Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Kağan Ateş'le Su Falı Baktırmaya Hazır Mısınız?

SU FALIMA HAZIR MISINIZ?

Su falı zordur, öyle her "falcıyım" diyen bakamaz. Su falı bakmak için güçlü bir maneviyat bilgisine ve varlıklarla iletişim gücüne sahip olmak gerekir. Yoğun bir faldır, gidilecek noktalar ve konuşulacak temalar uzun uzadıya, detaylıca anlatılır. Su falını hakkıyla, sağlıklı bir şekilde kullanmak için uzun bir seans geçirmelisiniz; su falı çok kısa sürede bakılmaz.

 

Tüm sorularınızı Kağan Ateş'e sorun >

Su falı ortalama 40 dakika sürmektedir, aramak isteyenlere bunun bilgisini vermek isterim. Su falı, bir tas suyun üzerinde beliren silüetleri, suratları, olayları görebilmek; evet hayir sorularıyla belirli bir zaman çizelgesi verebilmektir. Kesinlikle pişman olmayacağınızı temin edebilirim. Su falı baktıran kisinin art niyetsiz ve konsante olması gerekmektedir. Su falı baktıran kişinin aynı soruları tekrar tekrar sormamasi ve konsantrasyonu bozmaması gerekmektedir. Falcıyı can kulağıyla dinlemesi tavsiye edilir.

 

%20 özel indirimle Medyum Kağan'la görüşün >

 

- Su Falı Nasıl Bakılır?

Kasemizdeki Suya dualar okunur ve kağıt parçasına falı bakılacak kişinin adı, doğum tarihi ve annesinin adı yazılır. Daha sonra bu kağıt yakılır, suya atılır. Kötü enerjiler açılsın diye kaseye karabiber atılır. Su falı için konsantre olunması beklenir. Işıkların kısılması, loş ortam yaratılması gerekir. Ayrıca tütsüler yakılabilir veya ada çayı bitkisi tütsülenebilir. Transa geçilmesi gerekir. Varlıkların gücü ve mum ışığının yardımıyla, su yüzeyinde oluşan silüetler yorumlanır.

Hissiyatlarımı da kullandığımda ortaya çıkacak sinerji cok etkilidir ve mükemmel bir fal yorumlamamı sağlar. 

Etkili bir su falına hazırsaniz, benim ve durugörümün desteğiyle süper bir fal seansı sizleri bekliyor. İnanın, pişman olmayacaksınız.

Daha önce hiç deneyimlemediğiniz kalitede bir su falına hazır olun! 

KAĞAN ATEŞ

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


ogulgerek
04/12/2018 13:38
güzel

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...