Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

Zeynep Hanımın gözünden fal serüveni

Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Gelecekte istediği bir şeyin nasıl sonuçlanacağını herkes merak eder. Bende de bu merak fazlasıyla vardı ve falcılar hep dikkatimi çekmişti. Fal bakma hikayem erken yaşlarda çevremdeki gördügüm ya da bir yere gittigimde karşılaştığım falcılara özenmekle başladı ve kendime bende deneyebilirim dedim. Başarısız olma riski de varken kahve falından başladım sonra katina ve tarot fallarına bakmaya başlamamla gerçekleşti benim fala başlama hikayem. Oldukça başarılı olunca daha çok insana ulaşmak istedim.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Yaklaşık 13 yıldır fal bakmaktayım.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve falı, Tarot falı, Katina falı

Zeynep Hanımla konuşup gerçek fal baktırın
HEMEN ARA

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize biraz anlatmanız mümkün mü?

Söylediklerimin çok çıktığına şahit oldum. Duyumlar aldım. Fal baktığım bir bayanın çocuğunun iyi bir üniversite kazanacağını ve aynı şehirde olacağını belirttim ve çıktı. Görüşmediği küs olduğu kızının da hamile olduğunu söyledim ve oğlan kardeşinin maddi bir kayıp yaşayıp sıkıntı çekeceğini ve kızıyla küs olduğu için benim dedigim gibi kızının 2 çocuğuna hamile oldugunu öğreniyor  bana fal baktırdıktan sonra oğlu da aynı şehirde üniversitede iyi bir bölüm kazanıyor erkek kardeşi de boşandığı eşinin açtığı davalarla ondan fazla bir para çıkmasıyla maddi zorluk yaşıyor ve çok çok genç bir kıza fal bakmamla defalarca cıkması üzerine çok baktık ve sevgilisiyle evlenmeyi çok istesede ailesi istemiyormuş oğlanın fakat ben ısrarla geç de olsa evleniceklerini mutlu olacaklarını söylesem de oğlanın ailesi katti suretle istemedi aradan birkaç yıl geçince oğlan ailesini ikna ediyor güçte olsa ve böylelikle benim dedigim gibi evleniyorlar hem de hiç problem yaşamadan ve çok bunun gibi örnekleri ve daha değişik fallarımın çıktığını çok söyleyenler oldu.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Fala inanma falsız kalma cümlesi vardır türk kültüründe. Fala baktırmak için sorun yaşaması gerekmez genel hayatında. Para, aşk herşey için baktırılabilir bir durum olması gerekmez baktırmak için. Kim merak etmez ki geleceğini ne yaşayacağını...

 

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Beni aramalılar çünkü fal baktıklarımdan baktığım falların çoğu çıkıyor ve ben asla olmayacak bir şeye olacak diye umut vermem olumsuzda olsa hakikatleri öğrenmek ona göre daha iyi adım atmak için aramalılar. Arayacaklara vaatlerim hakikatler neyse bazı şeylerin iç yüzü elimden geldiğinin fazlası yardımcı olup yön vermeye çalışacağım bunları vaat etmekteyim!

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

 


Elif Kalendaroğlu

Elif Kalendaroğlu

Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...