Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Gerçek Bir Başarı Öyküsü: Bahar'ın Değişen Dünyası

NEDEN ERKEKLER BENİ BEĞENMİYOR?

Kadınların birçoğunun kafasını kurcalayıp özgüven sorunu yaşatan bir soru vardır: Erkekler beni neden beğenmiyor? 

Cevaplar için tıkla >

 Bahar adında, erkeklere neden çekici ve cazip gelmediğini anlamayan bir danışanım vardı. Başta her şey gayet güzel bir şekilde ilerlerken, aniden partneri ondan uzaklaşıyor ya da bencil ve yüzeysel bir ilişkiye yöneliyordu. Bahar maalesef neden hep aynı türden erkekleri çektiğini bir türlü anlayamıyordu. Her yeni ilişki bu sefer farklı olacak ümidiyle başlıyor ama yine hüsranla sonuçlanıyordu. Bu kısır döngü yüzünden intiharı bile düşünmeye başlamıştı. Sonunda bu kısır döngüye son vermek için terapiye başlamaya karar verip bana gelmişti.


Online Falın 10dksı 1 Euro! > 


Artık hayatında doğru insanı bulma umudu neredeyse tükenmişti. Onun dışında her şey gayet iyiyidi; bakımlı, güzel ve çekici bir kadındı. Ve işinde kariyer yapıp çok iyi bir pozisyona sahipti, aynı zamanda insan ilişkilerinde başarılıydı. Çevresinde birçok insan tarafından seviliyor ve saygı duyuluyordu. Ancak maalesef aşk hayatında maalesef hiçbir şekilde tatmin olmuyor ve hüsranla sonuçlanıyordu.

Derinlere indiğimizde, yani bilinç altında kendini hiçbir şekilde beğenmiyor, değersiz hissediyordu. En ufak bir şeyde kendini sürekli yargılıyordu: "Neden bunu yaptım?", "neden bunu böyle söyledim?" Hiçbir zaman kendisinden memnun ve tatmin olmamakla beraber sürekli kendini yetersiz ve değersiz hissediyordu. Başlarda kendisini değersiz gördüğünü görünce çok şaşırdı. Aslında kendisini acımasızca hiçbir zaman eleştirmemişti ama kendisini sürekli çekiştirmesi var olan güvenini yerle bir etmişti. Bu durum maalesef kronik depresyona neden olmuştu. Bu durumun farkında değildi ama bu durum kendisini enerjisel anlamda inanılmaz etkiliyordu.

Bu durumu farkettikten sonra bilinçaltı temizliği ve geçmiş yaşam şifalandırma yapıldı. Ödevlerini ve egzersizleri düzenli yapmaya devam etti ve kendini değersiz hissettiği ilişkilerine hemen son verdi. Ve sonunda beklenen gelişme oldu! Burak'ı yıllardır tanımasına rağmen ona çıkma teklifi etti ve 6 ay sonra nişanlandılar.

Medyum Marta ile yeniden umut bulun >

Bahar, ne estetik operasyonu geçirmiş ne de zayıflamıştı. Değişen tek şey enerjisiydi. Burak'a neden daha önce teklif etmediğini sorduğunda eskiden kendisinden hoşlandığını ama şimdi tanımak istediğini söyledi.

Karşımızdaki herkes bir aynadır.

SİZ DEĞİŞİRSENİZ DÜNYA DEĞİŞİR!

MEDYUM MARTA

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...