Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Astrocenter Türkiye Sorumlusu Selim Bey ile Röportajımız

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Astrocenter Türkiye Sorumlusu Selim Bey ile Röportajımız

Astrocenter’in Türkiye Sorumlusu Selim Bey ile çok güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisine aklımıza takılan tüm soruları sorduk. Bize telefondan fal baktırmanın bütün inceliklerini anlatıyor. Gelin birlikte Astrocenter’ı tanıyalım!

 

Astrocenter ne zaman kuruldu? Bize biraz anlatabilir misiniz?

Astrocenter 2008 yılında Wengo’nun telefon teknolojisiyle Paris’te kuruldu. Daha sonra seçtiği en iyi fal uzmanları ve astrologlar sayesinde çok ilgi aldı. İnsanlar Astrocenter’ı çok beğendiler. Daha sonra diğer ülkelerde de açıldı ve Avrupa’da 1 numaraya oturdu. İspanya’da, Portekiz’de ve İtalya’da da 1 numara. 2014 yılında Türkiye pazarına güçlü bir giriş yapmak isteyen Astrocenter 2015 Ağustosunda titizlikle seçtiği uzmanlarıyla pazara hızlı bir giriş yaptı. Telefonla güvenli bir şekilde danışmanlıkta Avrupa’da en iyiyiz ve Türkiye’de de en iyi olmayı istiyoruz. Tüm uzmanların deneyimli ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Telefondan çok kaliteli bir fal deneyimi yaşatmak en öncelikli amacımız.

Anasayfaya gidip Falcılara bakmak için

 

Peki, nasıl telefondan fal baktırabiliriz? Sisteminizi açıklayabilir misiniz?

Şu anda 60'a yakın uzmanımız sizlere sitemizde hizmet veriyor. Herhangi bir uzmanımızın üzerine tıkladığınızda uzmanın profilini göreceksiniz. Profillerinde deneyimleri, uzmanlık alanları, özellikleri yer almaktadır. Alt kısımda ise gerçek müşteri yorumlarını göreceksiniz. Uzmanı aramak istediğinizde sağ üst köşede uzmanı ara butonuna basıp mail adresiniz ve kendinizin belirlediği bir şifreyle ücretsiz üyelik yapıp telefon numaranızı gidiyorsunuz. Bu numara bizim güvencemiz altında oluyor. Uzman dahi göremiyor. Sadece bizim sistemimizde kayıtlı oluyor. Daha sonra Paypal’le ödemenizi yapıp telefonunuzun çalmasını bekliyorsunuz. Sistem ödeme yapılır yapılmaz uzmanı arıyor ve uzman cevap verince sizin telefon numaranızı arıyor. Böylelikle canlı canlı telefondan fal baktırabiliyorsunuz. Uzmanlarımız tarot kartlarını sürekli yanlarında taşıyorlar. Kartlar açılıyor, duru görü hisleri güçlü olan uzmanlar falınıza canlı canlı bakıyor. Astrologlarımız ise burç yorumu, partner uyumu, doğum haritası analizi yapıyorlar.

 

Peki ödeme sistemi nasıl işliyor?

Astrocenter uluslararası bir site olmasından dolayı kart güvenliği konusunda oldukça hassas. Aynı zamanda tarifelendirme ve faturalarda şeffaflık ilkesi essas alınıyor. Bu da demek oluyor ki danışmanlık almadan önce tarifelendirmeyi görüyorsunuz, danışmanlıktan sonra da faturanız Astrocenter hesabınıza ve mail adresinize geliyor. Kredi kartınız yoksa banka kartı, maaş kartı ya da sanal kart bilgilerinizi de hiç çekinmeden sisteme kaydedebilirsiniz. Daha sonra bilgilerinizi silmek ya da değiştirmek sizin elinizde.

Yurtdışında yaşayan binlerce Türk müşterimiz de Paypal, Banka Kartı, Astrocenter Cüzdanı, GiroPay ya da SoFort gibi ödeme sistemlerini kullanabiliyorlar.

Veya Astrocenter Cüzdan Hesabınıza para yükleyin. Görüşmeleriniz bu meblağdan düşsün. 

Hangi tür fallara baktırabiliyoruz?

Tarot falı, Su falı, Kahve falı, Katina falı,Yıldızname,Rüya yorumu, El falı, Yıldız haritası, Ateş Falı, Kum Falı, Kül Falı

Neredeyse bütün fal çeşitleri ve astrolojik deneyimle danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 İlk 10dksı 5tlye Telefondan Fal Baktırmak İçin Tıklayın

Gerçekten çıkıyor mu fallar? Diğer sitelerden farkınız nedir?

Diğer sitelerden farkımız en iyi uzmanlara sahip olmamız. Müşterilerimiz %95 oranında uzmanlarımızdan memnunlar. Hepsini özenle titizlikle seçiyoruz. Testlerden geçiyorlar sitemizde başlamadan önce. Yorumlarının kalitesini değerlendiriyoruz. Diğer sitelerde böyle bir özellik maalesef yok. Önlerine gelen kişiyi sitelerine alıyorlar.

Bir başka özelliğimiz bir problem oluşması durumunda müşterilere anında yardım eden müşteri hizmetleri! Müşteri Hizmetleri ekibimiz çok kibar ve çok verimli çalışıyorlar. Müşteri kraldır anlayışıyla çok kaliteli bir müşteri hizmetleri servisi veriyorlar.

Onun dışında Wengo’nun telefon teknolojisi de bizim diğer sitelerden farkımız. Türkiye’de telefondan fal hizmetimize çok güveniyoruz. Diğer sitelerde kalite oldukça düşük.

 

Sorularımızı sormak için başka ne yapabiliriz?

Sorularınızı  0 (212) 900 25 11 numarasını arayarak sorabilirsiniz. Eğer çalışma saatleri dışındaysak sesli mesaj bırakarak size geri dönmemizi bekleyebilirsiniz. 1 gün içinde size geri dönüş yapıyoruz. Ya da musterihizmetleri@wengo.com adresine mail atabilirsiniz. Maillere 24 saat içinde cevap veriyoruz.

Bunlar dışında bize facebook’tan ulaşabilirsiniz (Facebook Astrocenter Türkiye). Özellikle facebook’taki birbirinden güzel paylaşımlarımızı takip etmenizi öneririz. Mesaj atarak sorularınızı facebook’tan da sorabilirsiniz.

 

Twitter hesabımız: @Astrocenter_TR

Instagram hesabımız: @astrocenterturkiye

Youtube’taki videolarımız: @Astrocenter Türkiye

 

Peki, falcı ve astrologlar arıyor musunuz? Bünyenizde büyüme yapmayı planlıyor musunuz?

Hızla büyüyoruz ve bu nedenle aramıza deneyimli, hisleri güçlü, başarılı, kibar ve duru görülü falcılar katmaya devam ediyoruz. Kendine güvenen tecrübeli bay ve bayan falcılar bizlerle irtibat kurarak, düzeni oturmuş bir sitede iş başlangıcı yapabilirler. İş detayları mülakat sırasında görüşülecektir.

Bizlerle çalışmak isterseniz bizlere ulaşabilir ve irtibata geçebilirsiniz.

Telefon numaramız: 0212 900 25 11

Mail adresimiz: uzmanhizmetleri@wengo.com

Astrocenter'a giriş yapın ve keşfedin
HEMEN ARA

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...