Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Burçları Tek Kelimeyle Nasıl Tavlarsınız?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Astroloji insanların kişiliklerini ve sahip oldukları karakter özelliklerini doğrudan etkiler. Kalbinizin seçilmiş kişisi Terazi, Boğa ya da Aslan burcu ise doğal olarak farklı sözlere tav olurlar. Şansı sizden yana döndürüp onu elde etmek için kullanmanız gereken sihirli kelimeyi keşfedin.

Onu tavlamak, kendinize aşık etmek için her şeyi denediğiniz halde ama hiçbir şey fayda etmiyor mu? Peki ya her şeyi ağırdan alıyor olmayasınız? Bir kelimeyle, onun birbiriniz için yaratıldığınızı anlamasını TEK bir kelimeyle sağlayabilirsiniz.

Kalbinizin sahibinin burcuna göre onu nasıl baştan çıkaracağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Burcunu seçip tıklayın ve onu nasıl etkileyeceğinizi öğrenin:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç: Güven

Koç burcunun kendine yaklaşımı kimi zaman oldukça serttir. Onun için kendine güvenmek kolay bir iş sayılmaz. Ona kendinize hatta daha da iyisi ona güvendiğinizi gösterirseniz size uzun süre karşı koyamayacaktır.

 

Kişiliğine dair daha detaylı analizler için tıkla >

  

   Boğa Burcu

Boğa: Romantizm

Boğa burcu çok romantiktir; bu sebeple duygusallığınızı kuşanın ve ona aşktan, beraber yazılmış kaderinizden, romantik hikayelerden bahsedin… Kalbini muhteşem bir biçimde fethedeceksiniz, emin olun!

 

Gerçek Fal 1 €'ya >

 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler: Macera

İkizler uçarı ve meraklı bir burçtur. Sürprizler yaparak, küçük kaçamaklar teklif ederek kesinlikle kalbini kalbini kazanabilirsiniz. Şimdi maceraya atılmanın tam zamanı!

 

2019'da ilişkiniz nereye varacak >

 

   Yengeç Burcu

Yengeç: Bağlılık

Yengeç öyle duygusal ve romantiktir ki “bağlılık” kelimesi tam ona göredir. Nişan olsun, düğün olsun… Yalnızca bunların hayalini kurar. Siz de bu yolun yolcusu olmaya hazır olun!

 

En iyi falcılardan 2019 yorumları al >

 

 

 

Aslan Burcu

Aslan: Kabulleniş

Bu kelime Aslan’ın kulaklarında tatlı bir melodi gibi çınlar. Bu cömert burç en çok insanların sorunlarına çözüm bulmaya önem verir. Tolerans ve kabulleniş onu baştan çıkarır.

 

Falda sana özel indirim! >

 

 

Başak Burcu

Başak: Zeka

Başak kuşkusuz en ince eleyip sık dokuyan burçtur. Yoğun bir mantıksal yaklaşıma sahiptir. Dolayısıyla “zeka” kelimesi tam anlamıyla ona karşılık gelir ve onun hoşuna gider.

 

En iyi fal, gerçek falcılar, şok fiyatlar! >

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi: Takdir

Nazik ve sosyal olan Terazi başkaları için yaptıklarına ya da onlarla geçirdiği zamana değer verildiğini bilmekten hoşlanır. Bunu dile getirdiğiniz takdirde sizi mutlu etmekten geri kalmayacaktır.

 

1 Euro'ya gelecek falı için tıkla >

 

   Akrep Burcu

Akrep: Dürüstlük

Sakın Akrep’e yalan söylemeyin. Bu gizemli ve içgüdülerine göre hareket eden burç hemencecik yalanınızın farkına varacaktır. Hiç şüphe yok, onun kalbinin anahtarı dürüst olmakta saklı!

 

En kaliteli fal, en iyi fiyatlara. HEMEN TIKLA! >

 

   Yay Burcu

Yay: Bilgi

Yay gezegeni Jüpiter etkisiyle aktif bir burçtur. Meraklıdır ve bilgi açlığını dünyayı keşfederek dindirir. Hep daha fazlasını öğrenmek onu ayakta tutar.

 

En iyi medyum ve falcılar Astrocenter'da! >

 

   Oğlak Burcu

Oğlak: Hırs

Oğlak burcunu gündelik hayatında belirlediği hedefler motive eder. Hırslarına ilgi gösterin, ona kendinizinkilerden de bahseden ve böylelikle birlikte dünyayı ele geçirin!

 

Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda online! >

 

 

 

   Kova Burcu

Kova: Dostluk

“Dostlar her şeyden önce gelir” Kova’nın temel ilkesidir. Gerçekten de etrafının insanlarla çevrili olması bu Hava burcu için temel bir ihtiyaçtır. Ona beslediğiniz dostluğun sizin için ne denli önemli olduğunu kanıtlayın ve zamanla ilişkinizin değiştiğini siz de fark edeceksiniz…

 

Chat'ten falın ilk 5dksı ücretsiz! >

 

 

   Balık Burcu

Balık: Mizah

Balık burcu duyarlı ve dost canlısıdır. Onu sıkıştırmamak için sabırlı davranmakla yetinmeyin ve kurnaz bir biçimde mizah duygunuzu da kullanın. Onun kalbine ulaşıp düşlere dalmasını sağlamanın en iyi yolu bu olacaktır.

 

Yazılı soruyla fal baktırmayı denediniz mi? >

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...