Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Meleklerden Yardım İsteme Ritüeli

Belki bugüne dek hiç denemediğiniz bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum..bazen sorunlarımız ile baş etmek öyle zor hale gelir ki olayların tam göbeğindeyken savrulduğumuzu hisseder; yer, yön belirleyemez duruma geliriz. Bu noktada ''sihirli bir değnek olsa da…'' der dururuz değil mi?

 

 

Bizim algımızın çok ötesinde yaratılmış, mana alemine ait varlıklardır melekler. Koşulsuz sevgi ile hareket ederler. Onlardan her daim yardım istememizi beklerler. Yeter ki onların varlığını hissedip her an her konuda yardım alabileceğimizin bilincinde olalım… Peki meleklerden nasıl yardım istenir? Aşağıdaki yöntem, bu yöntemi içtenlikle uygulayan herkeste işe yarıyor. Deneyin, göreceksiniz.

Zihninizi sakinleştirin.. Dilerseniz başlamadan önce yaklaşık 10 dk kadar şifa müziği dinleyebilirsiniz. Gözlerinizi kapatın. Derin derin nefes alın ve şunu söyleyin: “Sevgili meleklerim, lütfen bana yardım edin. Yüce yaradanın da müsaadesiyle şu işim için ne yapmalıyım?” Veya “şu işimin şifalanmasını ve çözülmesini sağlayın lütfen.” Eğer ilişkinizle ilgili sorun yaşıyorsanız “şu kişi ile ilişkimin düzelmesini talep ediyorum”, “lütfen .... kişinin beni aramasını sağlayın” gibi kısa ve net cümlelerle niyetinizi belirtin ve ardından “teşekkür ederim, şükürler olsun” deyin. Bu işlemi 1 hafta boyunca gün içinde her an, aklınıza geldikçe tekrarlayın..

 

 Sezgi Akbulut'la ilk falınız 1 Euro >

 

Eğer dileğiniz hayırlı ise veya doğru kanalla isteyebildiyseniz meleklerden size birtakım işaretler gelir. Bunları fark ettikçe şükredin. Bu işaretler ne olabilir? Örneğin peş peşe rakamlar görürsünüz (111, 555,222 gibi) Bunları bir anda bir arabanın plakasında, televizyonda ya da bir tabelada görebilirsiniz. Bir an gökyüzüne baktığınızda bir bulut farkedip onu bir melek suretinde görebilirsiniz. Kuş tüyü en belirgin melek işaretidir. Kapıları, camları kapalı bir odada elinizle bırakmış gibi bir tüy gözünüze çarpabilir. Bunları görmeniz, meleklerin dileğiniz için çalıştığı anlamına gelir. Her defasında şükredin ve tüm kalbinizle bu ritüeli hayatınızın bir parçası haline getirin. Böylece siz dilersiniz, mucizeler kapınızı çalar.

Özel seans için buraya tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

SEZGİ AKBULUT

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...