Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Ayrı Olduğunuz Sevgilinizin Sizi Araması için Ne Yapmalı ?

Son zamanlarda sıklıkla duyduğum ve herkesin benden talep ettiği şey, ayrı olunan sevgiliyle telepatik olarak iletişim kurmak… Evet yanlış okumadınız, bu soru bana belki de binlerce kez sorulmuştur.

 

Online Falın 10dksı 1 Euro! > 

 

Şu anda ayrı olduğumuz sevgilinizle telepatik olarak iletişim kurmanız mümkün mü? Sevgilinizin sizi araması için ne yapmalısınız? Bunlar cevabını en çok merak ettiğimiz sorulardandır.

 

Aşk hayatınızın geleceğini Medyum Marta'ya sorun >

 

Ayrıldığımız sevgilimizin bizi arayıp aramayacağını merak ettiğimiz o sancılı süreci eminim her insan hayatında birkaç kez deneyimlemistir. Peki onun sizi aramasını nasıl sağlarsınız? Sizlere basit ama yüzde yüz çalışan bir yöntem sunuyorum:

Öncelikle sevgilimizin göz çevresini gözümüzde canlandırıyoruz. Eğer yüzünü canlandıramıyorsanız elinize bir fotoğrafını alıp konsantre olabilirsiniz. Bu noktada iyice konsantre olduktan sonra sevgilinizin üçüncü gözüne, yani iki kaşının ortasındaki alana çalışacağız.

Bu alana odaklandıktan sonra, gözümüzde saat yönünde dönen mor bir halka canlandırmamız gerekiyor. Halka dönerken « Beni ara » diye tekrarlayın. Sevdiğinize söylemek istediğiniz her ne varsa dile getirebilirsiniz. Ancak burada en önemlisi, söyleyeceğiniz her cümleyi kırk kez tekrar etmeniz. İşin sırrı, dileğinizi kırk kez tekrarlamanızda. Bu çalışmayı düzenli aralıklarla birkaç kez tekrarladığınızda eski sevgiliniz sizi hiç beklemediğiniz bir anda arayacak.

Bu çalışmayı yaparken sakin bir ortamda bulunmanız ve tek başınıza olmanız çok önemli! 

Deneyin, faydasını görecekseniz!

Sevgi ve saygılarımla 

MEDYUM MARTA

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...