Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Temizlik ve Düzen Hastası Burçlar

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

En büyük zaafınız ne? Temizlik mi yoksa kirlilik mi? Düzen mi yoksa düzensizlik mi?  Eğer bir vazonun yerinin değiştirilmesi ya da sehpanın üzerinde gördüğünüz bir toz tanesi sizi çileden çıkarmaya yetiyorsa, temizlik ve düzen hastası burçlardan birisiniz demektir! Burcunuz en temizlik hastası burçlar arasında mı, hemen öğrenin !

"Sil, süpür, parlat!". Bazı burçlar temizlik lafı duydu mu deliye döner, bazıları ise ellerinden bezi düşürmez. Peki siz en temizlik hastası burçlardan mısınız ?

Temizlik ve düzen hastası 3 burç:

1. Başak : Derli toplu bir dünya

Başak burçları kontrol ve düzen için yaşar! Zodyak’ın en temizlik ve düzen hastası burcudır. Özellikle düzen denince deliye döner. Elbiselerini renklerine göre katlkayıp yerleştirmek, eşyaları boyutlarına göre dizmek onun için işten bile değildir. Alışkanlıklarına müdahale etmeye kalkanlara tepkisi sert olur. 

 

En iyi falcılarımız tüm sorularınızı yanıtlıyor >

 

2. Oğlak : Düzen sizden sorulur

Temiz ve düzenli bir ortam Oğlak burcunun cennet tanımıdır. Bir eşyayı saatlerce aramaktan nefret eder. Zaman kaybı onun için en kötü şeydir. Oğlak burcunun evinde her şey pratik, kolay ve mükemmel olmalıdır.

3. Boğa : Temizlik sizin için bir tutku

Miskinliği ve tembelliği seven Boğa burçları, konu temizlik olunca tamamen farklı bir çizgi izler. Bir Boğa burcu asla ve asla düzensiz ve pis bir ortamda yaşayamaz. Mutfakta duran bir tek kirli tabak bile onu rahatsız etmeye yeter.   

 

En iyi falcılar bu numarada: 00902129002511

 

Peki ya en düzensiz ve dağınık burçlar hangileri?

Temizlik ve düzen konusunda pek de hassas olmayan 3 burç :

1. Yengeç

Atmaya kıyamadığı eşyalar arasında kaybolmaya eğilimlidir. Bir Yengeç burcunun taşınması gerçek bir meydan okuma sayılır, zira o eşyalarını çöpe atmaktan nefret eder!

2. Balık

Balık burçları genellikle her şeyi oluruna bırakmaya eğilimlidir. Bu yüzden çevresini saran düzensizliğin nadiren farkına varır.

 

En uygun fiyatlara gerçek fal >

 

3. Kova

Kova burcu eşya biriktirmeyi oldukça sever, ancak biriktirdikleri eşyanın temizliğine dikkat eder. Düzenli değil ama temizdir. 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...