Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Paranızın Bereketini Sağlamak İçin Enerji Çalışması

 

NEDEN PARAMIN BEREKETİ YOK ?

PARA KAZANIYORUM AMA PARA GELDİĞİ GİBİ GİDİYOR?

diyenlerdenseniz, işte cevapları:

 

Neden parayı hayatınıza çekemiyorsunuz? 

Çekim yasasıyla ilgili hepinizin az çok bilgisi vardir, çekim yasası kısaca "Hayatınızda neye odaklanırsanız, düşüncelerinizle, sözlerinizle, duygularınızla ya da dışarıya verdiğiniz enerjiyle onu hayatınıza çekersiniz. 

Kendinizi bir mıknatıs gibi düşünün, içinizden ne geçiyorsa, ya da neye odaklanıyorsanız, olumlu ya da olumsuz onu hayatınıza çekersiniz. Çekim yasasını kabul etseniz de etmeseniz de onun gereğini yaşarsınız.. İnanıp, inanmamanız hiçbir şey değiştirmez. Eğer birşeyden cok şikayeçi iseniz onu hayatiniza çekersiniz.

Ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmelisiniz, sürekli bir şeyden şikayetçi olduğunuzu, istemediğinizi, ya da bir şeyden çok korktuğunuzu belirtirseniz, düşünceleriniz oraya odaklandığı için onu hayatınıza çekersiniz.


>>>> Beste Akay'ın Tecrübesi Astrocenter Türkiye Sayfasında >>>


 

Şimdi gelelim bolluk bereket konusuna, neden hayatınızda parayı çekemiyorsunuz? Hayatınıza parayı çekiyorsunuz ama bereketi yok. Ya da para geldiği gibi gidiyor. İşte bu durum sizin düşüncelerinizle ilgili ve bunu siz değiştirebilirsiniz. 

Şikayet ettiğinizde, örneğin; pahalılıktan şikayet ettiğinizde, zenginliğe, bolluğa, elinizde ki güzelliklere odaklanmak yerine, neyinizin olmadığına, borçlarınıza, ödemelerinize odaklandığınızda hayatınızda ki eksikleri büyütürsünüz..

Parayı hayatınıza çekmek icin zengin olmanıza gerek yok, bolluk bilinciyle yaşarsanız bereket size doğru gelecektir.

Mesela beklemediğiniz bir yerden ödemeniz geldi, gelen ödemeyi sevgiyle kabullenin ve içinizden "Ben bu ödemeyi ödeyeceğim sonrasında evren bana bu parayı fazlasıyla geri gönderecek" diye düşünün. Pazarlık yapmamaya özen gösterin, bir ürünü alırken onun değerini ödemeye hazır değilseniz, bu konu pazarlık enerjisine girer ve evren de size sizin sunduğunuz hizmetin karşılığını vermeyen, değerini ödemeyen insanları verecektir.

<<< Beste Akay'dan Size Özel Tavsiyeler >>>

Düşüncelerinizle parayı düşman gibi görmeyin. Yani içinizden " Paranın bereketi yok", "Para geldiği gibi gidiyor" "Para bize uğramaz","Para insanları bozar"gibi cümleler düşünürseniz, ona odaklanırsanız, para kirlidir düşünceleri kafanızda gezerse, evren de emredersin deyip düşündüklerinizi size sunar ve evet para size uğramaz. Unutmayın evren asla düşüncelerinizi olumlu ya da olumsuz diye ayırmaz, sadece yerine getirir.

Parayla ilgili gelecek korkusunu ve kaygısını atın. Enerjiyi bloke eden en büyük etken korkudur. Korkularınızdan arındığınızda parayla aranızda ki engelleri de kaldırmış olacaksınız. Korkularınızdan arının!!!!

Parayı sevgiyle kabul edin, elinizdeki paranın azlığından şikayet etmeyin, daha fazlası gelecek diye düşünün, elinizden para çıktığında bana evren daha fazla gönderecek diye imgeleyin.

Bolluk ve bereketle ilgili dengede kalın, alma&verme dengesi. Yani emeğinizin karşılığını alın, eğer sürekli hakkınızı bir başkasının yemesine izin verirseniz, evren de o yönde insanlar karşınıza çıkarır. Her zaman veren siz olursanız, evren karşınıza hep vermeniz gereken kişileri çıkarır. İnsanlardan almaya çekinmeyin, hep alan da siz olmayın, ikisini de dengede tuttuğunuzda bolluk ve bereketin nasil size doğru aktığını göreceksiniz.

21 gün boyunca yatmadan once aşağıda ki yazdığım olumlamaları içinizden tekrarlayın, sonrasında, hayatınızda ki parayla ilgili gelişmeleri gözlemleyin, pozitif yönde değişimler olacaktır. Eğer hala bir şey değişmezse evren paranın size gelmesi için güzel bir zemin hazırlıyor diye düşünün.

<<< Beste Akay ile ilk 10dk 4tlden Danışmanlık alın >>>

Olumlamalar;

"Ben parayı seviyorum"

"hayatım bolluk ve bereketle dolu"

"nereye dokunsam para akıyor"

"zengin bir birey olmak benim icin çok eğlenceli"

"ben en iyisini hak ediyorum"

"para benim dostum"

"fazla para kazanmaya hazırım"

"Harcadığım para bana katlanarak geri geliyor"

 

Unutmayın düşüncelerinizi değiştirirseniz hayatınız da değişir, düşüncelerinizle hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirin, hayatınızı baştan yaratın :)

Bolluk ve Bereket sizinle olsun.

BESTE AKAY

Beste Akay Videosu : Erkekleri Elde Etmenin Yolları

 

Bunları da Seveceksiniz

Beste Akay'ın Yazısı : Telepati Yöntemiyle Sevdiğiniz Sizi Arasın

 Beste Akay Yazısı : Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek

Bereket Duası Nasıl Okunmalı?


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...