Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

17 Temmuz Dolunay ve Ay Tutulması: Burcunuzu Neler Bekliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

17 Temmuz’daki bu Dolunay Oğlak burcunda gerçekleşecek. Dolayısıyla bu dönemde iyi yönde gelişmeler söz konusu olmayacak. Zira, Oğlak burcundaki Dolunaylarda duygular çok güçlü hissedilir ancak kişi onları içinde dışa vurmaz, hapseder. Ciddiyet ve ağırbaşlılığın burcu etkisinde bu Dolunay daha çok düşünmeye ve konsantrasyona yönelik geçecek. Peki burcunuz bu dönemli nasıl geçireceksiniz ? Sorması sizden cevaplar bizden!

 

En iyi falcılardan gelecek yorumları >

 

 

Dolunayın çok önemli bir astrolojik fenomen olduğu bilinir ve gerçekten de hayatımız üzerinde birçok etkisi vardır. Hamile kalmanıza yardımcı olacağı gibi, bir aydınlanma yaşamanızı ve Yeni Ay’dan beri gösterdiğiniz çabaların meyvelerini toplamanızı da sağlayabilir. Ancak konumuna göre, bu etkiler farklılık gösterir. Peki 17 Temmuz Oğlak Dolunayında bizi neler bekliyor?

17 Temmuz 2019: Oğlak burcunda Enerjik bir Dolunay!

Bu Dolunay Satürn ve Plüton’a bağlanacak. Bu durum yaşamdan beklentilerinizi artıracağı için bir anlaşmanın, profesyonel bir ortaklığın, bir arkadaşlık veyahut aşk ilişkisinin sonunu getirebilir. Bu dönemde Uranüs ve Retro konumdaki Merkür’le kare yapan Mars bir hesaplaşmaya, iş arkadaşları arasında anlaşmazlıklara ve duygusal yanlış anlamalara yol açabilir. Neyse ki, Venüs ve Neptün üçgeni ortak bir anlaşma zeminini bulunabileceğini müjdeliyor, yeter ki siz sorunları çözmek konusunda istekli olun!

Unutmayın: Dolunay’ın etkileri gerçekleşeceği tarihten biraz daha önce başlar ve daha sonra sona erer. Bu etkiler bir gün önceden hissedilmeye başlar, gece boyunca devam eder ve bir gün sonrasına kadar da devam eder.

Burçlara göre Dolunay'ın etkileri:

   

   

   Koç Burcu

 

Koç : Gerilimli bir dönem

Bu Dolunay sizi çok gergin bir hale sokuyor ve siz de, içinizde zor tuttuğunuz öfkeye rağmen bir şekilde idare etmeye çalışıyorsunuz. Kötü bir ruh hali içersinizdeniz ve bunu dışarıya belli ediyorsunuz. Size dokunanın vay haline!

 

 

 

 

 

Boğa Burcu

Boğa : Trafikte gerginlikler!

Bu Dolunay süresince çok sayıda gerginlik sizi bekliyor ve eğer tartışmalardan kaçınmak istiyorsanız toplu taşıma araçlarından uzak durun ya da yola çıkmayın. Sabrınız sıkı bir sınavdan geçecek. 

 

 

Geleceğinle ilgili merak ettiğin her şeyin cevabı falcılarımızda>>

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler : Hesaplarınıza dikkat

Size finansal anlamda kötü bir haber getirme riski taşıyan ne kadar da asap bozucu bir dönem! Eğer panik yapmaktan kaçınmak istiyorsanız, sağa sola koşturmaktan ziyade hızlıca somut bir çözüm bulmaya uğraşın.

 

 

 

 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç: Gerilimin elli tonu

Etrafınızda herkes diken üstünde yürümek durumunda kalıyor. Her konuda somurtup duruyorsunuz ve bir an geliyor, kendinizi kaybediyorsunuz ama niye olduğunu kimse anlamıyor. İlişkinizde ya da evle ilgili tartışmalar gündemde olabilir, dikkatli olun!

 

 

 

 

 

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan : Doğru zaman, doğru karar

İşle ilgili kapasiteleriniz tartışılamaz bir seviyede ve Dolunay sizi kendinizi bu yönde geliştirmeniz için teşvik edecek. Oldukça etkin ama bir o kadar da güçlüsünüz. Görüşmeler sırasındaki otoriter ve sert tavrınız göz önüne alınınca, bu Dolunay süresince istediğinizi elde edeceğinize şüphe yok diyebiliriz!

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu

Başak: Fikirlerinizi savunun!

Bu Dolunay sayesinde kendinize daha çok güven duyuyorsunuz. Gerçekten de fikirlerinizin arkasında durup çocuklarınız karşısında otoritenizi sağlamlaştırıyorsunuz. Yine de, yeni bir işe girişecekseniz dikkatli davranın, aksiliklerden kaçının!

 

 

  

Online fal sadece 1 Euro! >

 

 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi : Bu ne ciddiyet!

Vay canına! Bu Dolunay’da sizin için sululuğun söz konusu olmayacağını söylemek mümkün! Kendinizden emin ve ciddi bir şekilde, kararlarınız ve yargılarınızın arkasında duracaksınız. Ayrıca iş yükünüzün artacağını da belirtmek gerek! Stresinizi kontrol altına almak için, profesyonel ve özel yaşamınız arasındaki dengeyi korumaya çalışın.

 

 

  

 

Akrep Burcu

Akrep: Yöntemlerinizi gözden geçirin!

Stresinizi kontrol altına almakta giderek daha çok zorlanıyorsunuz, işte bu sebeple Dolunay’dan yöntemlerinizi ve çalışma düzeninizi gözden geçirmek için faydalanmanız gerek. Bir kereliğine de olsa sabrınızı ve sağduyunuzu ortaya koymayı başaracaksınız, ki bu kendinize çeki düzen verme çabanız için oldukça faydalı olacak. Zorluklara meydan okuyacaksınız!

 

 

Falının 10dksı yalnızca 1 Euro! Hemen tıkla >>>

 

 

 

 

  

Yay Burcu

Yay: İşler yoğunlaşıyor

Şunu gayet iyi biliyorsunuz ki, işlerin istediğiniz şekilde gitmesi için kimi zaman küçük fedakarlıklar gerekir. İşte böylece bu Dolunay da sizden, vereceğiniz size pahalıya patlayacak bir karara rağmen, işinizde daha etkili çalışmanızı talep edecek.

 

 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak : Dolu dolu ilham

Burcunuzda gerçekleşen Dolunay sizi daha dışa dönük, aynı zamanda da daha yaratıcı ve etkili kılıyor. Onun sayesinde önümüzdeki ay için hedeflerinizi daha iyi bir biçimde belirleyebilir ve onlara rahat bir şekilde ulaşmak için gereken yöntemleri netleştirebilirsiniz.

 

   

 

Kova Burcu

Kova : Duygularınızı kontrol edin

Profesyonel yaşamınıza odaklanmanız mı gerekecek, o halde duygularınızı bir kenara koymalısınız; aksi takdirde yoğun bir stresle karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer kendinizi bezgin ve tükenmiş hissediyorsanız, bu durumunuzu yardımsever biriyle paylaşmaktan çekinmeyin.

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık : Bir karar vermeniz gerek

Başka şansınız yok. Bu Dolunay süresince bir yetişkin gibi davranmanız gerek. Nasıl mı? Tabi ki de duygusal anlamda pek de hoşunuza gitmeyecek bir gerçeklikle yüz yüze bırakacak bir karar vererek…

 

 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...