Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Fal Tüyoları: Falcınızı Nasıl Seçmelisiniz?

Fal, bir çözüm arayışıdır aslında. Kimse mutluyken falcının kapısını çalmaz. Ya sevgiliden ayrılmışsınızdır, ya eşinizle aranızda sorunlar vardır ya da iş hayatınızla ilgili sıkıntılarınız ön plandadır...

 

 

Mevzu her ne olursa olsun, size fal bakan kişi eğer yaşadığınız problemin ana kaynağını görüp bunu detaylandırabiliyorsa, geçmişten bugüne köprü kurup bugünün şartlarını ortaya koyabilirsa; gerekenleri doğru yorumlayıp size rehberlik edebiliyorsa, bilin ki doğru kişiye danışmışsınızdır. İyi bir falcı size bir uyanış sağlayabilmeli, yeni ve daha güçlü kararlar almanıza yardım etmelidir. Danıştığınız falcı sizi pozitif olarak dönüştürebilmelidir. Problemi tespit edebilmeli, sizi aydınlatabilmeli, çözüm üretmeli ve doğru öngörülerde bulunmalıdır.

 

 Sezgi Akbulut'la ilk falınız 1 Euro >

 

Fal denince herkesin aklına genellikle gelecekle ilgili sorular gelir. Ancak geleceğe dair yorumlar sizi geçici olarak rahatlatsa da uzun vadede işinize yaramayacaktır. Bu yüzden geleceğinizi merak ettiğiniz için değil, şu anki gündeminizi oluşturan somut konular üzerinden danışmayı tercih edin. Fal bakan kişi kitap okuyor mu? Psikolojiden anlıyor mu? Kişisel değişim ve enerji dönüşümüyle ilgili bir fikri var mı? Erkek ve kadın zihnini keşfedebilmiş mi? Karakter ve kişilik analizleri tutuyor mu? Fal baktırırken bunları kendinizce puanlayın. Çıkan sonuç o kişinin sizin hayatınıza dokunup dokunmadığıyla birebir ilintilidir.

Özel seans için sayfama beklerim. Hemen tıklayın!!

SEZGİ AKBULUT

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...