Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

17 Haziran Yay Burcunda Dolunay: Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

17 Haziran’da Dolunay Yay burcunda gerçekleşecek. Yay burcundaki bir Dolunay enerji, sportiflik ve dinamizm vaat eder. Bu Dolunay, sizi yeni bir sayfa açmaya ve karşılacağınız zorluklarla korku ve şüphe duymadan yüzleşmeye davet ediyor. Dolunay’ın burcunuz üzerindeki etkilerini daha net bir şekilde öğrenmek için okumaya devam edin!

 

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

 

 

Dolunay dikkate alınması gereken bir astrolojik olaydır ve bu Dolunay’ın da günlük yaşamımız üzerinde sayısız etkisi vardır. Hamile kalmak için en ideal anı belirleyebileceği gibi çabalarımızın karşılığını alacağımız bir döneme de tekabül eder. Gerçekten de, 3 Haziran Yeni Ayı’ndan sonra bu dolunay size çalışmalarınızın meyvelerini toplama imkanı sağlayacak.

17 Haziran 2019: Yay burcunda Enerjik bir Dolunay!

17 Haziran’da, Yay burcundaki Dolunay sizi uzun zamandır huzursuz eden bir durumu ya da problemi daha dürüst ve açık bir şekilde analiz etmeye davet ediyor.

Her şeyden önce, Yay burcundaki Jüpiter Karesi ve Balık burcundaki Neptün zihninize şüphe tohumları ekiyor, hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz ama bunu gerçekleştirmek için gerekli araçlar söz konusu olduğunda birazcık kaybolmuş hissediyorsunuz. Yine de, bu Dolunay’ın etkileri sayesinde hem etkin hem de gerçekçi bir karar almayı başarıyorsunuz.

Son olarak, Satürn ve Plüton’a zıt ama Merkür’e doğru bir açıyla bağlanan Yengeç burcundaki Merkür-Mars Kavuşumu karar almak ve daha mesafeli ve ciddi biçimde sorunlara yaklaşmak adına size ilham ve karakter gücü sağlıyor. Duygularınız sizi ele geçirirken, Dolunay biraz uzaklaşıp kişisel anlamda ilerleme katetmek adına tutkularınızı düzene sokmanıza yardımcı oluyor.

Unutmayın: Dolunay’ın etkileri gerçekleşeceği tarihten biraz daha önce başlar ve daha sonra sona erer. Bu etkiler bir gün önceden hissedilmeye başlar, gece boyunca devam eder ve bir gün sonrasına kadar da devam eder.

Burçlara göre Dolunay'ın etkileri:

   

   

   Koç Burcu

 

Koç : Yakınlarınızla vakit geçirin

Dolunay özel yaşamınız ve profesyonel yaşamınız arasında yeniden bir denge kurmanızı talep ediyor. Yakınlarınız ve arkadaşlarınıza daha çok zaman ayırmak adına bu dönemden faydalanmaya bakın.

 

 

 

 

 

Boğa Burcu

Boğa : Birikimlerinize dikkat edin!

Haziran ayında gerçekleşecek bu Dolunay sizi harcalamalarınıza dikkat etmeye davet ediyor. Sabırlı olun, gereksiz alışverişlerden uzak durun ve düzenli olarak hesap hareketlerinizi kontrol edin.

 

 

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler : Güçlü olun!

Karar alacağınız durumlar söz konusu olduğunda güçlü durmayı hedefleyin. Dolunay sizi, yaşamınıza belirleyici bir değişiklik getirmek adına birikimlerinize ya da yaşamınızdaki pratik bir alana odaklanmaya yönlendiriyor.

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç : Gündemde karmaşalar var

Bu Haziran Dolunayı sizi sarsacak. Ama endişelenmeye gerek yok zira bu değişim sizi karmaşık ve zor bir durumdan kurtaracak, böylece daha huzurlu bir şekilde gelişme kaydetmenize imkan sağlayacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan : Sevdiklerinizle bir arada olun

Bu Dolunay sayesinde etrafınızın sizi seven insanlarla çevrili olduğunun farkına varıyorsunuz : aileniz, arkadaşlarınız ve partneriniz. Bu son günlerin stresinden ve geriliminden uzak durmak için onlarla daha çok zaman geçirin.

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak : Güzel bir haber var!

Bu Dolunay profesyonel alanda güzel bir haberin eş anlamlısı olacak. Son olarak, sizin ya da ailenizden biri için bu alanda ferah bir esinti yayılıyor.

 

 

  

Online fal sadece 1 Euro! >

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi : Yol değişikliği

Eğer hala eğitiminiz devam ediyorsa, bu Dolunay size güzel haberler müjdeliyor. Gerçekten de bu Dolunay profesyonel yaşamınızı gözden geçirmenize sebep olabilir : Yoksa tutkunuzu hayata geçirmenin vakti mi geldi?

 

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep : İstikamet tatil

Haziran Dolunayı sizin için burada, şimdi bir sonraki tatil planınızı yapmanın tam zamanı! Tatil için ideal planı yapmak sizin için çok önemli, zira eğer bekarsanız, bu tatil biriyle tanışmak için iyi bir fırsat olabilir.

 

 

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay : Seçim yapmanız gerek

Bu Dolunayla birlikte karar almak için gereken kendine güven duygunuz artacak. Duygusal anlamda, kalbiniz ve aklınız arasında bir seçim yapmanız gerek. Bu ikilemi sona erdirmeyi başaracaksınız.

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak : Dürüst bir şekilde hareket ediyorsunuz

Bu Dolunay bir durumu netleştirmek için ideal bir zamana karşılık geliyor. Yarım ağızla konuşmak söz konusu bile olamaz! Kendinizi dosdoğru bir şekilde ifade ediyor, fikirlerinizi açık bir şekilde dile getiriyorsunuz.

 

   

 

Kova Burcu

Kova : İşin özüne odaklanıyorsunuz

Yüksek gerilimlerle çevrili bir haldesiniz ve hava değişikliğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Size arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmek ve çocuklarınızla güzel anlar paylaşma imkanı sunacak bu Dolunay’ın tadını çıkarmaya bakın. Kısacası, yaşamınızdaki önceliklerinize odaklanıyorsunuz.

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık : Gerilimlerle randevunuz var

Bu Dolunay’ın sizi endişelendirme eğilimi var. Sizin için her şey çok hızlı ilerliyor ve enerjinizi odaklamak konusunda zorluk yaşıyorsunuz, oysa ki tek bir şeye ihtiyaç duyuyorsunuz: yakınlarınızı mutlu etmek. Biraz nefes almayı ve uzaklaşmayı deneyin.

 

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...