Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Dikkat! Başak Burcuna Karşı Yapılmaması Gereken 4 Yanlış

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Yakınlarınızdan biri Başak burcu ve onu daha iyi anlamak ve onun gibi her zaman anlaşılması kolay olmayan biri yanında nasıl davranmanız gerektiğini bilmek mi istiyorsunuz? Size yardım etmek için buradayız. Tabi ki de, Başak burçları utangaç ve kaygılı olurlar. Onları sakinleştirmek içinse her ne pahasına olursa olsun bu dört hatadan kaçınmak gerekir.

Başak, aşırı derecede nazik bir burçtur ama aynı zamanda kin tutar, dolayısıyla kendinizi koruyun ve size düşman kesilmesine izin vermeyin.

 

Durumunuz sizi endişelendiriyor mu? Falcılarımıza danışın >

 

Başak burcu karşısında kaçınmanız gereken 4 hata:

  • Ona bir temizlik hastası olduğunu fark ettirmek!

Oldukça düzenli bir burç olan Başaklar, kirli ve düzensiz bir mekanda hareket etmeye katlanamazlar. Bu takıntılı yönüyle dalga geçerseniz, onla aranızın bozulmasına sebep olabilirsiniz zira bu hassasiyeti oldukça güçlüdür, muhteşem bir şekilde düzenlenmemiş bir ortamda kendini rahat hissetmeyecektir.

  •  Tatminsiz ve mükemmeliyetçi yönünü yüzüne vurmak

Eğer bir Başak burcu için yeterince iyi olmadığınızı düşünüyorsanız, asla onun fazla beklentilere sahip olduğunu söylemeyin. Sizden çok fazla şey istiyorsa bile, kendisine karşı daha sert davrandığını unutmayın. Bu eksikliğini gün yüzüne çıkarmak onu sonsuza dek yaralamak anlamına gelecektir.

 

Aşk hayatınızın geleceğini falcılarımız anlatsın >

 

  •  Ona yeni arkadaşlarınızı tanıtmak

Aşkta olduğu gibi arkadaşlıkta da Başak burcu etrafındaki insanları sahiplenir. Sevdiği kişilerin başka insanlarla ilgilenmesinden nefret eder. Eğer siz de bu hatayı işlerseniz, size yavaş yavaş kapıları kapatabilir.

  •  Aşkla ilgili seçimlerini eleştirmek

Oldukça ihtiyatlı olan Başak gelecekle ilgili planlardan korkar, haliyle uzun süre bekar kalmasına şaşırmamak gerekir. Ayrıca soğuk ve hesapçı yönü taliplerinin kaçmasına da sebep olur ve ne yazık ki bu kişiler onun en çok ilgisini çekenlerdir. Neticede kendisini çoğu zaman yalnız ve ağlayarak bulur ve elbette sizin eleştirilerinize ihtiyacı yoktur.

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...