Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

İlişkiniz bitti ve belki de ikiniz de yaşamlarınızı yeniden düzenlediniz ama bir gün korktuğunuz başınıza geldi ve rüyanızda eski sevgilinizi gördünüz! Rüyanızda eski sevgiliyi görmek çoğu zaman rahatsız edici olabilir zira bilinçaltımız bizi derinlere sakladığımız hatıraları gün yüzüne çıkarmak zorunda bırakabilir. Peki bu ne anlama geliyor? Endişelenmenize gerek yok, bu oldukça sık karşılaşılan bir rüya türüdür ve kesinlikle onunla yeniden bir araya gelmek istediğiniz anlamına gelmemektedir!

Bu sabah kötü bir ruh haliyle uyandınız. Sebep? Eski sevgilini hatırlamak istemediğiniz halde onu rüyanızda gördünüz. Bilinçaltınız size ne demeye çalışıyor? Yoksa onunla yeniden bir araya gelmek mi istiyorsunuz?

 

Rüyada eski sevgiliyi görmenin anlamı nedir?

Merak etmeyin, rüyada eski sevgiliyi görmek hatta onunla sevişmek çok yaygın karşılaşılan bir durumdur. Bu, yalnızca eski aşkınızla yeniden bir araya gelmek istediğinizi yahut şu anki ilişkinizden memnun olmadığınız anlamına gelmez.

Eğer ona karşı hala bir şeyler hissediyorsanız: Sebebi başka yerde aramanıza gerek yok. Bu ilişkiyi bir türlü unutamıyorsunuz ve bu sebeple geceleri sık sık onu karşınızda buluyorsunuz.

 

Eğer bu ilişkinin yasını tutuyorsanız: Eğer bir ilişkiniz varsa, aman dikkat! Bilinçaltınız sizi şu anki birlikteliğiniz konusunda uyarmaya çalışıyor. Geçmişte yaşadıklarınıza benzer bir durumla karşı karşıya olabilirsiniz. Çok geç olmadan bu konu üzerine eğilin!

 


Aşk hayatınız üzerine danışmaya, tavsiyeler almaya ya da sizi nelerin beklediğini öğrenmeye

ihtiyacınız varsa aşk konusunda uzman falcılarımıza danışın.

Yalnızca falcılarımız sizi dürüstlükle yanıtlayabilir.

Aşk hayatınızın geleceğini en iyi falcılarımıza sorun > 


 

Eğer bekarsanız: Bu tip rüyalar ancak duygusal yakınlıktan mahrum olduğunuz anlamına gelebilir.

 

Eğer rüyanızda eski sevgilinizle seviştiğinizi görüyorsanız : Bu, artık başkaları tarafından arzulanmamaktan ya da şu anki ilişkinizde bir kırgınlık, bir ayrılıktan yaşamaktan dolayı duyduğunuz korkuya işaret ediyor olabilir.

Gördüğünüz bu rüyalar yüzünden kendinizi huzursuz hissediyorsanız, size tek bir tavsiyemiz var: Bu rüyalara ve eski sevgilinize fazla kafa yormamaya dikkat edin. Zira onu ne kadar çok düşünürseniz, o sıklıkta onunla ilgili rüya görmeye devam edecekseniz.

 

Eski sevgiliyi rüyada başka biriyle beraber görmek ne anlama gelir?

Bu rüyanın yorumu oldukça açıktır: Onu başkasıyla birlikteyken gördüyseniz size geri dönmesini istiyorsunuz demektir. Eğer onun da hala size karşı duyguları varsa geçmişte yaşadıklarınızı yeniden canlandırmayı istiyor olabilirsiniz.

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...