Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir, Neye Yorulur?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

 

RÜYADA PARA GÖRMEK 

Rüyada para görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyanın anlamı paranın nasıl ve ne şekilde görüldüğüne göre değişir. İşte rüyada para görmenin değişik anlamları: 

 


Hemen Fal Baktır


Rüyada Para Vermek Nasıl Yorumlanır?

Rüyada kağıt para vermek, bolluk ve berekete işarettir. Rivayete göre rüyada para veren kişinin işleri açılır ve varlıklı bir yaşam sürer. Bozuk para vermenin yorumu da benzerdir. Rüyada bozuk para veren kişinin maddi problemlerinin ortadan kalkacağı söylenir.

 

Rüyada Para Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada birinden para almak rüya sahibinin mesleğinde başarılı olacağı ve maddi huzura kavuşacağına işarettir. Ancak rüyanın nasıl görüldüğüne bağlı olarak yorumlar değişkenlik göstermektedir. Örneğin kağıt para almak kişinin eline toplu para geçeceğine delaletken, ölmüş bir kişiden para almak kişinin kazancının verimli olacağını göstermir. Rüyada birinden para almak, parayı veren kişinin sırlarına ortak olmak şeklinde de yorumlanır.

 


☎ Kafanıza Takılan Soruları Uzman Falcılara Sorun: 00902129002511 ☎


 

Rüyada Para Bulmak

Bu rüya genellikle iyiye yorulsa da farklı anlamları bulunmaktadır. Rüya sahibi parayı  yerde buluyorsa, parasının bir kısmı elinden gidecektir. Bozuk para bulmak sıkıntılı günlere ; gümüş para bulmak ise kariyerde yükselmeye delalettir.

 

Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulmak

Eğer rüyanızda içi dolu bir cüzdan bulduysanız, çok yakında önemli bir kazanç elde edeceksiniz demektir. Ayrıca isteklerin gerçekleşmesi, mirasa kavuşmak, resmi işlerde başarı,  güç kazanmak gibi yorumları da bulunmaktadır. Kısacası, bu rüya genellikle hayra yorulmaktadır.

 

Rüyada Para Yırtmak Ne Anlama Geliyor?

Bu rüya kişinin dünyevi işlerden ve kötülüklerden uzaklaşıp, maneviyata yönelmesine işaret eder. Ayrıca kişinin çalıştığı işten ayrılacağına ya da varsa ortaklığını bozacağına da delalettir. Bunlara ek olarak, bazı tabirciler de rüya sahibinin saflıktan kurtulup gözünü açması, etrafındaki kötü insanlardan bağını koparması ile ilişkilendirmişlerdir.

 


En Kaliteli Fal En Uygun Fiyatlarla Astrocenter'da! Üstelik 10dksı Sadece 1 Euro!


 

Rüyada Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Bozuk para ile ilgili rüyalar, çok farklı şekillerde yorumlanır. Fakat bu yorumlardan en yaygın olanı, kişinin hayatında bir geçici düzensizlik yaşayacağıdır. Bu süreç atlatıldıktan sonra rüya sahibi düzlüğe çıkacaktır. Bir diğer görüş ise rüyada bozuk para görmenin düşmanlara işaret ettiği yönünde. Örneğin az miktarda bozuk para güçsüz düşmanları simgelerken, miktarın fazlalığı daha güçlü düşmanlar demektir. Rüyanın en inanılası yorumu ise bozuk para gören kişinin maddi açıdan güçleneceğidir. Bazı tabirciler de bozuk parayı gayrimenkul zengini olmakla ilişkilendirmişlerdir.

 

Rüyada Bozuk Para Saymak Ne Demek?

Rüya sahibinin alacaklı olduğu kişilerden borcunu alacağına  ve maddi olarak rahatlayacağına işaret etmektedir. Rüyada bozuk para saymanın bir diğer bilinen yorumu ise kişinin zor günler geçiriyor olduğudur.

 

İlgili diğer yazılarımıza da göz atın:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...