Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

2019'da Uzak Durmanız Gereken Burçlar!

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Hangi Burçlardan Kaçınmalısınız?                     

Nasıl bazı burçların üzerinizde iyi etkileri varsa, bazılarından ise her ne pahasına olursa olsun uzak durmalısınız! 2019'da sizi kötü etkileyecek ve bu sebeple kaçınmanız gereken burçları keşfedin.

Sarf edilen çabalara rağmen, tüm burçların birbirleriyle iyi geçinmesi mümkün değildir. Size zarar veren bir ilişki içinde olup olmadığınızı sorgulatacak kadar kötü hissettiğiniz zamanlar olmuştur. Yeni yılın gelişi, çevrenizi gözden geçirmek ve size zarar veren burçları keşfetmek için doğru zamanlama!

  

 

Burcunuzu seçip tıklayın ve sizi neler beklediğini öğrenin

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

2019 yılında moral bozucu Oğlaklardan uzak durun!

Koç, en hareketli burçlardan bir tanesidir. Oldukça aktif olup iç güdülerine göre hareket eder. Çoğu zaman patavatsızlığı yüzünden olduğu gibi yorucu ve acımasız kişiliği sebebiyle de eleştirilir. Aslan ve Yay gibi diğer Ateş burçlarıyla iyi anlaşırlar.

Dikkat! 2019 yılında Oğlaklardan sakının, çünkü hevesinizi ve enerjinizi kırma eğilimine sahipler. Acımasız hükümleri kendinize güvenmenize ve ilerlemenize engel olacaktır.

 


Falcılarımız 2019 tahminlerini söylüyor >


  

Boğa Burcu

Boğa

2019 yılında sizi kontrol etmeye çalışan Aslanlardan uzak durun!

Boğalar öfkelendikleri zaman inatçı, sabit fikirli ve güçlü olurlar. Kendilerine hiçbir şekilde emir verilmesine ya da ne yapmaları gerektiğinin söylenmesine dayanamazlar. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde gösterdiği sadakat sayesinde çevrelerindeki Akreplere güvenebilirler.

Dikkat! Mümkün mertebe Aslanlardan uzak durun, özellikle de sürekli çatışma içinde olacağınız profesyonel iş yaşamınızda. Aslan ne pahasına olursa olsun sizi yönetmeye kalkacak, sizi daha hızlı çalışmanız ya da fikrinizi değiştirmeniz için sarsmaktan çekinmeyecektir. Buna katlanmanız pek mümkün gözükmüyor. Öfke patlamalarına dikkat!

 


Gerçek Fal 1 €'ya >


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

2019 yılında kaprisli Yengeçlerden uzak durun.

İkizler her şeyi mantık çerçevesinde değerlendirir, zihinsel yönü gelişmiştir, çevrelerini daha iyi anlamak için düşüncelere dalmaktan keyif alan Terazi ve Kova burçlarıyla iyi anlaşırlar. İkizler, ciddiyetsiz, kimi zaman soğuk, mesafeli kişilikleriyle, gerçekte öyle olmasa da o şekilde algılanan rahat tavırlarıyla insanları strese sokabilir ve incitebilir.

Dikkat! Yengeçlerden uzak durun, çünkü onları anlamanız mümkün değil. Abartılı hassasiyetleri ve kırılgan halleri sizi rahatsız ediyor. Onların insanlığa verdiği şu önemi bir türlü kavrayamıyorsunuz. Sürekli dikkat çekmeye çalıştıklarını söylemeye gerek bile yok, kaprislerinden ve çıkardıkları olaylardan ne olursa olsun kaçının. Özellikle de işlerine bulaşmayın.

 


2019'da ilişkiniz nereye varacak >


 

  

Yengeç Burcu

Yengeç

2019 yılında İkizler burcundan uzak durun.

Yengeç burcu aşırı hassas, her şey önce oldukça duygusaldır. İnsan ilişkilerine verdikleri aşırı önem yüzünden bazı burçların kafalarını allak bullak edecek, kırılganlıkları ve hiç bitmek bilmeyen dikkat çekme ihtiyaçlarıyla onları öfkelendireceklerdir.

Dikkat! 2019 yılında vaktinizi İkizler burcuyla harcamayın yoksa zararlı çıkan siz olursunuz. İkizler, istemeden de olsa takındığı rahat, düşüncesiz ve soğuk tavırlarıyla sizi yaralayacaktır. Oysa ki sizin ilgiye ihtiyacınız var!

 


En iyi falcılardan 2019 yorumları al >


 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

2019’da Boğalarla aranıza mesafe koyun.

Aslanlar mağrur ve otoriter bir kişiliğe sahiptir. Bu herkesi ve her şeyi yönetme ihtiyacı çoğu zaman insanların hoşuna gitmez, kavga her an patlak verebilir! Buna karşılık Koç burcunda kendilerine benzer karakter özellikleri bulabilirler.

Dikkat! Profesyonel yaşamınızda ya da özel hayatınızda Boğalarla bir işe girmekten mümkün mertebe kaçının. Çünkü bu iş eninde sonunda bozulacaktır. Boğalar oldukça inatçı hatta bazen de sabit fikirli olduğu için aranızda devamlı bir mücadele söz konusu! Öfkelendikleri zaman dikkatli olun, böyle anlarda değişir ve hiç tahmin edemeyeceğiniz bir güce sahip olurlar. Sizi uyarıyoruz, onları sinirlendirmemek en iyisi.

 


Falda sana özel indirim! >


 

 

Başak Burcu

Başak

2019’da bunaltıcı Yaylardan uzak durun

Uysal ve ürkek Başaklar, dışarı çıkmak, eğlenmek, mücadele etmek ve maceraya atılmak için doğal bir ihtiyaca sahip bazı burçlara sürekli engel olabilir. Düzenli yaşamlarında karmaşaların meydana gelmesine katlanamazlar. Ama Balık burcu onlara hiç çekinmeden yaklaşabilir. 

Dikkat! 2019 yılında Yaylara fazla yaklaşmamaya gayret edin çünkü sizi bunaltma eğilimine sahipler. Yay gibi fazla dışa dönük bir burcun yanında kendi yerinizi bulmakta güçlük çekip başkalarına bağımlı hale gelebilirsiniz.

 


En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >


 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

2019’da kontrolünüzü kaybetmek istemiyorsanız Balık burcundan uzak durun

Terazi burcu grup içinde mutlu olur. İyi geçindiği bazı burçlardan kaçınması gerekir çünkü onlarla birlikte ayakları yerden kesilip rüyalarının derinliklerinde gerçeklik algılarını yitirebilir ve herhangi bir düzenden, yöntemden yoksun oldukları ve gerekli önlemleri almadıkları için her şey kabusa dönebilir ve yere çakılabilirler! 

Dikkat! Mesele Balıklarla aranızın iyi olmaması değil, aksine onlarla çok iyi anlaşmanız. Hayallerinizde kaybolup gerçeklikten kopma eğiliminiz var.

 


1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >


 

  

Akrep Burcu

Akrep

2019’da sıkıcı olduklarını düşündüğünüz Kovalardan uzak durun

Akrepler ilişkilerinin derin, özgün ve özel olmasını ister. Haşin ve sahiplenici tavırları yüzünden bazı burçların yaralanmasına ve ona duydukları güveni yitirmesine sebep olurlar. Yengeç ve Balık gibi diğer Su burçlarınaysa kendilerini açarlar.

Dikkat! Kova burçları doğaları gereği ilişkilerinde fazla havai ve yüzeysel davranırlar ve sizin gibi tutkulu ve sağlam birinin buna katlanması söz konusu olamaz. Onu fazla sıkıcı bularak açıkça nefretinizi hissetmesine sebep olacaksınız. Bu ilişkiden herhangi bir kazancınızın olması mümkün değil ve her şeyden öte bu zavallı Kovanın kendine olan güvenini yitirmesine yol açabilirsiniz. Onun iyiliği için, uzak durun.

 


En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >


 

 

Yay Burcu

Yay

2019 yılında ürkek Başaklardan uzak durun!

Yay coşkun kişiliğiyle dışarda vakit geçirmekten hoşlanan bir burçtur. Zayıf karakterli burçlara fazla yaklaşmaması gerekir, Yayın insanları bunaltmaya yönelik eğilimleri yüzünden kendilerini ezilmiş ve ona bağımlı hale gelmiş hissetmelerine sebep olabilirler… 

Dikkat! 2019 yılında uysal ve ürkek Başaklardan uzak durun, sürekli sizi durdurmaya çalışacaklardır. Sizin maceraya, gülmeye, dans etmeye ihtiyacınız var! Yanınızda bir Başağın olması tüm yaşama sevincinizi ortadan kaldırabilir. Aranıza mesafe koymaya özen gösterin!

 


En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >


 

Oğlak Burcu

Oğlak

2019 yılında sizi yoran Koçlardan uzak durun

Oğlak burcu, Yengeç ve Başak burçlarının takdir ettiği sabırlı ve soğukkanlı kişiliği sebebiyle bir ihtiyara benzetilebilir. Sert hükümleri ve moral bozan tavırları yüzünden bazı burçların heveslerini kırmaya ve enerjilerini yok etmeye eğilimleri vardır.

Dikkat! 2019’da Koçlarla fazla vakit geçirmemeye özen gösterin çünkü sizi tüketebilirler. Koç burcu doğası gereği aktiftir, iç güdülerine göre hareket eder ve çoğu zaman düşüncesizdir. Sizi yoracak ve belki de acımasız tavırlarıyla yaralayacaktır.

 


Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >


 

 

 

Kova Burcu

Kova

2019 yılında kanatlarınızı kıracak Akreplerden uzak durun

Kovalar her şeyden önce uçarıdırlar. İlişkileri yüzeysel kalsa da insanlarla ilgili bilgi toplamaktan keyif alır. Taraf değiştirme pahasına dahi farklı çevrelere uyum sağlamaktan hoşlanır. Tıpkı İkizler gibi zekasını kullanmaya bayılır.

Dikkat! 2019 yılında Akreplerden kaçın yoksa kaybeden siz olursunuz. Fazla sert ve sahiplenici tavırları yüzünden kendinize olan güveninizi kaybetmenize yol açabilirler. Akrepler kişiliğinize, havai tavırlarınıza yönelik nefret hissetmenize sebep olacaklardır. Onlardan mümkün mertebe uzak durun, kendinizi koruyun.

  


Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >


  

 

Balık Burcu

Balık

2019’da Terazilerden uzak durun!

Balık, karmaşık ve hayal kurnayı seven bir burçtur. Sanatsal yetenekleri göz ardı edilemez ve Terazi burcuyla sanatsal ve duygusal anlamda iyi bir birliktelik kurarlar. Buna karşılık, ayakları yere basmayan burçlarla aralarına mesafe koymaları gerekir.

Dikkat! Terazilerle iyi geçinmek için her şeye sahipsiniz. Sorun, onlarla çok iyi geçiniyor olmanızda! Hayalci ve ütopyalarla bezeli taraflarınız birleşince gerçeklerle olan bağlarınızı kaybedebilirsiniz. Kendinizi yanılsamalara mahkum edip ardından yere çakılma riski taşıyorsunuz.

 


Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >


  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...