Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

En Sık Görülen 3 Rüya ve Bu Rüyaların Anlamları

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

 

EN SIK GÖRÜLEN RÜYALAR

Rüyalarımız basit ve bilişsel görseller mi, yoksa gördüklerimizden öte anlamları da mı var? Çok eskiden beri var olan bir inanışa göre rüyalar bugüne ya da geçmişe dair istek ve yaşanmışlıklarımızın, gizli kalan tutkularımızın bir ifadesi. Ancak aynı şekilde, rüyaların gelecekte olacaklara dair ipuçları  olduğunu söyleyenler de var. Rüyalarınızı yorumlayarak beyninizin size anlatmaya çalıştığını veya hayatınızda gerçekten ne istediğinizi, kendinizle ilgili şeyleri keşfedebilirsiniz.

Birçoğumuz gördüğümüz rüyaları hatırlamayız. Ancak gördüğümüz rüyaların detaylarına hakim olamasak da, çoğu zaman rüyanın hangi temada olduğu bilincimize yerleşir. Yapılan araştırmalara göre insanların gördüğü rüyalar genellikle benzeşir, çoğunlukla aynı şeyler görülür.

İşte en çok görülen 3 rüya:

 


Türkiye'nin en iyi falcı ve yaşam koçları Astrocenter'da 

Online Fal Baktır


 

Rüyada Diş Düşürmek

Bu rüyayı gören kimse, kendine olan güvenini kaybetmesine yol açan bir olay yaşamıştır.

Dişler genellikle gücü simgeler. Bu yüzden diş düşmesi güç kaybetmeye, baskı duygusuna delalettir. Her koşulda, rüyada diş düşürmek genellikle sıkıntılı bir anlama sahiptir. Bu, bir işten ayrılmak istediğiniz ya da  tuzağa düştüğünüz anlamına gelebilir.

Rüyada diş düşürmek, bazen dış görünüşünüzle ilgili endişeleri de dile getirebilir. Kendini çirkin bulma, kendi bedenine karşı utanç ya da kaygı besleme durumlarını ifade eder.

Rüyada diş düşürmenin bir başka yorumu, iletişim eksikliğidir. Dişler, konuşma yeteneği için olmazsa olmazdır. Dişler düştüğünde konuşma yeteneği de kaybolur.  Bu, kendinizi ifade edemediğiniz ya da biriyle iletişim sıkıntısı çektiğiniz anlamına gelebilir.

Genel olarak, rüyada dişinizin düşmesi, güç ve özgüven kaybı yaşayacağınız anlamına geliyor.

 


<< En İyi Medyum ve Falcılar Geleceğinizi Anlatsın >>


 

Rüyada Kovalanmak

Rüyada kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder.

Rüyada kovalandığınızı görmek ya da bir şeyden kaçmak, normal yaşamınızda korku veya endişeye neden olan bir durum olduğunu gösterir.

Bu rüya genellikle sık tekrarlanan periodlarla görülür. Bunu aşmanın yolu korkuya neden olan problemle yüzleşmeye çalışmaktır.

Bu rüyayı kadınlar erkeklere oranla daha çok görür.

 


Fala İnan! Astrocenter'ın En İyi Medyumlarından Nokta Atışı Yorumlar Edin!


 

 Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada çıplak olduğunu görmek çok karşılaşılan bir durumdur. Bu rüya, alay konusu olma korkunuzu gösterir.

Rüyada topluma açık bir alanda çıplak olduğunuzu görmek, kendinizi bulmakta zorlandığınızı veya yanlış yere suçlandığınızın da göstergesi olabilir. Rüyada kendini değil de bir başkasını çıplak olarak görmek ise o kişiyi bir şeye maruz bırakmaktan korkmak olarak yorumlanır.

Duygusal veya psikolojik olarak savunmasız olma ve yalnızlık, rüyalarda çoğunlukla çıplaklık şeklinde ifade bulur.

 

Siz en çok hangiyi rüyayı görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz! 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...