Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Mısır Astrolojisine Göre Burçlar ve Özellikleri

Zodyak burcunuzu bildiğinize eminiz. Peki ama Mısır astrolojisine göre burcunuzu biliyor musunuz? Mısır burcunuzu ve burcunuzun kişilik özelliklerini keşfedin. 

Doğum tarihiniz nedir? Aşağıdaki listeden doğum tarihinize göre Mısır burcunuzu ve kişilik özelliklerinizi öğrenebilirsiniz:

 

Burç özellikleriniz ve detaylı yıldız haritanız için tıklayın >

 

 

SFENKS (27 ARALIK - 25 OCAK):

Her koşula uyar.İhanete gelemez. Hırçın, disiplinli, çalışkan, hassas ancak biraz kibirlidir. Duygularını gizler. Nazik, insanları iyi analiz eden, onlara tavsiye veren, yardımsever insanların burcudur. Zoru sever. Ailesine düşkündür.

 

 

SHU (26 OCAK - 24 ŞUBAT):

Sakin, etkileyici, yaratıcı, prensipli, mizah anlayışı olan, ancak kararsız bir burçtur. Hislerini gizler. Sosyal, güvenilir ve adildir. İnsan ilişkilerinde çok başarılıdır.

 

 

İSİS (25 ŞUBAT - 26 MART):

Atılgan, daima uyanık, hayat dolu ve enerjisi yüksektir. Önyargısızdır. İhanete uğrasa bile insalığa olan güvenini yitirmez. İyimser, sakin ve cömerttir. Aşkı derin yaşar.

 


Ares Ros'la detaylı kişilik analiziniz için tıklayın >


 

OSİRİS (27 MART - 25 NİSAN):

Sıradışı olmayı seven, meraklı, özgüveni yüksek ve maceracı bir kişilik yapısına sahiptir. Çevresine karşı duyarlıdır. Etrafına fikir verir ve destek olur. Monotonluğu sevmez.

 

 

AMUN (26 NİSAN - 25 MAYIS):

Güçlü, zinde, lider, cesur, gizemli, romantik, iradesi yüksek, sanatsal konularda başarılı ve merhametlidir. Çalışma azmi yüksek, ve hayalperesttir. Duygusallaştığında içe dönük olur.

 

 

HATHOR (26 MAYIS - 24 HAZİRAN):

Aşk hayatı her zaman ön plandadır. Duygusal, fedakar, çekici ve romantiktir. Araştırmayı sever. Pozitiftir ve özgüveni yüksektir. İyiliği de kötülüğü de unutmaz.

 

 


Ares Ros ile ilk falınız sadece 1 Euro! >


 

ANKA (25 HAZİRAN - 24 TEMMUZ):

Risk alan, inatçı, lider, hayalperest insanların burcudur. Etkileyicidir, ikna gücü yüksektir; cesur ve ileri görüşlüdür. Eşine bağlıdır.

 

 

ANUBİS (25 TEMMUZ - 28 AĞUSTOS):

Yalnızlığı sever. Çelişkili, sırdaş, içe dönük, hassas, sadık, dürüst ve idealisttir. Psikoloji konusunda iyidir, insanların iç dünyasını anlar.

 

 

THOT (29 AĞUSTOS - 27 EYLÜL):

Meraklı, girişken, sabırsız, mücadeleci, savaşçı ruhlu ve otoriter insanların burcudur. Esrarengiz olaylar ilgisini çeker.

 

 


Aşk ve iş hayatınızın geleceğini öğrenmek için tıklayın >


 

HORUS (28 EYLÜL - 27 EKİM):

Nazik, cömert, net görüşlü, adil, merhametli, sabırsız ve inatçıdır. Sorumluluk almayı sever. Siyasi ve felsefi konulara ilgi duyar.

 

 

WADJET-BUTO (28 EKİM - 26 KASIM):

Vicdanlı, mantıklı, gururlu, temkinli, özgüvenli ve hırslı insanların burcudur. Yalanı sevmez. Ailesine düşkündür. Bazen belli belirsiz konular hakkında kötümser düşüncelere kapılır.

 

 

SEKHMET (27 KASIM - 26 ARALIK):

Mükemmeliyetçi, sert karakterli ve gözü karadır. Dikkatlidir ; ihaneti affetmez. Yaptığı işte en iyi olmayı hedefler.

 

------------ 

  

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...