Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Dolunay Gecesinde Yapabileceğiniz 5 Sihirli Ritüel

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Ay’ın denizlerin hareketine etkisini gördükten sonra, insanlar üzerindeki etkisinden nasıl şüphe edebiliriz ki? Dolunay, Ay’ın çok önemli bir evresi olup etrafına büyük mistik bir enerji yaymasıyla bilinir. Astrologlarımız hayatımızı güzelleştirmek adına en iyi ritüellerini bizlerle paylaşıyor. Okumadan geçmeyin!

 

En iyi falcılar şu anda online! >

 

Dolunay: Gerçekten işe yarayan 5 ritüel

1. Negatif enerjiyi uzaklaştırın

Kapı girişine yakın bir yere küçük bir tas deniz tuzu koyun. Bu tas Dolunay gecelerinde negatif enerji dalgalarını emecektir. Sonrasında tuzu alın, daha sonra ısıtmak için kullanacağınız bir alüminyum folyoya sararak uzak bir yere bırakın ve olumsuz etkilerden kurtulun.

 

2. İlişkinizi sağlam ve dengeli bir hale getirin

Kırmızı bir kumaşla sardığınız plastik bir poşete partnerinizin ve kendinizin bir fotoğrafını koyun. Ayın doğuşu ve batışı esnasında poşeti iyice kapalı tutun ve on gün boyunca buzdolabında muhafaza edin.

 

Chat falınız bedava! >

 

3. Ayın koruyucu gücünden faydalanın

Asya’da yeşim taşı koruyucu özellikleriyle ünlüdür. Astrologlarımız dolunayın doğuşu ve batışı süresince pencere kenarına yeşim taşından bir bilezik yerleştirmenizi tavsiye ediyor. Daha sonra koruyucu gücü ayın etkisiyle daha da artacak bu bilekliği sürekli takmanız gerek.

 

4. Evinizi koruyun

İki kırmızı elma alın ve tohumları beş köşeli bir yıldız oluşturacak şekilde yatay doğrultuda kesin. Her bir yarım elma üzerine bir defne yaprağı koyun ve bunları at kılı gibi, bulabileceğiniz en doğal sicimle bağlayın ve evinizin dört bir kenarına yerleştirin. Bu ritüel ihtiyaç hissettiğinizde evinizi tehlikelerden koruyacaktır. İşlemi üç ayda bir her dolunayda tekrarlayın.

 

>> Dolunay, geleceğinizi nasıl etkileyecek? Cevaplar için tıkla <<

 

5. Kendinizi koruma altına alın

Dolunaydan önce bir tutam adaçayı, defne, nane ve kırmızı gül yaprağını, mürver çiçeğini, biberiyeyi, meşe ağacı yaprağını, ökseotu ve lavantayı kurutun. Dolunay gecesi daire şeklinde kesilmiş küçük mavi bir kumaş alın. Bitkileri kumaşa sarın ve üzerine madeni para ya da gümüşten yapılmış bir yarım ay yerleştirin. Kumaşı beyaz ya da gümüş bir telle tutturun. Astrologlarımız bu tılsımı çantanızda ya da cebinizde taşımanızı tavsiye ediyor.  Bu sayede tüm kötülüklerden korunacaksınız.

 

Geleceğinizle ilgili her şeyi anlatıyoruz! >

 

Gördüğünüz gibi bunlar oldukça basit ritüeller ve az sayıda malzeme gerektiriyorlar. Ama sonuç elde edebilmek için her birini adeta dua eder gibi inançlı bir biçimde gerçekleştirmeniz gerekiyor. Dolunayla bağlantılı diğer birçok ritüeli ezoterik kaynaklarda bulmak mümkün. Dolunayın gerçekten ihtiyacımız olan şeyleri elde etmek için belirleyici bir dönem olduğunu ve bu döneme inancınızın gerekliliğini aklınızdan çıkarmayın.

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...