Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bir Balık Burcuna Asla Yapmamanız Gereken 4 Yanlış

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Balık hayal kurmayı sevdiği ölçüde ele geçirilmesi imkansız bir burçtur. Tam da bu sebeple size bazı tüyolar vererek onunla arayı bozmamanıza yardım etmek için buradayız. Yakın bir arkadaşınız, ailenizden biri yahut partneriniz, bu kişi kim olursa olsun onunla aranızı iyi tutmak için işlememeniz gereken 4 hatayı keşfedin!

Balık burcu anlaşmazlıktan nefret eder, ama buna rağmen öfkeye de kapılabilir. Eğer onun hoşuna gitmeyen bir şey söylerseniz, size bağırıp çağırmayacaktır; onun yerine öfkelenip sizinle bir daha asla konuşmayacaktır. Bizden söylemesi!

 

Balık burcuyla geleceğin nasıl olacak?

 

Bu dört hatayı sakın yapmayın:

Balık burcu bahsedilmesinden hoşlanmadığı bazı kötü yönlere sahiptir. Şimdi bunları öğrenmenin tam sırası!

 

-  İdealizmini eleştirmek

Balık burcunun kafası hayallerle doludur. Bunlardan bazılarını elbette ki gerçekleştirecektir; diğerleri ise gerçekçi olmadıkları ölçüde hayal olarak kalmaya mahkumdur. Ona hayal dünyasında yaşamanın sorun yaratabileceğini açıklamaya çalışarak zaman kaybetmeyin. Zira incinip size öfkelenebilir.

 

Sevgilin balık burcu mu? Aşk geleceğinizi öğrenmek için tıkla >

 

 

- Pesimist yönünü yüzüne vurmak

Elbette ki Balığın pesimist bir burç olduğunu söylemeye gerek yoktur. Bu genelde idealist insanların yaşadığı bir problemdir. Gerçeklik onları korkutur ve bu yüzden onu negatif yönleriyle görme eğilimi taşırlar ve kendilerine acımaları birçok kişiyi sinirlendirebilir. Buna karşın, Balık burcunun pesimist tavırlarını yüzüne vurmaktan kaçınmaya çalışın. O, böyle olduğunu bilir ve zaten gerekli çabayı sarf eder; dolasıyla onu öfkelendirmenin bir manası yoktur!

 

- Fazla dürüst davranmak

Balık oldukça hassas bir burçtur, eğer onun karşısında fazla dürüst davranırsanız, bu durumu büyük olasılıkla yanlış anlayacaktır. Hakiki bir empati duygusuna sahip olsa da, olumsuz duyguları idare etmekte zorluk çeker. Bu duygular onu sarsabilir.

 

Türkiye'nin en iyi falcıları şu anda müsait >

 

- Onu insanlarla görüşmeye zorlamak

Balık insan ilişkilerine oldukça önem veren bir burçtur. Ama düzgün bir şekilde hareket etmek söz konusu olduğunda gerilimlerinden arınmak ve kendine gelmek için yalnızlığa ihtiyaç duyar. O yüzden bu sakinlik dönemlerine saygı gösterin, onu rahatsız etmeyin ve köşesinden çıkıp sizin yanınıza gelmesini bekleyin.

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...