Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bir Aslan Burcuna Asla Yapılmaması Gerekenler

Aslan burcu, diğer burçların içinde baskınlığı ve marjinalliği ile bir adım öne çıkar. Her daim ilgi odağı olmak isteyen ve bunu başaran aslan burçlarının nefret ettiği bazı davranış biçimleri vardır ki, bu davranışlarla karşılaştığında bir saniye içinde tüm köprüleri yakmaktan çekinmezler. Bu püf noktalarına dikkat etmezseniz bir aslan burcunu kaybetmeniz işten bile değildir.

İşte bir aslan burcunu çileden çıkarabilecek 5 davranış :


Online Fal Baktır >


 

1. Görmezden gelinmek

Aslan burçları, gerek tarzları gerekse farklı enerjileri ile topluluk içinde kolayca fark edilebilirler ve bundan keyif alırlar. İlgiyi üstlerinde toplamaya alışık olduklarından, bunun tam tersi bir durumla karşılaştıklarında hoşlarına gitmeyecek ve hatta sinirleneceklerdir. Bir aslan burcunun kalbini kazanmak istiyorsanız ilk önce ona ilgi göstermeli ve gururunu okşayacak biçimde davranmalısınız. Ona ilgisiz kaldığınız taktirde kısa süre içerisinde sizden uzaklaşacaktır.

2. Eleştirilmek

Aslan burcu, diğer burçlarla kıyaslandığında belki de eleştiriye toleransı en düşük burçtur. Haklı ve yapıcı eleştirileri dikkate alabilirler, ancak kendilerini sık sık eleştirirseniz ve eksiklerini yüzlerine vurursanız onları sinirlendirir ve agresifleşmelerine sebep olabilirsiniz. Bu nedenle eleştiri yapacaksanız bile bunu yumuşak ve olumlu bir biçimde yapmalısınız ki onu kaybetmeyesiniz.

 

En iyi falcılar şu anda online >


3. İlgisiz bırakmak

Bir aslan burcu, karşısındaki insanın ilgisini hissetmekten çok hoşlanır. Onun işiyle, hobileriyle ilgilenmeniz, onu övmeniz sizi gittikçe daha çok sevmesine sebep olacaktır. Eğer onun başarılarına ve yaptıklarına karşı ilgisiz kaldığınızı görürse, bu onun da size olan ilgisinin sönmesine ve uzaklaşmasına sebep olacaktır.


4. Aşağılanmak

Aslan burçları haddini bilmeyen patavatsız insanlardan ve haddini bilmeden konuşan insanlardan nefret eder. Bu insanların aşağılayıcı tavırlarıyla karşı karşıya kaldıklarında hemen ortamı terk etmeleri işten bile değildir. Bu insanlardan biri olmamaya dikkat etmelisiniz. Bir aslan burcunu kazanmak için davranışlarınızı gözden geçirmeli ve dikkatli olmalısınız.

 

Vera Donovan'la Falınız 1 € !

 

5. Basitlik

Aslan burçları ekseriyetle kaliteli bir yaşam sürmeye özen gösteren insanlardır. Her zaman yüksek bir statü sahibi olma arzusu içindedirler ve bunda başarılı olurlar. Gerek giyimleri, gerekse yaşam tarzlarıyla kaliteli bir çizgide yürürler. Bu nedenle birlikte oldukları insanın da, arkadaş çevresinin de bu çizgide olmasını arzu eder ve kalitesiz insanlardan etkilenmezler.

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...