Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Astrocenter Uzmanlarıyla Röportaj: Medyum Firuze

Özel Röportaj: Medyum Firuze

- Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumdan beri hislerim çok kuvvetliydi ve ben bunun farkındaydım. Ve fal benim çok ilgimi çekiyordu. İlerleyen zamanlarda yaşım büyüdükçe çevrem arasında fal bakmaya başladım. Ve baktığım fallarda hep inanamıyorum, nasıl yani, gerçekten mi, bu kadarı da olmaz gibi tepkiler almaya başladıktan sonra daha da ilgimi çekmeye başladı. Sonrasında çevremi büyüterek daha da geniş bir kesime hitap ettim. 

 

Medyum Firuze ile fal sadece 1 Euro! >

 

- Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Çocukluğumda sadece hislerim odaklıydım ama 35-40 senedir fal bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve, tarot, katina aşk falı, su falı alanlarında kendimi geliştirdim. Aynı zamanda iyi bir Rüya Yorumcusuyum.

 

 - Bu fallar size ne ifade ediyor?

Bu yukarıda söylediğim bakabildiğim fallar, kahve falı daha genel yorumu içeren bir fal iken, tarot ve katina soruların cevaplarını verir. Genel bir yorum yapılmasındansa sorulan soruya daha net cevaplar verir. Su falı ise, çok daha özel, net, nokta atışı yapan bir faldır. Aklından geçenler suya dökülür ve ben sana bunları aktarırım.

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Evet daha önce böyle bir durum yaşadım. Fal baktıran kişinin sağlığı ile ilgili problemi önceden farketmem ile birlikte bu kişinin ciddi bir hastalığa karşı önlem almasını sağladım. Ve bu benim hayatımda baktığım en önemli faldır.

 

Aşk hayatınızın geleceğini Medyum Firuze anlatsın >

tarot falı

 

- Kendinizi 3 kelimeyle tanıtır mısınız?

Yoldaş, sırdaş, arkadaş...

 

- Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Her durumda fal baktırılabilir. İş durumu, aşk durumu, ailevi durum, güncel yaşantı, maddi konular hiçbir sıkıntısı olmayan bir insan bile fal baktırabilir. Fal kişinin yaşantısında olup biteni bazen toz pembe bir hayatı olduğunu düşünen insanları uçurumun kenarından döndürmek, bazen sağlığını fark edemeyen insanlara yol göstermek bazen ise tamamen yolunu kaybetmiş ve karanlıkta kalmış kişilere ışık tutarak yol çizmek yoldaş olmak. Bunlar çok önemli duygular ve çok önemli atılan adımlar. Sizler hayatınızdaki problemleri bana anlatıyorsunız beraber çözüm buluyor ve uyguluyoruz. Sadece bir fal bakan değil size her zaman her konuda destek olan bir arkadaş oluyorum.

 

- Sizi neden aramalılar? Sizden ne beklemeliler? Danışanlarınıza neler vaat ediyorsunuz? 

Beni merak ettikleri her konuda, dertleşecek bir arkadaş olarak, sırdaş olarak arayabilirler. Benden her konuda yardım alabilirler. Yol göstermek konusunda, alınamayan kararları birlikte almak konusunda, en kötü anda veya en güzel anda… Beni arayacak kişiler ile güzel bir enerji yakalayacağımıza inanıyorum. Çok güzel bir sohbet ile birlikte her aldığım geri bildirim gibi yeni kişilerden de alacağım geri bildirimlerden de eminim. Bir şey vaat etmek yerine ben söz veriyorum. Her zaman her konuda size yardımcı olacağım…

 

Medyum Firuze ile görüşmek için tıklayın >

 

- Peki Astrocenter’da çalışmak size ne ifade ediyor?

Ben uzun zamandır bu iş içerisinde oluğum için sektöre hakimim diyebilirim. Tam kabuğuma çekilme dönemim gelmişken Astrocenter ile tanıştım. Bu site bana çok güzel insanları tanımam için çok güzel bir fırsat sağladı. Her yerden, her ülkeden arayan kişiler ile o kadar güzel iletişim kurduk ki, fal baktıktan sonra güzel bir sohbet fırsatı bile sağladık. Türkiye'nin en iyi online fal sitesi Astrocenter’a teşekkürlerimi sunuyorum; hiçbir şeyden kısıtlamaması, kaliteli ve güvenilir sunduğu hizmet ile hepimize hitap etmesi çok güzel bir şey. Ben Astrocenter’da çalışmaktan keyif alıyorum ve buradaki kişiler ile uzun süre ilişkimizi sürdürmek istiyorum. Son olarak, hepinizi bekliyorum… 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

Diğer en popüler yazılarımız:

2019 BURÇ YORUMLARI

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...