Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Param Nasıl Bereketlenir? Evinizdeki Bereketi Artıracak Yöntemler

Öncelikle hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

Bu yazımda sizlere paramın bereketlenmesi için yıllardır uyguladığım birkaç yöntemi anlatacağım. Bu yöntemler sayesinde evinizdeki enerji akışlarını kontrol ederek hanenizin bereketini artırabilirsiniz.

Param nasıl bereketlenir?

İşte kazandığınız paranın daha bereketli olması için önereceğim birkaç yöntem:

 

Gizem Soyhan'la falınız sadece 1 Euro! >

 

1. Enerji akışının olduğu alanları tespit edin

Yapmanız gereken ilk şey evinizde enerji akışının olduğu alanları tespit etmek. Örneğin benim evimde her zaman ilginç bir şekilde su problemleri oluyordu. Musluklar ve sifon bozuluyor, sürekli su sızıntısı ve vana patlaması gibi tuhaf sorunlar yaşıyordum. Kazandığım paranın hiçbir bereketi olmadığını farkettiğimde çok üzülüp araştırmaya başladım. Bu araştırmanın sonunda birkaç yöntem buldum. Öncelikle neleri yanlış yaptığımı tespit etmem gerekiyordu. Evimin içerisinde tuvalet ve banyo kapılarım her zaman açık durur ve bozuk olan musluklardan içeri sürekli su sesi gelirdi. Bu, bende farkında olmadan yanlış kodlamalara sebep oluyordu.

Evinizin bereketini artırmak için yapmanız gereken ilk şey musluk ve vanaları onartmak ve asla tuvalet banyo kapılarını açık bırakmamak. Bir evde su problemleri varsa, o evin bereketi olmaz! 

 

2. Enerji akışını dengelemek için ayna kullanın

İkinci olarak, banyo ve tuvalet kapılarına tek parça halinde olan  bir ayna yapıştırmak gerekiyor. Ama dikkat edin! Aynaları tuvalet ve banyonun iç tarafına değil, dış tarafına yapıştırmalısınız. Bunun amacı ev içerisindeki iyi enerjiyi doğrudan dışarı çıkaran kanallara göndermemek. İyi enerjinin içeride kalması gerekiyor.

 

3. Mutfak ve banyo kapılarını her daim kapalı tutun

Daha sonra mutfak kapısının da her zaman  kapalı olması gerektiğini, açık olduğu takdirde bilinç altımın sürekli yemek yemem gerektiğini söylediğini keşfettim. Evde mutfak ve banyo kapıları her zaman kapalı olmalı! 

 

Duyduklarınıza inanamayacaksınız! Hemen tıklayın >

 

4. Evinize değişik bitkiler koyun

Bitmedi! Salonunuzda mutlaka ama mutlaka güneş vuran bir bölgede bitki alanı olması gerekiyor. Bitkiler iyi enerjiyi artırır ve enerji yönünden zengindir. Bu yüzden salon ya da oturma odanızı birkaç yeşil bitkiyle süslemeniz çok önemli.

 

4. Kapı alnına bozuk paralar yapıştırın

En önemli kısma geldik:  Evinizin giriş kapısının iç kısmına, kapı alnına biri yazı biri de tura olacak şekilde iki bozuk para koyulması gerekiyor. İnanın kazancımda ve bereketimde inanılmaz artış sağladı. Bu yöntemi önerdiğim tüm arkadaşlarım ve danışanlarım da aynı şeyleri söylüyor üstelik!

 

5. Sirkeli suyla durulanın

Dikkat etmeniz gereken bir başka husus daha var. Sirke, kötü enerjilerinden arınma ve enerji tazeleme konusunda bire birdir. Bu yüzden banyo yaparken mutlaka ama mutlaka durulanma suyuna sirke damlatıp kötü elektrikten arınmamız gerekiyor.  

 

6. Adaçayı ve nohut karışımı

Son olarak, evinizde her zaman bir vazonun içerisinde adaçayı ve nohut taneleri bulundurun. Bu karışım size huzur verecek.

*** Unutmayın, bunların haricinde sık sık bereket duası okumayı da ihmal etmemek gerekiyor!

 

Gizem Soyhan'la aşk falınız sadece 1 Euro >

 

Yazdıklarım size saçma gelebilir. Ancak denemekle bir şey kaybetmeyiz değil mi? Ben de “bir deneyeyim” diyerek başladım ve müptelası oldum. Şimdilik size birkaç yöntem saydım, merak eder ve daha fazlasını öğrenmek isterseniz beklerim.

Unutmayın, benimle Astrocenter üzerinden iletişime geçebilirsiniz! Buraya tıklamanız yeterli....

GİZEM SOYHAN

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...