Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2019 Mars Koç Burcunda: Yeniliklere Hazır Mısınız?

Mars Koç Burcunda 

Sanki, baharın gelişi gibi. Mayıs ayında gelecek enerji bir nevi erken geliyor. Tutku, motivasyon, heyecan, hayatın ilk başlangıcı gibi. Sabahın altı ile sekizi arası. Mucizeleri ekme zamanı! Çiçekler ve ağaçlar tomurcuklanmaya başlayabilir.

 

İnci Tanyeli ile doğum haritanız 1 Euro >

 

 

01 Ocak - 14 Şubat 2019 tarihleri arasında Mars gezegeni cesur Koç burcunda. Üstelik bu kez enteresan bir durumla karşı karşıyayız. Zira Mars, tam vaktinde yani 14 Şubat’ta Boğa burcuna geçecek, sevgilisine kavuşacak! Kararlarımızı uzun uzun düşünüp tartmaktan ziyade, harekete geçip uygulayacağız. Planlarımızı gerçekleştireceğiz. Başarıyla ektiğimiz tohumlar bize öncülük edecek, çiçekler açacak ve nihayet büyüyecek. Kararlılığımız ve egomuz, özgüvenimiz yüksek olacak. Enerjimiz tavan yapacak. Hayatımızda bir plan ve projeden ilham alacak ve tutkulu olacağız.

Bu dönemde bir ilişki ya da  bir iş arıyor olabiliriz. Eşsiz yeteneklerimizi keşfedebiliriz. Ruhumuzda yeniliğe aç bir ilkbahar ateşi yanacak, bu bize gayret verecektir. Fakat artan öfkelerimizden mutlaka uzak durmalıyız, içgüdülerimizle hareket etmemeliyiz. Hatta duygusal ve fevri davranışlardan uzak durmalı, kendimizi korumalıyız. Aksi takdirde yanılma eğiliminde olabiliriz. Kızgınlıkla bir şey kazanamayız.

 

Aşk ve ilişki haritanız için tıklayın >

 

İç sesimizden özel mesajlar alabiliriz. Bu süreçte uyanık olursak, iç sesimizi hissedebilir, duyabiliriz. "Bana sevdanın yolları, sana kurşunlar" şarkısını söyleyebiliriz. Adalet arayışımızı dizginlemeliyiz. Koç burcu yeri geldiğinde oldukça saldırgan ve bencil olabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı, karşımızdakileri de düşünerek ve empati kurarak tamamlanmalıyız, bütünleşmeliyiz. Büyümeliyiz.

ASTROLOG İNCİ TANYELİ

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...