Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçların Negatif Karakter Özellikleri: Olumsuz Özelliğiniz Ne?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Astroloji yalnızca kişiliğimizin iyi yönlerini değil olumsuz taraflarını da belirler. İnsanlardan bir şekilde saklamaya çalıştığınız bir yanınız mı var? Hangi negatif karakter özelliğine sahip olduğunuzu merak ediyorsanız okumaya devam edin!

Onu göz ardı etmeye çalışsak da farkında olmadan beslesek de her birimizde karanlık bir taraf mevcuttur. Elbette bu özellik hayatımızın tamamını etkileyebilir. Dolayısıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam istiyorsak bu yönümüzü kabul etmemiz oldukça önemlidir.

Bu karakter özelliği gündelik hayatta açığa çıkmıyor olabilir. Belki ona sahip olduğunuzun dahi farkında değilsiniz ama yine de belli anlarda garip davranışlar sergiliyorsunuz. Peki içinizde yatan bu karanlık tarafınız neye karşılık geliyor?

Burcunuzu seçip tıklayın ve negatif özelliklerinizi öğrenin:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Ölüm fikri sizi huzursuz ediyor. Sürekli yakınlarınızın ve kendi ölümünüzü düşünüyorsunuz ve bu durum hayatınızı kötü etkiliyor.

 

Kişiliğine dair daha detaylı analizler için tıkla >

  

   Boğa Burcu

Boğa

Aşırı derecede kıskançsınız. Sadece yakın çevrenizdekilerin değil eski sevgililerinizin de tüm hal ve tavırlarını ezbere biliyorsunuz. Onların izini sürmeyi iyi biliyorsunuz. Adeta sinsi bir avcı gibisiniz!

 

Gerçek Fal 1 €'ya >

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Yalan söyleme konusunda gerçek bir ustasınız, asla verdiğiniz sözleri tutmuyorsunuz ve çevrenizdekileri manipüle etmeyi çok iyi biliyorsunuz. Yakınlarınıza her şeyi yutturabilirsiniz. Sizin için yalnızca kendi doğrunuz var ve çoğunlukla diğerlerinin ne düşündüğünün bir önemi yok.

 

2019'da ilişkiniz nereye varacak >

 

   Yengeç Burcu

Yengeç

Yakınlarınızı bunaltıyorsunuz. Yaşamınızı onlar için devam ettirmek istiyorsunuz ve kendinizi tamamen onlara adamış durumdasınız. Buna karşılık bir dakika rahat nefes alamıyorlar, onlara bir sakız gibi yapışmış bir haldesiniz!

 

En iyi falcılardan 2019 yorumları al >

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan

Narsistsiniz! Egonuz sınır tanımıyor ve diğer burçlar arasında en gururlusu sizsiniz. Başkalarını ezip geçmek pahasına dışarıya yansıttığınız imajın mükemmel olması gerek. Kısacası sahne önünde ışık saçmaya yalnızca sizin hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz!

 

Falda sana özel indirim! >

 

 

Başak Burcu

Başak

Gerçek bir kontrol manyağısınız. Size göre tüm yaşamınız sizin kontrolünüz altında olmalı ve hiçbir şey bu sınırları aşmamalı. Sürprizlerden nefret ediyorsunuz. Programlı olmanın ne kadar yararlı olduğunu açıklayarak insanların hayatlarını planlamaya bayılıyorsunuz. Ama onların sizle aynı fikirde olmadığını gayet de iyi biliyorsunuz!

 

En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Merakınız bir gün sizi öldürecek! Her şeye burnunuzu sokuyorsunuz, etrafta olup biten ne varsa bilmek istiyorsunuz. İnternette korkutucu bir videoya ilk tıklayan sizsiniz! Denge ve adalete duyduğunuz ihtiyaç kötü insanlara bile bir tür empati beslemenize yol açıyor. Tüm bu duygunuzun sebebi ise o noktaya nasıl geldiklerini merak etmeniz!

 

1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >

 

   Akrep Burcu

Akrep

Karamsar yönünüz hayatınızı kontrol ediyor. Sürekli canınız sıkkın ve yaşamınızın yalnızca olumsuz yönlerini görüyorsunuz. Kendi ölümünüzü bile düşünüyor, kendinizi en kötü senaryo içinde düşünmekten çekinmiyorsunuz.

 

En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >

 

   Yay Burcu

Yay

Hayatınızda duygulara çok az yer veriyorsunuz. Mutlu olsanız bile bunu dışarıya yansıtmıyorsunuz.  Bu durum yakınlarınızın sizi anlamasını zorlaştırıyor.. ve bu sizin hoşunuza gidiyor! Çevrenizle aranızda bu karanlık bölgeyi korumaktan keyif alıyorsunuz.

 

En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >

 

   Oğlak Burcu

Oğlak

Aşırı soğuk tarafınız size zarar verebilir. Önünüze çıkan yakınlarınızı ezip geçmek pahasına bile olsa amaçlarınıza ulaşmak için her şeyi yaparsınız. Etrafınızdaki insanlara yönelik kötü düşüncelere sahip olmanız, onların yolunuzdan çekilmesi için karanlık stratejiler geliştirmeniz bile mümkün!

 

Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >

 

 

 

   Kova Burcu

Kova

Bazen bir duvar gibi davranıyorsunuz. Kayıtsızlığınız yakınlarınızı korkutuyor. Kendinizi başkalarının yerine koymaktan ve onların ağlayıp şikayet etmelerini dinlemekten hoşlanmıyorsunuz. Onun yerine her tür duygusal sarsıntıdan kaçmayı tercih ediyorsunuz. Empati mi ? O da neymiş!

 

Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >

 

 

   Balık Burcu

Balık

Tam bir sünger gibisiniz; çevrenizdekilerin duygularından çabucak etkileniyorsunuz. Kafanız sürekli havada ve düşüncelerinizde kayboluyorsunuz. Kafanızda abartılı hayaller gibi karanlık senaryolar da kurguluyorsunuz. Aşırı hassasiyetiniz bu ihtimalleri düşünürken bile ağlamanıza sebep olabilir!

 

Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...