yeni umutlar aşılayacak.

 

Unutmayın: Dolunayın etkileri gerçekleşeceği tarihten biraz daha önce başlar ve daha sonra sona erer. Bu etkiler bir gün önceden hissedilmeye başlar, gece boyunca devam eder ve bir gün sonrasına kadar da devam eder.

 

Burçlara göre Dolunay'ın etkileri:

   

   

   Koç Burcu

 

Koç : Neşeli günler sizi bekliyor

Bu Dolunay size bol bol enerji ve heves bahşediyor. Eğer tatildeyseniz, her şeyi denemek ve yeni şeyler keşfetmek için yanıp tutuşuyorsunuz. İlişkinizde mutluluktan uçuyorsunuz ve ruh ikizinizle birlikte uzun vadeli planlar yapıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

Boğa Burcu

Boğa : Kolları sıvayın!

Tüm dikkatinizi aile içindeki bir tartışmaya yoğunlaştırıyorsunuz. Diplomatik bir biçimde sorunu çözmek size düşüyor. Dikkatli olun, bu Dolunay evinizin durumuyla ilgili bazı sinyaller verebilir. Yaşam alanınızı değiştirme zorunluluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

 

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler : Tam bir soytarı!

Bu Dolunay çevrenizi neşeyle donatıyor. Yakınlarınız sizinle vakit geçirmek istiyor. Gerçek bir komedyen gibisiniz, mizah yeteneğinizi öne çıkarıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç: Parıldayan bir aşk

Bu Dolunay süresince partneriniz size bol bol sevgisini gösteriyor. İlişkinizde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Eğer bekarsanız, duygusal anlamda güzel bir haber keyfinizi yerine getirebilir!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan : Sinirden patlıyorsunuz!

Duygularınızı ve düşüncelerinizi saklamaya çalıştınız ama her şeyin de bir sınırı var. Sabrınız taşmak üzere ve bu yüzden değer verdiğiniz bir kişiye öfkelenme riski taşıyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak : Tereddüt ediyorsunuz…

Dolunay bir aşk ilişkisine dair radikal ve yoğun değişimlere yönelik isteklerinizi kamçılıyor. Ama ne yazık ki eyleme geçme konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz zira yanlış bir seçim yapmaktan korkuyorsunuz. Cesaretinizi toplayın ve bir karar verin!

           

 

 

  

Online fal sadece 1 Euro! >

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi : Dört bir yana koşturuyorsunuz!

Arkadaşlarınıza yardımcı olmak istiyorsunuz. İnsanları yatıştırma becelerileriniz harikalar yaratıyor, herkes sizden gördüğü koşulsuz desteği takdir ediyor. Bekarsanız, bu Dolunay yaşamınıza lezzetli ve aşk dolu bir tutku katabilir, gözlerinizi açık tutun!

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep : Düşünmeden konuşmayın…

Duygusal bir mesele kötü bir şekilde sonuçlanabilir. İncinmiş ruh halinize rağmen, acımasız ifadeler kullanmamaya özen gösterin. Aksi takdirde insanlar sizi affetmeyecektir. Karşınızdakine kırıcı sözler söylemeden önce bir daha düşünün, özellikle de söz konusu ilişkiye değer veriyorsanız!

 

 

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay : Hayat size gülümsüyor!

15 Ağustos’ta gerçekleşecek bu dolunay size aşkla ilgili güzel fırsatlar sunuyor. Eğer bekarsanız, tek yapmanız gereken tüm talipleriniz arasından birisini seçmek! Ayrıca finansal durumunuz da keyfinizi yerine getirebilir. Yoğun bir coşku içerisindesiniz ve bunu kutlamaktan da geri durmuyorsunuz.

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak : Cazibenizi kullanıyorsunuz.

Bu Dolunay sayesinde libidonuz tavan yapıyor. Arzuladığınız kişi karşısında daha cesursunuz ve daha az çekingen davranıyorsunuz. Meziyetlerinizi ortaya koymaktan çekinmiyor, çok sayıda insanı etkilemek adına daha sık dışarı çıkıyorsunuz.

 

 

   

 

Kova Burcu

Kova : Yeni bir sayfa açıyorsunuz

Birilerine bağlanmaktan nefret ediyorsunuz ve kafanızda her zaman bir acil çıkış bulunduruyorsunuz. Bu Dolunay, özgürlüğe duyduğunuz ihtiyacı kamçılıyor ve bu sebeple de B planına geçmenize sebep olabilir. İstifa etmeye ya da evinizi terk etmeye meyillisiniz.

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık : Yaşamınıza yansıyan ufak dozda bir Güneş ışığı

Gündelik hayatınızın olumlu anlamda alt üst oluyor. İşinizi daha çok önemsemenizi sağlayacak şekilde enerjinize yeniden kavuşuyorsunuz. Yolunuzda kocaman bir gülümsemeyle ilerliyorsunuz ve bunu mümkün olduğu müddetçe korumaya kararlısınız.

 

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...