Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Bir dileğiniz mi var? Su ritüeliyle dilekleriniz gerçek olsun!

Yaşam kaynağımız su; saflık, temizlik ve masumiyettir. Arındırır, canlandırır ve hayat verir. Su ile şifa bulma arayışları, suya dua okumalar geleneklerimizde yerini aldı. Öyle ki rüyalarımızı bile suya okumamız tavsiye edilir. Suyun hafızası olduğu bilinen bir gerçek. Bu yüzden suya söylenen sözler suyun yapısını değiştirir dönüştürür, suda taze bir frekans oluşturur ve yeni bir titreşim yaymaya başlar. Bu yüzden sizlere oldukça işe yarayan su ritüeli reçetesini sunmak istiyorum.

  

1. Her şeyden önce niyet önemli. Her işinizin başında önce niyet etmeye özen göstermelisiniz.

 

2. Düşüncelerinizi sadeleştirin. Beklentiniz nedir? Dileklerinizi tek bir cümleyle sade ve net bir şekilde dile getirin. Örneğin: “Şu işimin çözülmesine niyet ediyorum”, “şu kişinin beni aramasını niyet ediyorum, “ şu başvurumun olumlu sonuçlanmasına niyet ediyorum”, “ailemin sağlıklı ve huzurlu olmasına niyet ediyorum” gibi...

 

 Sezgi Akbulut'la 1 Euro'ya görüşün >

 

3. Şişe su alın, içine niyetinizi söyleyin ve bu sudan birkaç yudum için. Odağınızda hep dileğiniz olsun. Düşünün, o dilek gerçekleşse nasıl bir his kaplardı içinizi? Hep o huzurda kalın. Kısacası, sanki dileğiniz gerçekleşmiş gibi düşünün ve hissedin.

 

4. Bu çalışmayı 21 gün boyunca unutmadan, her aklınıza geldiğinde tekrar edin.

 

Diyelim ki bir şişe suyu hazırladınız, elinize alıp niyetinizi okudunuz. Saatler sonra niyetinizi yeniden tazelediniz, suyu içtiniz ve kapağını kapatıp bıraktınız. Su bittikçe üzerine yenisini doldurmanız, çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Genelde 10 gün dolmadan bir gelişme yaşayanlara çok şahit oldum. Bizzat kendi dileklerimde de öyle oldu.

Şimdi sıra sizde! Bakalım ilk kimin dileği gerçekleşecek? Bu uygulamayı yapacak olanlara tüm kalbimle enerjimi yolluyorum. Şimdiden şifa olsun...

Sevgilerimle

SEZGİ AKBULUT

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...