Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Yeni Yıla Özel Ücretsiz Tarot Falınız: 2019 Nasıl Başlayacak?

Yeni Yıl Tarot Falınız

Yılın son haftası gökyüzü nasıl diye merak ediyorsanız, gelin hep beraber kısaca bakalım. Peki ya yılbaşı akşamı nasıl? Hiç merak etmeyin sizlere kısaca aktarayım hemen. Daha sonra Yılbaşına özel tarot kartlarımızı da çekelim. 

online tarot

24 Aralık Pazartesi günü Ay Yengeç burcunda olacak. 22 Aralık’ta yaşadığımız Dolunay sonrası Ay artık küçülmeye başladı. Aile ile ilgili konular gündemimizde. Maziyi anıyor, eskilere dalıyoruz. Güneş,  artık Oğlak burcuna geçti, daha somut ve kararlı adımlarla; daha gerçekçi ve daha ciddi olarak yol alacağız… Ayakların yere sağlam basacağı, çalışma alanlarımızda planlama yağabileceğimiz bir sürece girdik.

Ay, 25-26 Aralık’ta Aslan burcunda. Neşeliyiz ve kendimize güveniyoruz. Egolarımız biraz yüksek. 

Merkür-Neptün arasındaki gergin açı bizi kararsız plansız kılabilir. Hassas ve alıngan olabiliriz. 

Ay, 27-28 Aralık’ta Başak burcuda ilerliyor. Korumacılık yönümüz baskın, eleştirmeye de açığız. Yoğun bir çalışma azmimiz var. Aman detaylarda boğulmayın! Sağlığınıza özellikle dikkat edin.

Ay-Merkür arasındaki açı mantığımız ile duygularımız arasında kalabileceğimizi, huzursuz dalgın biraz gergin olabileceğimizi söylüyor. Aman dikkat.

29-30 Aralık arasında Ay, Terazi burcunda. Yılbaşı öncesi rahat rahat cilt bakımı yaptırabileceğiniz, yumun dengenin güzelliğin vurgulanacağı ilişkilerin uyum içinde geçeceği iki gün. 

Ay, Merkür uyumlu açısı iletişime rahat bir akış sağlayacak.

Ay, 31 Aralık – 1 Ocak arası Akrep burcunda.  Yeni yıla girerken sezgilerimiz ön planda olacak. Ay çok huzurlu olmadığı için bizler de duygusal açıdan rahat olmayabiliriz.

Ay ile Venüs kavuşumu, bir yandan Güneş-Satürn kavuşumu bir yandan Ay’ın Neptün ve Plüton ile uyumlu açıları 2019’un ilk gününde ilginç yıla adım attığımızı vurguluyor… Hayatı ciddiye alan, gerçekçi, disiplinli, çalışkan yönümüz ile işbirliği yapmaya açık yönümüz birleşiyor. 

Sıra geldi tarot kartlarımıza:

31/12/2018

Durum Kartı: İmparator

Ruh Kartı: Ermiş

tarot kartı

 

Aslı Aydın'la detaylı tarot için tıkla >

 

Gücü kaybetme korkumuz var, sanki elimizden kayıp gidecek ve bir daha sahip olamayacağımız gibi bir his içindeyiz. Karar vermek oldukça zor… Çalışmak, üretmek ve ışık tutmak amacımız. Yılın son günü çalışmak ve üretmek bize iyi gelecek. 

 

01/01/2019

Günün Durum Kartı: Büyücü

Günün Ruh Kartı: Aziz

 

Aslı Aydın'la detaylı tarot için tıkla >

 

Her şey yeniden başlıyor, aklımızdan geçen gerçekleşecek gibi…"Hayal kur ve yarat" diyor Büyücü Merkür…Hayal kurduğun kadarsın. Aziz kartı ise kurallara isyan edebilirsin aman dikkat et diyor. Gelenekçi olduğumuz kadar isyankarız. Mücadeleyi anlatıyor Aziz Kartı…Mücadele edeceğimiz pek de rahat olmayan bir yıl için sakın disiplini elden bırakma ve çalışmaktan geri durma diyor. 

Yeni Yıl sevgi ve hoşgörü ile gelsin. Yeniliklerin kapıları sonuna kadar açılsın ve hepimiz için hayırlısı olsun…

ASLI AYDIN

Daha detaylı bir Tarot açılımı yaptırmak ve doğum tarihinize ve burcunuza göre astrolojik analiz yaptırmak için tıklayın >>

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 


miray07
25/12/2018 01:36
2019 için..

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...