Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kişisel Pin Kodunuz: Sayılarla Kaderinizi Öğrenin

KADERİN ŞİFRESİ PİN KODLARI

Sayıların bilimi, insanlığın tarihi kadar eskidir. Çinliler sayıları bir kehanet yöntemi olarak kullanmışlardır.

Sayıların enerjisi ve taşıdıkları sır yüzyıllardır araştırılsa da gizemini hâlâ koruyor.

Ben de yıldızname ve diğer tüm fallara sayılardan yola çıkarak, Ebced hesabıyla bakarım. Bu hesaba göre her harfin sayısal bir değeri vardır. Bu değeri kader belirler.

 

Medyum Helin'le 10 dksı 1 Euro'ya konuşun >

Evrendeki her şey birbiriyle bağlantılıdır ve her şey birbirini etkiler. Aynı şekilde, insanı oluşturan her unsurun da birbiriyle bağlantısı vardır. Peki doğum tarihimiz ve ismimizin arasında sayısal bir bağlantı olduğunu biliyor musunuz?

Doğum esnasında karşılaştığımız kozmik etkilerin ve ismimizin sayısal yapısının üzerimizde bıraktığı etkilere dair çok eski bilgiler mevcuttur. Gizli bilimlerle yıllardır ilgilenmekteyim. Son yıllarımı ebced hesapları ve numeroloji ile ilgilenerek geçirdim. Buna göre her insanın bir pin kodu var. Aynı şekilde, tüm ilişkilerin bir pin kodu var. Bu kodlar bu ilişkinin kaderini anlatıyor. Ve önemlisi de ne yapmamız, nasıl davranmamız gerektiğini.

Hem doğum tarihiniz hem de isminizin pin kodu değerleri kaderinizin şifresini çözüyor.

Pin kodu hesabı, biraz zaman gerektiren bir işlem. Uzmana yazılı soru sorma bölümüne tıklayıp adınızı ve doğum tarihinizi yazarsanız sizin için şanslı ve uğursuz yıllarınızın bir listesini çıkartır, karakter analizi yapar ve yaşam haritanızı çıkartırım.

telefondan fal

Başka ne işe yarar pin kodu? Kendi adınızı ve sevgilinizin adını ve doğum tarihlerinizi yazarsanız ilişki uyumunuza bakar ve ilişkiyi daha olumlu bir hale getirmek için nasıl davranmanız gerektiğini, karşı tarafın karakterini, yani yaşam pin kodunu sizin için hesaplarım. Düşünce okumak gibidir pin kodu okumak. İnanın, yaşam hiç bu kadar anlaşılır olmamıştı!

 

Medyum Helin'e yazılı soru sormak için tıkla >

 

e maille falKaderin şifresini çözmeye ne dersiniz ? Adınızı, doğum tarihinizi (ay gün yıl olarak) yazarsanız yaşantınızdaki olumlu ve olumsuz süreçleri, karakterinizi size analiz ederim.

Sevgi ve aşkla kalın.

MEDYUM HELİN

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...