Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

6 – 12 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Fal uzmanı Selin Açıkgöz sizin için bu hafta burcunuzu neler beklediğini yazdı. Burçlara özel 6 Haziran – 12 Haziran için genel fal açılımı! Haftaya bu yazıyı okumadan başlamayın. Bazılarında görünen konular çok önemli ve büyük...

Güzel bir hafta geçirmenizi diliyoruz.

Burcunuzu seçin ve sizi bu hafta neler beklediğini öğrenin.

Koç

Koçlar bu günlerde güven duygularını ve iyimserliklerini göstermeleri,  bir şeyi anlamak veya anlamlı bir şey yapmaları gerekecektir. Gelen davetler olursa onları kaçırmasınlar. İçlerinden bir kişiyi arayıp görüşmek geliyorsa, bunu ertelemesinler. Kabuklarına çekilmemelerini tavsiye ediyorum. Gelen fırsatı değerlendirmeleri ve iyi bir fırsat olduğunu anlamaları gerekir. İstinaflarını izlemeye, büyük aşkı bulmaya veya Koçları derinden mutlu edebilecek imkanları olabilir.

Sevgili Koçlar, bu hafta doğru ve dengeli karışımı bulmayı, ve tüm gerginliklere rağmen, karşıtları birleştirmeyi deneyin. Konulara sakince yaklaşın ve yakında bütün gelişmelerin derin anlamını anlayacağınıza güvenin. Dışınızda olan veya cansız şekillere bağlı kalmayın. Gizli anlamları arayın. Derin inancınızın size rehberlik etmesine müsaade edin.

Tüm burçları görün

 

   

Boğa

Boğalar bu hafta iyi bir şeyler elde edebilirler ve mutluluklarını şükranla paylaşabilirler. Ayrıca karşılarına kurnazca düşünceler ve davranışlar sergileyen durumlardan/kişilerden uzak dursunlar. Hilekar davranmalarına hiç gerek yok. Şimdilik bu tarz olaylara karışmasınlar ve tarafsız davranışlar sergilesinler. Şimdi bunlarla meşgul olmanın zamanı değil.

Sevgili Boğalar, bu hafta eski ve zamanı geçmiş tutumları, durumları bitirme, ve yeni durumları oluşturma zamanıdır. Bu düşünceler, tutumlar, çevrenizdeki insanlar ya da başka maddi ve manevi şeyler olabilir. 

Tüm burçları görün 

 

 

İkizler

İkizler bu hafta kısıtlamalarla karşılaşabilir. Bunlar kendi istedikleri kısıtlamalarda olabilir (mesela diyet, veya kötü alışkanlıkları azaltma gibi). Böyle diyet konusu değilse bazı engellemeler ve yasaklarla karşılaşırlar. Dışardan gelen engellemelerde ve kısıtlama durumlarında fazla iyimser, umursamaz ve cana yakın yaklaşmayın. Kendilerini dayanıklığa hazırlasınlar, önlerinde zor bir maraton olabilir. Buna hazır olsunlar ve zor adımlar atmaya karar versinler.

Sevgili İkizler, bu hafta Bu haftanın konusu sizin için önemli bir görev olabilir. Bu konuyla uğraşma zamanı gelmiştir. Şu an bu olayı çözmeniz için hem gücünüz hem imkanınız var. Girişimci olun, aktif adımlar atın. Vazifenizi başarı ile tamamlayın.

Tüm burçları görün

 

 

Yengeç

Yengeçler bu hafta bir duruma azim ile düzen ve sistem getirmeleri gerekecek. Pes etmeden ilerlemeleri gerekecek. Bir durumu gerçekleştirmeleri sözkonusu. Çevrelerine veya iş ortaklıklarında fazla iyimser olmasınlar. Önce kendi çıkarlarını düşünsünler ve bunları açık açık masaya koysunlar. Yollarına çıkanların büyük değerini anlamaları ve önemsiz sandıkları şeylere bile gözlerini açıp ve önemsemeleri gerekebilir.

Sevgili Yengeçler. Bu hafta sizi sıkan ve daraltan durumlardan/olaylardan çıkın.  Sizi tutsak eden engelleri aşın ve yeni bir başlangıç için adım atın. Hedeflerinize odaklanın ve hemen harekete geçin. Bunun için ne gerekiyorsa her şey elinizde var, hiçbir şeyi beklemek zorunda değilsiniz.

Tüm burçları görün

 

 

Aslan

Aslanlar bu hafta bazı içinden çıkamadıklarını düşünecekleri durumlar, duygular gündeme gelebilir. Biri onlara karşı olan gücünü kötüye kullanabilir, ve Aslanlar bunun karşısında kendilerini güçsüz ve çaresiz hissedebilirler. Bu eşlerine dostlarına karşı veya bir otoriteye karşı olan bir durum olabilir. Belki de biri onları şeytan gibi baştan çıkarmayı deneyebilir. Temkinli olsunlar. Pes etmesinler. Şimdiye kadar olan fikirlerinden ve akıllarında olan şekillerden vazgeçmek zorunda değiller. Sezgilerine güvenmeleri önemlidir. Anlayışlı, uysal ve sevgi ile yaklaşımlarda bulunsunlar. Belki de anlayışlı bir erkekten yardım/fikir alabilirler.

Sevgili Aslanlar, Bu haftanın konusu sizin için önemli bir görev olabilir. Bu konuyla uğraşma zamanı gelmiştir. Şu an bu olayı çözmeniz için hem gücünüz hem imkanınız var. Girişimci olun, aktif adımlar atın. Vazifenizi başarı ile tamamlayın.

Tüm burçları görün

 

  

Başak

Başaklar bu hafta sabırlarını zorlayacak durumlarla karşılaşabilirler.  Azimli olurlarsa her şey yolunda gidecektir. Durumlar onları ne kadar zorlasa da, yapılması gerekenleri ertelemesinler. Hemen harekete geçip, yorulsalar da bu durumu halletmeye, çözmeye baksınlar. Başaklar için en doğru olanı ölçülü düşünsünler ve adımlarını net ve kararlı atsınlar. Onları üzebilecek bir karar bir adım olsa dahi.

Sevgili Başaklar, bu haftanın konusu biraz sıkışmış bir halde ve önce temel dönüşlerden, fedakarlıktan veya yeni değerlendirmelerden sonra açılıp canlı şekilde büyüyecektir. Verimli bir zemine adım atarsınız. Yaşama gücünüze ve diriliğinize güvenin. Konunuz canlanana kadar üstünde durun.

Tüm burçları görün

 

 

Terazi

Terazilerin bu hafta onları başarıya götüren bir fırsat, bir teklif karşılarına çıkabilir. Bu iyi bir maddi kazanç sağlamalarına yararlı olabilir, yada bir maddi destek gelebilir. Ne olursa olsun, sağlam bir fırsata hazır olsunlar. Yalnız gelen haberler bekledikleri şekilde olmayabilir. Belki hiç ummadıkları bir yerden olabilir veya bu haberi hiç beklemiyorlardır. Kalplerinden geçen bağlayıcı bir karar versinler.

Sevgili Teraziler, bu hafta doğru ve dengeli karışımı bulmayı, ve tüm gerginliklere rağmen, karşıtları birleştirmeyi deneyin. Konulara sakince yaklaşın ve yakında bütün gelişmelerin derin anlamını anlayacağınıza güvenin. Dışınızda olan veya cansız şekillere bağlı kalmayın. Gizli anlamları arayın. Derin inancınızın size rehberlik etmesine müsaade edin.

Tüm burçları görün

 

 

Akrep

Akrepler bu hafta canlı bir gelişme, yaratıcılık ve verimlilik ile alakalı konuları olacaktır. Karşılarına çıkan konuya olumsuz bakmasınlar. Zorlayıcı bir maraton hiç söz konusu değil. Attıkları adımlar çok kolay ve ferah olacaktır. Beklesinler ve sevgi dolu bir jeste, içtenlikle gelen barış göstergesine hazır olsunlar.

Sevgili Akrepler, bu hafta eski ve zamanı geçmiş tutumları, durumları bitirme, ve yeni durumları oluşturma zamanıdır. Bu düşünceler, tutumlar, çevrenizdeki insanlar ya da başka maddi ve manevi konular olabilir. Konuları ölçülü ve gerçekçi bakışla gözden geçirin. Düzen kurarken yolunuzdan şaşmayın. Planlarınızı tutarlı,  ve esnek bir azimle gerçekleştirin.Tüm burçları görün

 

 

Yay

Yaylarda bu hafta bir fırsat keşfedilmek ve geliştirilmek istiyor. Bu fırsat önemli bilgi, tedbirli yargı içeriyor ve bu fırsat Yaylara netlik kazandırabilir.  Çok fazla sezgilerine güvenmesinler ve konuya fazla anlayışlı, uysal ve sevgi dolu yaklaşmasınlar. Belki de bu özelliklerle bir erkek yaklaşımda bulunabilir. Bu erkeğin yaklaşımına ve hareketlerine fazla güvenmemeleri gerekebilir. Hedeflerini yüksek tutsunlar. Olaylara kuşbakışı görünüşten baksınlar ve ufuklarını genişletsinler. Geleceğe güvensinler.

Sevgili Yaylar, bu hafta İhtiyatlı ama kararlı şekilde korkularınızın gözüne bakın. Ufuktaki umut verici yıldızı arayın. Başkalarının sizi şaşırtmasına ve etkilemesine izin vermeyin. Daima kendiniz olun. Ne istediğinizi anlamak için biraz kabuğunuza çekilin. Yeniliklere adım atmak için gücünüzü içinizde toplayın.

Tüm burçları görün

 

 

Oğlak

Oğlakların bu haftanın konusu öfke, hayal kırıklığı, belki de birinin incinmesi olabilir. Zevklerini ve tutkuları için savaşmak üzere pençelerini göstermesinler. Evet, bu konuyla ölçülü biçimde ilgilenmenin zamanı geldi ve bunu başarmayı kendilerine görev edinmeleri gerekir.

Sevgili Oğlaklar, bu hafta hedeflerinize odaklanın ve hemen harekete geçin. Bunun için ne gerekiyorsa her şey elinizde var, hiçbir şeyi beklemek zorunda değilsiniz. Bunu yaparken kırılgan veya kırıcı olmayın. Ölçülü davranın.

Tüm burçları görün

 

 

Kova

Kovalar için bu hafta sevgi, aşk veya gönülden verecekleri bir karar konuları olabilir. Atacakları adımlardan korkmasınlar. Vicdan azabı çekmeleri ve pişmanlık göstermeleri gerekmez. Ama yine de bu konuyu biraz bekletsinler. Şu an hiçbir şeyi olumlu çözemezler. Çözüme ulaşmayı da zorlamasınlar. Bu bekleme ve düşünme dönemini dinlenmek için kullansınlar, güçlerini toplasınlar.

Sevgili Kovalar, Bu haftanın konusunu çok fazla umursamayın ve iyimser düşünün. Bu konu sizin için önemli bir görev olabilir. Bu konuyla uğraşma zamanı daha sonra gelecektir. Şu an bu olayı çözmeniz için gücünüzü toplayın.

Tüm burçları görün

 

 

Balık

Balıklar bu hafta sevgi dolu ve konulara uyumlu yaklaşmak isteyebilirler. Belki de Balıklara bu şekilde yaklaşanlar olacak. Ama gelecek günlerde akıllarında olan hedefleri bir kez daha gözden geçirsinler. Şüpheli yaklaşmalarında yarar var. Kandırılmalarına izin vermesinler. Durumları derin sorgulasınlar.

Sevgili Balıklar,  bu hafta dışınızda olan veya cansız şekillere bağlı kalmayın. Gizli anlamları arayın. Derin inancınızın size rehberlik etmesine müsaade edin.

Tüm burçları görün

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...