Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Ünlü Kahin Nostradamus’un 2019 İçin Kehanetleri

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Nostradamus’un 2019 Kehanetleri

Nostradamus 16. yüzyılda yaşamış bir Fransız kahindir. Eğer ismi size bir şekilde tanıdık geliyorsa, bu ününün özellikle gelecekle ilgili tahminlerine borçlu olduğu söylenebilir. Nostradamus’un dörtlükleri özellikle kehanet niteliği taşımalarıyla ünlüydü ve dünyada meydana gelecek büyük çalkantıları haber vermekteydi. Peki, bu ünlü astrolog 2019 yılı için ne tahminlerde bulunmuştu? Söyledikleri biraz kaygı uyandırıcı… Keşfetmek için okumaya devam edin.

 

Nostradamus’un en ünlü dörtlüğü şöyle: 

“Genç aslan yaşlı olana üstün gelecek

Hem de savaş alanındaki tek bir çarpışmada

Altın bir kafesin içinden gözlerini çıkartacak

İki yara bir olacak ve o zalimce bir ölümü tadacak.” 

 

Böylelikle 1559’da, bir turnuva sırasında Gabriel de Montgomery’ye (Genç Aslan) karşı geldiği düelloda gözüne isabet eden mızrak darbesi sonucunda ölen II. Henri’nin ölümünü tahmin etmişti.

Yüzyıllardır Nostradamus’un kehanetleri inceleniyor ve gelecekteki olaylarla ilgili bizi aydınlatıyor. Daha fazla beklemeden Nostradamus’un 2019’la ilgili öngörülerini keşfedin:

 

Chat'ten falınız bedava! Tıklayın >

kehanet

 

Nostradamus’un 2019’la ilgili beş kehaneti:

1. Üçüncü Dünya Savaşı

Nostradamus çok sayıda kayıba ve zarara yol açacak büyük bir kargaşayı öngörüyor ve “barışın yıkımın küllerinden doğacağanı ve çok az kişinin onun değerini bileceğini” söylüyor. Bu kargaşa 2025 yılına kadar sürecek ve iki büyük gücü karşı karşıya getirecektir.

 2. Terör olaylarının yükselişi

Nostradamus’un öngördüğü Üçüncü Dünya Savaşı’nın kaynağında ise dünyanın çeşitli bölgelerinde meydana gelen terör olayları bulunmakta. Çok sayıda travmalara ve trajedilere sebep olan terörist saldırılar gibi olaylar artacak, uluslararası ölçekte sorunlara ve kargaşalara yol açacak.

 

Sorularınızdan kurtulun! 5 dk Fal Bedava >

 

 3. Seller ve kasırgalar

Ünlü kahin 2019 yılında “suların yükseleceğini ve toprağın onların altında ezileceğini” söylüyor. İklim değişiklikleri özellikle ABD’de büyük ölçekli kasırgaların artmasına sebep olacak. Avrupa kıtasındaki ülkelerde ise çok sayıda sel meydana gelecek. Bu tür doğal afetler sayısız silahlı mücadeleye yol açacak.

 

 4. Küresel ısınma kontrolden çıkıyor

Nostradamus “kral ormanları soyacağını, gökyüzünün delineceğini ve toprakların sıcaktan yanıp kül olacağını yazıyor. Bu tahmin Amazon Ormanlarının yok olmasını ve ozon tabakasındaki deliğin büyüyerek Dünya’nın daha fazla Güneş’in zararlı ışınlarına maruz kalmasını öngörüyor olabilir.

 5. Tıptaki gelişmeler

Nostradamus’un tahminlerine göre 2019 yılından itibaren tıp alanındaki ilerlemeler doğal olarak insanların umutlarını artıracak ve insanların 100 yıldan bile daha fazla yaşamasını mümkün kılacak.

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...