Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Önce Hedefleyin Sonra Başarıyı Yakalayın!

Önce Hedef Sonra Başarı

Hayata ve başarıya dair elinde neler var bunları bilmelisin önce. Kendine bir hayalin olmadığını anlatmak yerine ulaşılmaz bir hayal kurmak hayatının devamlılığı için oldukça  önemli. Hayat seni istediğin yere götürmek için çok uzun merdivenler koyacak önüne. Merdiven çıkarken arkanda bıraktığın her katı doldurmak zorunda bırakacak.

<<<< Batuhanla İlk 10dk Falınız yalnızca 4 Tl >>>>>

Günün şartlarına göre hayatını konumlandırmak zorunda olduğunu düşünürsen eğer, bir önceki basamağın senin için değeri daha fazla arttığını göreceksin. Bir işte veya ilişkide yükselmek istiyorsan bunun her adımını tamamladıktan sonra devam edebileceğini bilmelisin. Yapman gerekeni kitabına uydurursan, eksikliğinin farkına vardığını senden başkası bilemez. Bir zaman sonra aksilikler olduğundan bunun sebebini senden başka kimse bilmez. Hayatın en çok zaman alan bölümü burasıdır. İçinde bulunduğumuz basamağa eğer gerekli zamanı ve enerjiyi harcamazsak geri dönmek zorunda olduğumuzu bilmemiz gerekiyor. Geri döndüğümüzde zamanında harcamaktan çekindiğimiz enerjinin çok daha fazlasını harcamak zorunda kalıyoruz her zaman. Ömür geçiyor zaman ve enerji  azalmaya devam ediyor. Dürüst olabilmek çok önemli. En başta kendimize dürüst olursak kendimiz için koyduğumuz basamakların sonundaki hayale ulaşmak daha kolay olacaktır.

Hayallere ulaşmak için uzun ve kısa vadeli birçok hedefe ihtiyacımız vardır. Her hedefimizi gerçekleştiremeyebiliriz. Bunlara neden çevresel faktörler, hayatın bizi sürüklediği gerçekler olabilir. Hayatınıza dair bir şeyler isterken size değer katan özelliklerinizden vazgeçmemeniz lazım.

<<<< Batuhanla Aşk Hayatınızın Bilinmeyenlerini Keşfedin >>>

Yaşadığımız dünya zengine, fakire, doğru söyleyene, yalan söyleyene kısacası herkese zor bir dünya. Türkiye'nin en zenginlerinden biri olan Sabancı, evladı ona baba demesi halinde bütün servetini bir kalemde çizebileceğini TV programında söylemişti. Kimseyi kendimize bir rol model olarak almamamız lazım. Birilerinin bizi eleştirebileceğini bilmek kendi hayatımız sorgulamamıza bir gerekçe olacaktır. Şunu iyi bilmememiz gerekiyor ki; mükemmel yoktur sadece iyi ve güzel vardır. Sizin hayatınızın iyi olması için iyi yaptığınız konularda kendinizi gaza getirecek eleştirilerde bulunmanız gerekiyor.

Başaramadığınızı düşündüğünüz konular ve eksikliğinizi hissettiğiniz duygular hayatın genelinde aklınızda olması gerekmiyor. Kötü olduğunuz konularda sizin kendinize gerekli eleştiriyi yapmanız ve başkaları bunları söylediğinde aslında bunu bildiğinizi içinizden, gerekirse insanların yüzüne söylemeniz lazım. Kendinize yönelttiğiniz eleştirilerde gaddar olmayın. Ben yapamam demek yerine nerede yanlış yaptığınızı bilmeniz çok değerli olacaktır. Hatalarınızı düzeltebildiğiniz kadar doğrularınız değer kazanacaktır. Kendi yanlışlarınızı ve hatalarınızı ne kadar yapıcı işlerseniz başarılarınızın çok değerli olduğunu göreceksiniz. Bu zamandan itibaren neyde başarılı iseniz aynı metotla hayatın geri kalanına da yürümeniz gerektiğini anlamak zorunda olacaksınız. Zorunluluklarınız size dayatılan dünya düzenindeki parçalar değil sizin kendinizde keşfettiğiniz değerler olmalı.

 

Bunları da Seveceksiniz

 Ucuz ve Kaliteli Falın Adresi : Astrocenter

Burçlara Göre Aşık Olma Belirtileri 

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri

Meleklerle Yaşayın Size Yardıma Geldiler


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...