Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

İşte En Cömert ve Yardımsever 4 Burç!

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

En Cömert 4 Burç Hangisi?

Bu yazımızda en bonkör, paylaşmayı en çok seven, en cömert 4 burç üzerine eğildik. Bakalım burcunuz en bonkör burçlar arasında mı !

Bazıları diğer insanlara yardım eli uzatmaya her zaman daha hazır, elindekini paylaşmak için daha gönüllüdür. Burçlar bize bu konuda çok şey söyler. Bazı burçların diğerlerine göre daha bonkör/cömert olduğunu biliyor musunuz ? İşte en bonkör 4 burç!

 


Yayın ekibimiz şunu da okumanızı öneriyor: 

2019 Burç Yorumlarınız >


 

İşte en bonkör ve yardımsever dört burç:

 

Aslan

Gururlu Aslan burçları oldukça cömerttir, üstelik cömert olmayı amaçlamadıklarında bile !  Aslan burcu yüce gönüllülüğü ve paylaşımcı ruhu ile çevresine mutluluk saçar. Zira başkalarının hayranlığını ve minnetini kazanmak onun için çok önemlidir.  

 

Aslan 2019 Burç Yorumları >

 

Terazi

Terazi burçları haksızlığa gelemez. Ortak değerlere ve yardımseverliğe çok önem verir. Dünyada olup biten haksızlıklara göz yummak onun için imkansızdır.  

 

Terazi 2019 Burç Yorumları >

 

Yay

Yay burçları şen, iyimser ve cömerttir. Hoşgörülü ve dürüst yaylar zor durumdakilere el uzatmaktan asla çekinmezler. Yaylar, tabiri caizse, iyi kalpli insanlardır ve bu iyiliği çevrelerine yaymaya çalışırlar.

 

Yay 2019 Burç Yorumları >

 

Balık

Balıklar oldukça sadık, tarafsız ve cömert bir kişiliğe sahiptir. Oldukça duygusal olan balık burçları, etrafta gördükleri sefalete kayıtsız kalamaz, zira bu durum onları derinden yaralar.  

 

Balık 2019 Burç Yorumları >

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...