Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Meleklerle İletişim: Meleklerden Nasıl Yardım İstenir?

MELEKLERLE İLETİŞİM

Bu yazımda sizlere rehberlik eden, günlük hayatınızda yardımcı olan, ve sizi her türlü kötülükten koruyan melekleriniz ile nasıl iletişim kurabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

 

Gerçek falcılarla kaliteli fal burada >

 

Hepimiz mutlaka duymuşusuzdur koruyucu ve rehber melekleri ...  Ne zaman başım sıkışsa, ne zaman çıkmazda olursam, ne zaman korkam, meleklerimle iletişime geçerim. Nasıl mı? Öncelikle sizlere anlatmak isterim:  Melekler ile tanışmam spiritüel danışman olan bir arkadaşımın bana bikaç bilgi vermesiyle başladı. O günden sonra hayatım ve hayata bakış açım bir daha asla aynı olmadı. O gün bende güzel bir enerji olduğunu ve bunun koruyucu Mikail’in gücü olduğunu söyledi. Arkadaşım, Mikail’in beyaz ve mavi ışık saçan bir melek olduğunu ve bu meleğin beni korumak için hep yanımda olduğunu söyledi. Bu, beni çok şaşırttı. Çünkü rüyalarımda çoğu zaman bana uyarılarda bulunan, yaşlı bir erkek görüyordum. Sohbetin derinliklerine inmemizin ardından bana bazı önerilerde bulundu. Tabii sürecin sonund,  kendi deneyimlerim de oldu. Size bu deneyimleri madde madde sıralayacağım. Emin olun çok işinize yarayacak ve hayatınızı değiştirecek!

 

Aşk hayatınızın geleceğini Gizem Soyhan'a danışın >

meleklerle iletişim

 

Size tavsiyem öncelikle onunla iletişime geçmeye çalışmanızdır. Ona doğrudan sorun : "Benim kodum ne?" Yanıt anında gelecektir. Yanıt tıpkı bir iç ses tarzında oluyor. Bu bir sayı da olabilir, bir sözcük de. Fakat kodu düşündüğünüzde tamamen sizinle alakası olan, anlamlı bir yanıt olduğunu fark edecek ve çok şaşıracaksınız.

  • Öncelikle ona tamamen güvenip net şekilde komutlar vermelisiniz. Örneğin: "Sevgili baş melek Mikail, bana .......... konusunda yardım edeceğini biliyorum. Sana çok teşekkür ederim."
  •  İlk zamanlar denediğinizde ani ve şaşırtıcı gelişmeler yaşayacaksınız. Bu size saçma gelebilir fakat bir süre sonra gerçekten şaşıracaksınız. Kayıp eşyalarınız tuhaf bir şekilde sizin için bulunacak ve karşınıza çıkacak. Benim en şaşırdığım noktalardan biri buydu. Uzun süredir arayıp bulamadığım en sevdiğim küpemi oturma odamda sehpanın üzerinde buldum!
  • Korkularınızı onlara anlatın... Unutmayın ki onlara izin vermezseniz, özellikle ciddi konularda size izinsiz yardım edemez,  size müdehale edemezler. Size korku kutusu çalışmamdan da bahsetmek isterim. Öncelikle minik bir tahta kutu alın. Her gece yatağa yatmadan önce korku ve endişelerinizi, sizde olumsuz enerji üreten duygularınızı, anılarınızı bu kutunun içerisine anlatın ve sonrasında meleklere seslenerek dileğinizi dile getirin.  Ardından kutuyu kapatıp yatıp uyuyun. Kısa bir süre sonra bütün sorunların tuhaf bir şekilde ortadan kalktığını göreceksiniz.

 

Gizem Soyhan'la falın 10dksı sadece 1 € ! >

 

  • Kötü bir durumla karşılaştığınızda meleklerden yardım alabilirsiniz. Onlar bu durumla mümkün olan en az zararla kurtulmanızı sağlayacaklardır. Yalnız unutmamakta fayda var : Melekler saf iyiliğe gelir. Onlar, iyi niyetli dileklerinize her zaman olumlu yanıt verirken, zararlı sonuçlar doğuracak dileklerinize yardım etmeyecek, aynı zamanda uzaklaşacaklardır. Meleklerden maddi konularda yardım isterken para kelimesini kullanmamaya özen göstermeliyiz. Bunun yerine ‘’bereket’’ cümlesini kurmalıyız. Unutmayalım ki onlarda bizim iyiliğimiz için bize sonsuz bir hizmet isteğinde bulunurlar.
  • Sevgi ve iletişim konularında da onlardan yardım alabilirsiniz. Anlaşamadığınız ve bir türlü ortak nokta bulamadığınız bireyler ile aranızdaki iletişim bağını güçlendirmek için sadece baş meleklerinizden yine yardım alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken onlarla içsel olarak konuşmaya çalışmak. İnanın sadece onları düşündüğünüzde bile içinizin huzurla dolacak.

GİZEM SOYHAN

Diğer popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...