Mutluluğun Reçetesi by

Deneyimli Uzmanların Hayat İncileri

20 - 26 Haziran Haftasında Burcunuzu Neler Bekliyor?

Fal uzmanı Selin Açıkgöz sizin için bu hafta burcunuzu neler beklediğini yazdı. Burçlara özel 20 Haziran – 26 Haziran için genel fal açılımı! Haftaya bu yazıyı okumadan başlamayın. 

Bu fallar çok genel durumları kapsıyor. Mutlu haftalar dileriz.

 

Burcunuzu seçin ve sizi bu hafta neler beklediğini öğrenin.

Koç

Bu hafta bir eksiklik, dengesizlik ve belirsizlik içeren konularla karşılaşabilirsiniz. Aktif girişimlerde bulunmayın. Hareketlilik getirmek için bulunduğunuz girişimler boşa çıkabilir. Mevcut sorunlarınızı çözmekte başarısızlık yaşayabilirsiniz. Kurnaz davranın. Hilekar davranmanız gerektiren durumlarda bu yeteneğinizi kullanmaktan kaçınmayın.

Sevgili Koçlar, bu haftanın konuların sonucunda gönülden bağlayıcı bir karar vermeniz gerekecektir. Birlikteliğinize ve bağlılıklarınıza önem vermeye özen gösterin.

Tüm burçları görün

 

   

Boğa

Bu hafta boş vaatler ve boş sözler alabilirsiniz. Aldığınız sözlerin arkasında ileride muhtemelen durulmaz. Eleştirel ve soğuk davranmayın. Aceleci olmayın. Gereksiz savaşlara girmeyin. Bunun yerine kurnaz davranın. Hilekar davranmanız gerektiren durumlarda bu yeteneğinizi kullanmaktan kaçınmayın.

Sevgili Boğalar, bu haftanın konularında içinizde saklı olan gizli motivasyonları fark edip karanlığı aydınlatmanız gerekir. Bağlılıklarınızdan kurtulmanız ve özgürce gönlünüzün kararlarını vermeniz önemli olacak.

Tüm burçları görün 

 

 

İkizler

Bu hafta duygularınızı ifade etmeniz gerekecektir veya duygusal bir erkekle iletişiminiz olacaktır. Aceleci davranmayın, düşünmeden hareket etmeyin ve inatçı olmayın. Aklınızda çizdiğiniz yoldan gerekirse vazgeçin. Karamsar ve kederli olmayın. İnsanlarla iletişim kurun ve sevdiklerinizle görüşün.

Sevgili İkizler, bazı zor günler yaşamış olabilirsiniz ama bu durumları aşmak için tutkuyla konunuza odaklanıp, gerekirse savaşmaya hazır olun. Bunu yaparken her zaman içgüdülerinize güvenin. İçinizdeki sesi dinlerseniz sizi doğru zamanda doğru yere götürecektir ve sizin doğru hareket etmenizi sağlayacaktır.

Tüm burçları görün

 

 

Yengeç

Bu hafta konunuz cömertlik ve yardımlaşma ile alakalı olacaktır. Dışardan bir konuda destek alabilirsiniz. Kabuğunuza çekilmemeniz önemli olacak. Kendinizi denetlenmenize izin verin veya başka bir şekilde yolunuzda devam etmenize fırsat tanıyın. Eski biçimleri ve olgunlaşmamış davranış şekillerini aşın.

Sevgili Yengeçler, sorunlarınız için harika çözüm bulmanıza,  veya kaybettiğiniz bir malzeme veya insanın tekrardan beklenmedik şeklinde tekrar geri döndüğüne mutluluk duyabileceksiniz. İçinizden gelen sese güvenin, sizi doğru yönlendirecektir.

Tüm burçları görün

 

 

Aslan

Net bir karar verme ya da net bir kararın gelmesi, akıllı bir karar söz konusu olabilir. Bir durumun mesuliyetini kabullenmeniz gerekebilir. Sizin gönlünüzden geçen isteklerinizin peşine düşmeyin. Hedeflerinizi yüksek tutun. Olaylara kuşbakışı görünüşten bakın ve ufkunuza genişletin. Geleceğinize güvenin.

Sevgili Alsanlar, mantıklı ölçüp tartmanız, makul ve akıllıca kararlar vermeniz önemli olacak. Devamında olacakların mesuliyeti tamamen sizin üstünüzde olacağının bilincinde olun.

Tüm burçları görün

 

  

Başak

Başarı müjdeleyen güzel haberler var bu günlerde sizin için. Karşınıza çıkan bazı durumlarda sabırlı davranmanız gerekebilir. Yangına körükle gitmeyin. Fakat açıkgözlü olun. Bazı insanlar size kıskançlıktan veya başka nedenlerden dolayı düşmanlıklar yapabilir ve elinizdekileri almaya çalışabilir. Kendinizi başarıyla müdafa etmek için şansınız çok yüksek.

Sevgili Başaklar, bu hafta gelişen durumların olumlu perspektiflerini ve planlarınızın menzilin farkında olun. Akıllıca kararlar verin, çünkü bu konunun devamının mesuliyeti tamamen sizde olacak.

Tüm burçları görün

 

 

Terazi

Bu haftanın konusu öfke, hayal kırıklığı, belki de birinin incinmesi olabilir. Umursamaz olmayın. Doğru insanlarla birlikte vakit geçirin ve huzurlu ortam yaratın.

Sevgili Teraziler, Tarotun tavsiyelerini dinlerseniz verimli bir zemine adım atacaksınız. Yaşama gücünüze ve diriliğinize güvenin. Konunuz canlanana kadar üstünde durun.

Tüm burçları görün

 

 

Akrep

Bu haftaki konunuz kısıtlamalar. Bunlar kendi istediğiniz kısıtlamalarda olabilir (mesela diyet, veya kötü alışkanlıkları azaltma gibi). Böyle diyet konusu değilse bazı engellemeler ve yasaklarla karşılaşırsınız. Karşınıza çıkan konuya negatif bakmayın. Zorlayıcı bir maraton hiç söz konusu değil. Attığınız adımlar çok kolay ve ferah olacaktır. Biraz kederlerinizi, planlarınızı, ciddiyeti ve çekindiğiniz konuları unutun. Yeni bir şeyler deneyin. Kaygısız hareket edin ve içgüdülerinize güvenin. 

Sevgili Akrepler, bu haftanın konusunda ihtiyatlı ama kararlı şekilde korkularınızın gözüne bakın. Ufuktaki umut verici yıldızı arayın. Başkalarının sizi şaşırtmasına ve etkilemesine izin vermeyin. Daima kendiniz olun.Tüm burçları görün

 

 

Yay

Bu hafta alçaklık ve çirkin tartışmalara karışabilirsiniz. Yenilgi tehlikesi olabilir. Yeteneklerinize fazla güvenmeyin. Karşılaşacağınız konu pratik zekanızla halledebileceğiniz şekilde olmayabilir.  Sezgilerinize ve içgüdünüze güvenin. Merhametli ve anlayışlı olun. Belki de merhametli ve anlayışlı bir kadın ile iletişim gerçekleşir ve onun fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Sevgili Yaylar, bu hafta dışınızda olan veya cansız şekillere bağlı kalmayın. Gizli anlamları arayın. Derin inancınızın size rehberlik etmesine müsaade edin.

Tüm burçları görün

 

 

Oğlak

Daha önceden yaşadığınız bir durum, bir konu tekrarlanabilir bu hafta. Belki de eskiden bir tanıdığınız ile tekrar iletişim kurarsınız. Bu konuyu ertelemeyin, bekletmeyin. Şu an başlarsanız ilerleyebilirsiniz. Gelebilecek eleştirilere açık ve hazır olun. Eğer dikkatlice dinlerseniz, güzel bir fikre veya akıllı bilgiler edinebilirsiniz

Sevgili Oğlaklar, bu hafta gelişen durumların olumlu perspektiflerini ve planlarınızın menzilin farkında olun. Akıllıca kararlar verin, çünkü bu konunun devamının mesuliyeti tamamen sizde olacak.

Tüm burçları görün

 

 

Kova

Bu hafta konunuz sağlık, denge, soğuk kanlılık, huzur ve ruhsal uyum gibi durumlar olabilir. Bazı sunulan fırsatların verimli olmadığını anlayın ve bu fırsatı değerlendirmeyin. Şimdi kalıcı değeri olan, sağlam bir şey yaratma imkanınız yok. Veya kazanacağınız para vereceğiniz enerjiye değmeyecek. Haftanın konusuyla ilgilenmenin zamanı geldi ve bunu başarmayı kendinize görev edinin.

Sevgili Kovalar, bu haftanın konuların sonucunda gönülden bağlayıcı bir karar vermeniz gerekecektir. Birlikteliğinize ve bağlılıklarınıza önem vermeye özen gösterin.

Tüm burçları görün

 

 

Balık

Bu hafta bir duruma önayak olup harekete geçirmeniz gerekebilir. Önemli, sağlam bir fırsatın ayağınıza gelmesini beklemeyin. Siz kendiniz harekete geçin. Aklınızdan ne geçiyorsa bu hafta işe koyulun. Cesaretinize ve gücünüze güvenin. Bu vasıfları taşıyan (güç ve cesaret) bir erkekle de karşılaşmanız, fikir alışverişi yapmanız da mümkün olabilir.

Sevgili Balıklar, bu hafta eski ve zamanı geçmiş tutumları, durumları bitirme, ve yeni başlangıçları oluşturma zamanıdır. Bu düşünceler, tutumlar, çevrenizdeki insanlar ya da başka maddi ve manevi durumlar olabilir.

Tüm burçları görün

 

 

 


Aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz...