Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Türkiye'nin En İyi Falcılarına Telefondan Fal Baktırmak

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Neden Bir Falcıya Telefondan Danışmalıyım?

Hayatımızdaki bazı şeyleri daha net görmemiz için bazen hiç tanımadığımız görmüş geçirmiş birisine danışmak daha iyidir. Eğer aşk, evlilik, kariyer, aile ile ilgili sorunlarınız için yapmanız gerekenlerden emin değilseniz pratik bir fal bakımı olan telefondan fal baktırabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza ayrıntılı ve net cevapları deneyimli uzman kadromuzdan anında alabilirsiniz.

 

Telefondan 10 dk Fal Yalnızca 1 Euro! >

 

Telefondan fal baktırmak günümüzde en çok kullanılan fal tipidir. Türkiye'nin en iyi falcıları hisleri ve kartlarıyla geleceginize dair önemli öğütleri telefondan veriyorlar. Böylelikle hayatınıza dair önemli kararları uzmanların gelecek ışığında sağlıklı bir şekilde alabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi fal sitesi Astrocenter telefondan fal hizmetini en kaliteli ve güvenli şekilde sunuyor.

Çok mu çekingensiniz? İş yerindeyseniz ya da gece vakti telefondan konuşamayacak bir durumdaysanız eğer uzmanlarımızla yazılı soruyla ya da chat yaparak da sessiz bir ortamda görüşebilirsiniz.

 

Telefondan Falın Avantajları

 • Tüm fal türlerine sitemizdeki deneyimli uzmanlara baktırabilirsiniz.
 • Samimi ve hisleri güçlü falcılarla güçlü bağlar kurabilirsiniz.
 • 30’u aşkın titizlikle seçip sitemize dahil ettiğimiz en iyi falcı ve medyumlarla görüşürsünüz.
 • Görüşmeleriniz %100 gizli ve anonim kalır. Sadece rumuz bilginizi görebilir uzmanlar.
 • Telefon görüşmeleriniz Avrupa standartları gereği katiyen kaydedilmez ve böylece içinizi uzmana kaygılanmadan dökebilirsiniz.
 • Nerede olursanız olun uzmanlarımıza 7/24 telefondan fal baktırabilirsiniz.
 • Arama başlatmak için bilgisayarınızı ya da akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz.
 • Sistemimiz %100 güvenlidir, kart bilgileriniz HSBC ve Ogone şirketleri tarafından korunmaktadır.
 • Sistemimizde sürpriz yoktur, yani fiyatı aramadan önce görürsünüz ve görüşme sonunda faturanız şeffaf bir şekilde mail adresinize gönderilir.
 • Sabit ya da cep telefonlarınızdan ek bir ücret olmadan görüşebilirsiniz. Bizim sistemimiz sizi aradığı için telefon faturanıza katiyen bir ücret yansıması olmayacaktır. (Sadece Türkiye ve Kıbrıs’tan arayan müşterilerimiz için geçerlidir.)

 

Tıklayın, en iyi fal yorumcularımız sizi arasın >

 

Nasıl En İyi Falcılarla Telefondan Fal Baktırabilirim?

Aşağıdaki pratik rehberimizi takip ediniz…

Etap 1: Size uygun en iyi uzmanlarımızdan içinize sinen birisini seçin

Etap 2: 100% ücretsiz üyelik yaptırın. (30saniye sürer) Ücretsiz üyelik size görüşmenizden sonra faturanızı gönderebilmemiz için gereklidir. Bununla birlikte promosyonlarımızdan da haberdar edilirsiniz.

Etap 3: Aranmak istediğiniz telefon numaranızı girin. Numaranız uzmana gösterilmez. Gizlidir.

Etap 4: Ödeme bilgilerinizi girin. Ödeme sadece görüşmeden sonra tahsil edilir.

Etap 5: Aramanın tarifesini onaylayın.

Etap 6: Telefonunuz biraz sonra çalacak. Otomatik olarak sizi uzmanımız arayacak. Biz sizi aradığımız için telefon faturanıza herhangi bir ücret yansımaz.

 

 

Daha detaylı yararlı bilgiler

 • Bir dakikadan az bir süre yapılan görüşmeler ücretlendirilmez. Bir dakikadan sonra uzman tarafından detaylı falınıza bakıldıktan sonra faturalandırma gerçekleşir.
 • Eğer ilk defa sitemizden fal baktırıyorsanız hoş geldin indirimimizden yararlanırsınız. Yani 10 dakikalık bir fal için sadece 1 Euro ödersiniz. İndirim paketi aşımında normal tarifemizden ücretlendirilirsiniz.
 • Danışmanlık öncesi kartınızdan herhangi bir ödeme çekilmez. Görüşmeleriniz fal aramanız bittikten sonra faturalandıracaktır.

 

Beğeneceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

kova4543
13/05/2019 12:33
kagan ateş

nasıl müthiş bir enerjiyle beni kendine çekti. tek kelimeyle HARİKAAAAA
haftam cok güzel gececek.bilmek ne kelime birara beni mi tanıyor dedim. ilk defa bu siteden birine baktırdım ve ilkin ilk kağan ateş teşekkürler efendim. yeşim

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...